Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

o fak

to już było lepiej wziąc Ozzy'ego albo Lemmy'ego czy nawet hipstersko jakiegoś Dio a  nie tego metalopolowca xD

Ale pierdolisz, za Nothing Else Matters i wprowadzenie metalu do mainstreamu James ma w tej zabawie co... ŚWIETNY PR! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Ale pierdolisz, za Nothing Else Matters i wprowadzenie metalu do mainstreamu James ma w tej zabawie co... ŚWIETNY PR! :D

jprdl

jeszcze bym zrozumiał bronienie tych metalopolowców z poziomu pierwszych płyt jak grali sensowny trash....

ale Ty ich bronisz z poziomu metalopolo xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jprdl

jeszcze bym zrozumiał bronienie tych metalopolowców z poziomu pierwszych płyt jak grali sensowny trash....

ale Ty ich bronisz z poziomu metalopolo xDDDD

Nie rozumiesz argumentu. To, że np dla mnie RTL to ich najlepszy album to jedno, ale fakt, że w ATF worldwide masz gościa, który z poziomu metalowej kapeli sprawił, że masz jeden z najczęsciej granych utworów na pierwszy taniec na weselu to jest mindfuck i sporo punktów.

9 minut temu, julekstep napisał:

no to GOAT filozofii nie poszedł :) 

nie poszedł bo wjebałeś go do religii :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli napiszesz, że masz na myśli Wittgensteina, to wszystko co napisałeś o Sokratesie powinno zostać usunięte z protokołu ze względu na niekompetencję autora 

oczywiście że Wittgenstein :)

miło mi że przekopałeś moje posty (strzelam że kiedyś tam już o nim pisałem)

 

tak jak wcześniej bywały spory czy X czy Y (idee Platona czy realizm Arystotelesa, jakieś tam spory o unwiersalia z dziesiątkami różnych podejść i osób je głoszonych) tak realną filozofię XX wieku (realną a nie jakieś pierdy typu Sartre czy inne emo-francuziki -> pzdr @Qcin_69! ) zdominował spór czy  'wczesny' Wittgenstein czy 'późny' (a kolo generalnie napisał 2 książki, w tym jedną z gwiazdką bo wydaną po śmierci)

to tak jakby kłócić się czy GOATem jest LBJ z Heat czy jednak z Cavs

aha i on też się rozprawiał z filozofią (co wcześniej pisałeś jako argument że 'Newton nie był filozofem bo rozprawił się z filozofią' -> gdzie 'rozprawienie się z filozofią' to powinien być ultimate goal każdego filozofa :) 

13 minut temu, P_M napisał:

nie poszedł bo wjebałeś go do religii :D :D :D

sorry ale teksty w stylu

trzeba postępować tak i tak (czy inna etyka) to religia właśnie :)

a to jest clue konfucjanizmu (czyli 'filozofia życia')

13 minut temu, P_M napisał:

Nie rozumiesz argumentu. To, że np dla mnie RTL to ich najlepszy album to jedno, ale fakt, że w ATF worldwide masz gościa, który z poziomu metalowej kapeli sprawił, że masz jeden z najczęsciej granych utworów na pierwszy taniec na weselu to jest mindfuck i sporo punktów.

serio ktoś wziął nothing else matter na pierwszy taniec na weselu?

 

MIŁEGO POŻYCIA

ja jebe xD

a no i ogólnie szok że Lennon nie poszedł

czaję że:

- to pretensjonalny siusiak
- legacy Beatlesów rozkłada się 3 wybitnych muzyków i Ringo Starra
- wcześniej nie podzielałem hurra-entuzjazmu bodajże @Kily odnośnie ich twórczości

no ale w 15ce to powinien być, szczególnie jak szły jakieś Beyonce czy teraz Hetfieldy

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

I sie mocno religijna teściowa troche burzyła. LOL

Meh, u mnie była mieszanka, żeby wszyscy sie dobrze bawili, ale przemycałem trochę moich klimatów, typu: Volbeat, The Offspring, Danko Jones, Metallica, AC/DC, pod prawie sam koniec nawet DJ zapodał RATM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Meh, u mnie była mieszanka, żeby wszyscy sie dobrze bawili, ale przemycałem trochę moich klimatów, typu: Volbeat, The Offspring, Danko Jones, Metallica, AC/DC, pod prawie sam koniec nawet DJ zapodał RATM :)

No to u nas oczywiscie poza pierwszym tancem AC/DC było punktem kulminacyjnym. A poza tym faktycznie mieszanka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Emma Watson była ładna przez jakiś czas

E to chyba kwestia gustów. Mi się nigdy nie podobała. Z drugiej strony jak patrzę ,że poszła tutaj pucułowata mało kobieca Ashley Judd . Czy mocno sztuczna Monroe to w sumie cięzko powiedzieć kto tu jakie ma gusta.

Ale ogólnie chyba Judd będzie najsłabsza tutaj choć niektóre starocie to też taka na siła seks bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.