Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, PZGNW napisał(a):

A co do mojego spięcia - jakiś analfabeta jawnie się pruje, więc na pewno nie będę tego tolerował.

Xd, zaznajom się frajerze z klasyką polskiej komedii

Tak się zdarzyło, że 30 lat temu, na studiach dorabiałem sobie jako sprzedawca w hurtowni. Właściciel dorzucił mi do noszenia woreczków z chemią budowlaną typa, który spędził pół życia w kryminale i trochę mi poopowiadał o byciu gitem. Ty frajerze obok gita to nawet nie stałeś i za udawanie takiego dostałbyś porządny wpierdol. Ale tu sobie możesz pokozakować.

EOT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NieMy napisał(a):

Xd, zaznajom się frajerze z klasyką polskiej komedii

Tak się zdarzyło, że 30 lat temu, na studiach dorabiałem sobie jako sprzedawca w hurtowni. Właściciel dorzucił mi do noszenia woreczków z chemią budowlaną typa, który spędził pół życia w kryminale i trochę mi poopowiadał o byciu gitem. Ty frajerze obok gita to nawet nie stałeś i za udawanie takiego dostałbyś porządny wpierdol. Ale tu sobie możesz pokozakować.

EOT

 

Cwaniak w necie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kilkukrotnie wspominałem, frajerskie nie boli, frajerskie spływa, więc obelgami spod klawiatury tych dwóch orłów przesadnie się nie przejmuję, co najwyżej wypłacę wychowawczą listwę, gdy nadarzy się okazja.

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę jakim słownictwem posługują się te dziewczyny. Jedna wyzywa od patusów, przy okazji używając epitetów na poziomie menela spod budki z piwem. Druga mówi o tym, że znała gita 30 lat temu, opowiada o zasadach, a pruje się jak ostatni kurwiszon, posługując się słownictwem, za które z miejsca nie ma miejsca w kryminale.

Ja siedziałem, grypsowałem, nikt mnie nie schował i nic się tutaj nie zmieniło. Mimo, że jeden, czy drugi frajerzyna coś tam sobie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PZGNW napisał(a):

Jak już kilkukrotnie wspominałem, frajerskie nie boli, frajerskie spływa, więc obelgami spod klawiatury tych dwóch orłów przesadnie się nie przejmuję, co najwyżej wypłacę wychowawczą listwę, gdy nadarzy się okazja.

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę jakim słownictwem posługują się te dziewczyny. Jedna wyzywa od patusów, przy okazji używając epitetów na poziomie menela spod budki z piwem. Druga mówi o tym, że znała gita 30 lat temu, opowiada o zasadach, a pruje się jak ostatni kurwiszon, posługując się słownictwem, za które z miejsca nie ma miejsca w kryminale.

Ja siedziałem, grypsowałem, nikt mnie nie schował i nic się tutaj nie zmieniło. Mimo, że jeden, czy drugi frajerzyna coś tam sobie napisze.

Napisz coś jeszcze żebyśmy wiedzieli jak bardzo się nie przejmujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą gdzie są ci obrońcy typu rappar który płakał 2 lata kiedy myślał że pisząc wyjasnimy jak się spotkamy, mu grożę pobiciem? 

Ignazz? Czy to się wpisuje w twój bajkowy obraz forum? Gloryfikujesz bandytyzm i groźby karalne?  

 

Dajcie już tego moda @Reikai 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, w kwestii moderowania nic sie nie zmienilo. Dalej czekamy na dzialania @Borys i nadanie nam pelnych praw.

Po prostu przypadkiem odkrylem, ze ten polmod ktory otrzymalem z rok temu do dzialu beGM pozwala mi na zdjecie banow, takze glosem ludu pozwolilem sobie zrobic to, co nalezy przed playoffami. Obecne uprawnienia nie pozwalaja na dawanie banow czy tez przegladanie zgloszonych postow, oprocz tych z dzialu beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

Zeby nie bylo, w kwestii moderowania nic sie nie zmienilo. Dalej czekamy na dzialania @Borys i nadanie nam pelnych praw.

Po prostu przypadkiem odkrylem, ze ten polmod ktory otrzymalem z rok temu do dzialu beGM pozwala mi na zdjecie banow, takze glosem ludu pozwolilem sobie zrobic to, co nalezy przed playoffami. Obecne uprawnienia nie pozwalaja na dawanie banow czy tez przegladanie zgloszonych postow, oprocz tych z dzialu beGM.

No i zacząłeś c***owo 

@ignazz ponawiam pytanie 

Czy wspierasz groźby karalne na forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2024 o 21:05, josephnba napisał(a):

A,ja mam twój w poważaniu bo znów srasz tęcza 

 

Niech spierdala robic pały w więzieniu 

Po takich wpisach myślę że na dupe parę pasów by się przydało. Tobie. Twoje na prawdę częste dosyć skrajne poglądy niestety nie dodają kolorytu forum. Wiemy że wszystkich opinie masz gdzieś więc nawet nie wiem czemu odpisuje. Przecież prowadzić z Tobą rozmowę jest wręcz niemożliwe. Ty instruujesz innych. A kolega po prostu przyjął konwencję taką a nie inną celowo. On jest aktorem w teatrze a Ty narzekającym cieciem. Ale na mój tęczowy sposób kocham Ciebie. I martwię się. 

Ostatnio zabawny byłeś jak pisałeś że byś nasral do brody Hardena. To było świetne. Wizjonerskie. Odkrywcze i odważne. Ale to było z 7 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał(a):

Po takich wpisach myślę że na dupe parę pasów by się przydało. Tobie. Twoje na prawdę częste dosyć skrajne poglądy niestety nie dodają kolorytu forum. Wiemy że wszystkich opinie masz gdzieś więc nawet nie wiem czemu odpisuje. Przecież prowadzić z Tobą rozmowę jest wręcz niemożliwe. Ty instruujesz innych. A kolega po prostu przyjął konwencję taką a nie inną celowo. On jest aktorem w teatrze a Ty narzekającym cieciem. Ale na mój tęczowy sposób kocham Ciebie. I martwię się. 

Ostatnio zabawny byłeś jak pisałeś że byś nasral do brody Hardena. To było świetne. Wizjonerskie. Odkrywcze i odważne. Ale to było z 7 lat temu. 

Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie 

Kluczysz, omijasz temat i śmiesz twierdzić że to ze mną nie da się dyskutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, josephnba napisał(a):

Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie 

Kluczysz, omijasz temat i śmiesz twierdzić że to ze mną nie da się dyskutować 

Napisałem wprost. Należy Ci się klaps. To chyba więcej niż czy popieram kogoś w krucjacie vs twoje wpisy. 

Reszty nie rozumiesz. Nie winię Ciebie. Prawobrzeżna prawie Warszawa potrafi dokopać i zryć beret ;) 

A jak chcesz bardziej konkretnej odpowiedzi to zapuść brodę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

No i zacząłeś c***owo 

@ignazz ponawiam pytanie 

Czy wspierasz groźby karalne na forum? 

Z ciekawości kojarzysz może czy już kiedykolwiek w historii tego forum był jakiś user, który straszył wpi****lem dwójkę użytkowników? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości kojarzysz może czy już kiedykolwiek w historii tego forum był jakiś user, który straszył wpi****lem dwójkę użytkowników? :) 

 

Ja bym sie na poważnie zastanowil kto nie grozil wpi****lem nikomu xD

Pare propozycji solowek tu juz bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Napisałem wprost. Należy Ci się klaps. To chyba więcej niż czy popieram kogoś w krucjacie vs twoje wpisy. 

Reszty nie rozumiesz. Nie winię Ciebie. Prawobrzeżna prawie Warszawa potrafi dokopać i zryć beret ;) 

A jak chcesz bardziej konkretnej odpowiedzi to zapuść brodę ;) 

Rozumiem 

Byle mi dojebać przymukasz oko na jakiegoś frajerzyne udającego więziennego gita ktory grozi mi (ja pi****le jaki lamus) wpi****lem 

Podwójne standardy widać wpisują się w bajkowe forum 

Jak chcesz mi dać klapsa to numer znasz tylko zeby potem nie było że ci grożę albo że masz podbite oko bo  jak widać sam proponujesz mi klapsa 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Reikai napisał(a):

pozwala mi na zdjecie banow, takze glosem ludu pozwolilem sobie zrobic to, co nalezy przed playoffami.

Abstra****ąc od Waszej dyskusji i wybiegając w przyszłość.

Możnaby uczynić forumową tradycją (skoro już @Reikai zacząłeś), że przed świętami (tzn playoffami, a są one dla nas niewątpliwie świętem) szanowna moderacja będzie co roku uwalniać jednego zbanowanego.

Którego? To niech zadecyduje forumowy lud. 

Taki obyczaj miał miejsce już nawet w starożytności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DRK napisał(a):

Abstra****ąc od Waszej dyskusji i wybiegając w przyszłość.

Możnaby uczynić forumową tradycją (skoro już @Reikai zacząłeś), że przed świętami (tzn playoffami, a są one dla nas niewątpliwie świętem) szanowna moderacja będzie co roku uwalniać jednego zbanowanego.

Którego? To niech zadecyduje forumowy lud. 

Taki obyczaj miał miejsce już nawet w starożytności.

 

Skoro wpuszczamy różnego rodzaju patusów to ja poproszę vaskeza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.