Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko na szczęście ok. Ely od stycznia napisał mi ze sprawy zawodowe nabrały takiego tempa ze obowiązki zwiększyły się na tyle ze obejrzał w 2024 roku dwa mecze i nie ma czasu na forum. 
 

Na szczęście zdrowy i ok bo martwiłem się ze wkraczamy w taki wiek ze życie może zrobić psikusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał(a):

Super. Kto się zgłosił? Kiedy wybory? Może 7.04? 😉

Borys jest potrzebny tylko by nadać uprawnienia po wyborach? Czy musi zaakceptować same wybory?

Wydaje sie, ze consensus byl taki, ze z tych ktorzy zglosili chec jestem ja I @P_M

Borys prosil o kandydatury, czekamy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 14:03, blackmagic napisał(a):

@ptak - coś więcej wiesz?

Ignazz napisał mniej więcej o co chodzi.

Zresztą od dawna mu mówiłem, żeby to olał bo dla niego lepiej jak ktoś inny będzie się tu użerał.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ptak napisał(a):

Ignazz napisał mniej więcej o co chodzi.

Zresztą od dawna mu mówiłem, żeby to olał bo dla niego lepiej jak ktoś inny będzie się tu użerał.

Plus bądźmy szczerzy - kompletnie się nie nadawał do roli wielokrotnie łamiąc samemu regulamin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PZGNW napisał(a):

Ale tu jest tempo, zdejmie ktoś wreszcie tego frajerzynę z funkcji moderatora i przekaże ją komuś bardziej prawilnemu?

@Borys

załóż sobie nowe konto i tyle, przecież nikt nic nie zrobi bo nikogo nie ma

ja tam się cieszę, że forumek hula, bo wcale nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieMy napisał(a):

typ nie nadanża zapamiętywać kolejnych loginów i haseł xD

*nadąża, jak chcesz się pruć to naucz się ortografii.

A co do konta, pewnie trzeba będzie to zrobić, ale dałem czas na normalne odzyskanie starego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam nie śmieszkuj, bo doskonale wiesz co czeka cię w kryminale, jeśli przypadkiem tam trafisz.

A co do mojego spięcia - jakiś analfabeta jawnie się pruje, więc na pewno nie będę tego tolerował.

Zwróćcie uwagę z kim normalnie rozmawiam, a do kogo jestem agresywny, następnie odpowiedzcie sobie na pytanie z czego to wynika. 

Umiesz się zachować, nie jesteś konfidentem, nie prujesz się, przestrzegasz jakichś zasad oraz masz coś ciekawego do powiedzenia, to na pewno nie będziesz miał ze mną problemu. Bo ja pierwszy nie zaczynam.

Czas do playoffów na odblokowanie mojego konto, inaczej zostanę zmuszony do założenia nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PZGNW napisał(a):

Ty tam nie śmieszkuj, bo doskonale wiesz co czeka cię w kryminale, jeśli przypadkiem tam trafisz.

A co do mojego spięcia - jakiś analfabeta jawnie się pruje, więc na pewno nie będę tego tolerował.

Zwróćcie uwagę z kim normalnie rozmawiam, a do kogo jestem agresywny, następnie odpowiedzcie sobie na pytanie z czego to wynika. 

Umiesz się zachować, nie jesteś konfidentem, nie prujesz się, przestrzegasz jakichś zasad oraz masz coś ciekawego do powiedzenia, to na pewno nie będziesz miał ze mną problemu. Bo ja pierwszy nie zaczynam.

Czas do playoffów na odblokowanie mojego konto, inaczej zostanę zmuszony do założenia nowego.

Mi rżnięcie w dupę nie grozi a ty się ewidentnie na to wspomnienie spinasz więc wiadomo co jest na rzeczy 

Frajerzyno

k**** co za czasy na forum 

Jakoś patus bez historii stawia ultimatum a ty ignazz lecisz jak z pomocą 

Żałosne 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo mieć inne zdanie. 

Ja na to patrzę ciut inaczej bo kolega miał w przeciągu ostatnich 6 miesięcy więcej wartościowych wpisów o koszykówce niż Ty przez 2 lata. I nie chce się rzucać piaskiem w piaskownicy. 

Więc bardzo szanuję twój punkt widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Masz prawo mieć inne zdanie. 

Ja na to patrzę ciut inaczej bo kolega miał w przeciągu ostatnich 6 miesięcy więcej wartościowych wpisów o koszykówce niż Ty przez 2 lata. I nie chce się rzucać piaskiem w piaskownicy. 

Więc bardzo szanuję twój punkt widzenia. 

A,ja mam twój w poważaniu bo znów srasz tęcza 

Robisz za samarytanina pod nieobecność flubera? 

Oddaj mu jeszcze ostatnią koszulę 

Powtarzam 

Jakiś typ który tu napisał kilka postów stawia ultimatum 

Ultimatum 

 

Niech spierdala robic pały w więzieniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał(a):

Powtarzam 

Jakiś typ który tu napisał kilka postów stawia ultimatum 

Ultimatum 

 

Niech spierdala robic pały w więzieniu 

ultimatum:

8 godzin temu, PZGNW napisał(a):

Czas do playoffów na odblokowanie mojego konto, inaczej zostanę zmuszony do założenia nowego.

jprdl xDDDDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.