Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mistrzBeatka napisał(a):

jesli ma byc glosowanie to takie nołnejmy , fejk konta jak zacytowany user nie powinny miec prawa glosu , glosowac powinni userzy z odpowiednim stażem .

Pełna zgoda, z grona głosujących wykluczyłbym również tych stawiających spację przed przecinkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai i @MarcusCamby to dobre kandydatury, choć nie wiem czy Marcus jest aż tak często na forum, @julekstep może te pełnić rolę porządkową i pomagać userom, bo wiadomo, że akurat banować to on nie będzie 

 

12 godzin temu, ignazz napisał(a):

Dziwny powód powrotu. Nie wiedziałem że Flubi Eli3 nie lubi. 

ja pi****le Ignazz, przecież on go zbanował za Waszą sprzeczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PZGNW napisał(a):

Pełna zgoda, z grona głosujących wykluczyłbym również tych stawiających spację przed przecinkiem.

moze zajmij sie tym co umiesz najlepiej ,    wypnij sie kolegom z celi , daj im troche serca i milosci . to bedzie bardzo charakterne . 

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

 

ja pi****le Ignazz, przecież on go zbanował za Waszą sprzeczkę...

na cale 24/48 h , poczym primadonna strzelifa focha i oznajmila ze znajdzie lepsze miejsce w sieci na swoje madrosci , chyba nie znalazl , a teraz w jakies szantażyki  sie bawi . 

 

jesli tak bardzo chcecie zmienic moderatorow , borys jasno sie wypowidzial jak to ma wygladac , zalozcie odpoiwiedni temat , zglosimy kandydatury , zrobmy glosowanie i bedzie mod wybrany , to bedzie osoba pewnie na kilka lat wiec warto zrobic to porzadnie .

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał(a):

jesli tak bardzo chcecie zmienic moderatorow , borys jasno sie wypowidzial jak to ma wygladac , zalozcie odpoiwiedni temat , zglosimy kandydatury , zrobmy glosowanie i bedzie mod wybrany , to bedzie osoba pewnie na kilka lat wiec warto zrobic to porzadnie .

już były kiedyś wybory, to zostały odwołane, bo się chyba potencjalne wyniki nie spodobały

to wszystko tak ładnie wygląda jak @Borys raz na jakiś czas przyjdzie i się wypowie, ale fakty są takie, że wiele lat nie zrobiono nic aby ukrócić samowolkę moderacji (nie mówię tu o wszystkich modach) teraz jest jak jest, a wkurwienie @fluber akurat doskonale rozumiem, bany totalnie z dupy, często bez podania przyczyny, to tutaj norma

trzeba zacząć od początku, najlepiej od szanowania userów, którzy poświęcają na to forum mnóstwo czasu, a nie robić z niego narzędzia do tłumienia swoich własnych frustracji, natomiast nie liczę akurat, że Ty to rozumiesz, bo ewidentnie przemawia przez Cb niechęć do konkretnych osób, ja jestem zdania, że każdy powinien mieć prawo tu pisać co chce, zwłaszcza, że od zawsze jesteśmy zamkniętą dla świata społecznością i nikogo to forum za bardzo obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wyglada to tak.

Moderator powinien nie przeszkadzac i byc niezauwazalnym. Wtedy jest ok.

Zadnych banow bez powodu/z kontrowersyjnych powodow. Jesli juz, to cos na ochloniecie jak juz jest za grubo, patrz slynna wymiana Rappar vs Mayor ktora byla obrzydliwa. W przypadku takiego bana, pm/post z ogloszeniem, a nie ze ludzie sie nie moga miesiacami doprosic o jakies slowo komentarza.

"Znamy sie" tu po 10 lat plus, ci co sledzili ebasket jeszcze wiecej. Bany za jakies epitety w stylu "Czy Ty jestes jebniety?" uwazam za przesade. Jestesmy e kolegami, a chyba zdarza sie wam z ziomkami przy piwie uzywac troche bardziej luznego jezyka?

Zasady dyskusji w internecie sie zmienily, patrz Facebook. Dzis to rynsztok I jechanie sobie po rodzinie, my i tak jestesmy kulturalni. Ostrzezenia, bany, bycie szeryfem to jest serio moim zdaniem ostatecznosc totalna.

Fajnie jakby wiecej osob, w tym @Borys okreslilo czego oczekuje od nowej moderacji, zeby to bylo dla uzytkownikow, a nie przeciw.

19 godzin temu, DRK napisał(a):

A jakie masz 100 konkretów na pierwsze 100 dni? :)

 

Usmiechniete forum ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

ej w ogóle robię forumkowe due diligence i mi wychodzi że @Cichy ma moda na całe forum xD

i @P_M jeszcze!

 

dać im (kosztem matka i elego) super moda + dorzucić @Reikai i WŁALA!

Ja mam takiego quasi moda w dziale inne tylko, przez to np nie mogłem podpinać tematów z atfów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

czyli masz doświadczenie w warunkach ekstremalnych!

No ja generalnie kasuję tam często spamowe wątki reklamowe, więc nie ma za co :)). Generalnie, ja tutaj mam dość mocno wolnościowe podejście i lubię nawet ostre wpisy jakie tu czasami lecą, także jak Wam pasuje, to mogę być modem wszędzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

i może jednak @julekstep też byś dołączył. 

serio chcecie czytać o tym jak bardzo @Pablo81 chwali simkowych Magic i nie lubi Niemców? xD

+ widzisz @ignazz już znalazłem chętnego (który powinien być powszechnie akceptowany), więc wolę rolę szarej eminencji pociągającej za sznurki z cienia

Niczym Richard Neville -> Julek Modmaker ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.