Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

serio chcecie czytać o tym jak bardzo @Pablo81 chwali simkowych Magic i nie lubi Niemców? xD

Spójrz na to z dobrej strony. Byś precyzyjnie ograniczył tą nierealną liczbę wymian bo banem mógłbyś regulować FAM. Przywróciłbyś równowagę łącząc uprawnienia w jednym ręku. 

Jeżeli możliwość bycia ministrem resortów siłowych nie jest atrakcyjne to już nie wiem co nim może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Spójrz na to z dobrej strony. Byś precyzyjnie ograniczył tą nierealną liczbę wymian bo banem mógłbyś regulować FAM. Przywróciłbyś równowagę łącząc uprawnienia w jednym ręku. 

Jeżeli możliwość bycia ministrem resortów siłowych nie jest atrakcyjne to już nie wiem co nim może być. 

Już się przyzwyczailiśmy, że  twoja obecność w temacie simbasket jest jak obecność influencerki na meczu kadry, ale mimo wszystko pragnąłbym zauważyć, że @julekstep jest moim głównym partnerem biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał(a):

ej w ogóle robię forumkowe due diligence i mi wychodzi że @Cichy ma moda na całe forum xD

bez takich pomówień, mogę edytować tylko Twoje posty w simbaskecie;)

5 godzin temu, julekstep napisał(a):

więc wolę rolę szarej eminencji pociągającej za sznurki z cienia

Niczym Richard Neville -> Julek Modmaker ❤️ 

juz raz mi Julek przyslal takiego PM'a, gdzie byla lista postow, które miały zostać, a reszte mialem pousuwac;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Już się przyzwyczailiśmy, że  twoja obecność w temacie simbasket jest jak obecność influencerki na meczu kadry, ale mimo wszystko pragnąłbym zauważyć, że @julekstep jest moim głównym partnerem biznesowym.

A wiesz że im więcej takich ładnych dupeczek na meczach koszykówki to tym lepiej dla sportu? Ale nie dam Ci umoczyć kijka bo nie jesteś w kadrze ani we władzach. I nie miej mi za złe że zawsze mnie zaskakuje jakiś twój trade bo zawsze nachodzi mnie myśl że myślałem że to koniec, masz już skład jaki planowałeś i że wyczerpały się możliwości wymian z innymi. I zawsze jest to samo. Trach i zaskoczenie. 

Ja tam poza tym zaskoczeniem nigdy nie mam krzty złośliwości. 

Przytyk był jeden i tylko dotyczył tych 9 picków w drafcie bo to akurat był błąd taktyczny. Reszta to czyste zbieranie zębów z podłogi że poszedł kolejny trade bez oceny negatywnej 

Nigdy nie widziałem aż tak wymieniającego skład GM. Po prostu. Qcin to jest małe piwo przy Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał(a):

A wiesz że im więcej takich ładnych dupeczek na meczach koszykówki to tym lepiej dla sportu? Ale nie dam Ci umoczyć kijka bo nie jesteś w kadrze ani we władzach. I nie miej mi za złe że zawsze mnie zaskakuje jakiś twój trade bo zawsze nachodzi mnie myśl że myślałem że to koniec, masz już skład jaki planowałeś i że wyczerpały się możliwości wymian z innymi. I zawsze jest to samo. Trach i zaskoczenie. 

Ja tam poza tym zaskoczeniem nigdy nie mam krzty złośliwości. 

Przytyk był jeden i tylko dotyczył tych 9 picków w drafcie bo to akurat był błąd taktyczny. Reszta to czyste zbieranie zębów z podłogi że poszedł kolejny trade bez oceny negatywnej 

Nigdy nie widziałem aż tak wymieniającego skład GM. Po prostu. Qcin to jest małe piwo przy Tobie. 

Porównując Cię do influencerki nie miałem na myśli walorów fizycznych, ponieważ nie wiem, jak wyglądasz, a jedynie mam niekłamaną przyjemność czytania twoich postów. 

Nie musisz podkreślać za każdym razem, iż nie ma złośliwości, ponieważ wiadomo, że namawianie do bana, nie odbierania PMów z ofertami czy dawanie najniższych bilansów nie jest ani trochę złośliwe.

Przy całym ogromie sympatii do twojej osoby, chciałbym zauważyć, że komiszy mamy w simce dość ogarniętych i, jeżeli przeszkadzałyby im moje wymiany, zmieniliby regulamin bez potrzeby banowania mnie. Trochę wiary w ludzi.

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem że w simce można prawie wszystko. I widzę że moje żarty siadły Tobie już dosyć głęboko. Widocznie można wszystko poza żartowaniem. Trudno. Jakoś muszę z tym żyć. Serio temat bana jako kontroli lub nie robienia wymian poprzez nieodbieranie pm traktujesz poważnie? Właśnie o to się rozchodzi. Rzuciłem żartem Ty wziąłeś to śmiertelnie poważnie szukając jeszcze racjonalnego wytłumaczenia w „zemście za Keldona” i przy moim szczerym napisaniu co było jedynym przytykiem Ty dalej przywołujesz tamte żarty jako poważne. Trochę wiary w ludzi że żartują a nie żyją wymianami w grze którą oglądają jako kibic i wymiany czy to dobre czy to złe czy dużo czy mało ich  bezpośrednio nie dotyczą. 

Musisz mieć bardzo złe zdanie o mojej formie psychicznej jeżeli uważasz że te wszystkie wymiany są powodem abym pisał o nich serio. Lub zawsze serio bo czasem się zdarza i będę dawał znać wtedy. 

Chyba że to znamy że żarty traktujesz jako złośliwe. Tu możemy dojść do konsensusu. 

Będę żartował do woli w takim przypadku. Tylko nie szukaj proszę jakiś istotnych powodów. Ot mój dobry humor. 

Dużo masz tych picków na lata następne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Ale ja wiem że w simce można prawie wszystko. I widzę że moje żarty siadły Tobie już dosyć głęboko. Widocznie można wszystko poza żartowaniem. Trudno. Jakoś muszę z tym żyć. Serio temat bana jako kontroli lub nie robienia wymian poprzez nieodbieranie pm traktujesz poważnie? Właśnie o to się rozchodzi. Rzuciłem żartem Ty wziąłeś to śmiertelnie poważnie szukając jeszcze racjonalnego wytłumaczenia w „zemście za Keldona” i przy moim szczerym napisaniu co było jedynym przytykiem Ty dalej przywołujesz tamte żarty jako poważne. Trochę wiary w ludzi że żartują a nie żyją wymianami w grze którą oglądają jako kibic i wymiany czy to dobre czy to złe czy dużo czy mało ich  bezpośrednio nie dotyczą. 

Musisz mieć bardzo złe zdanie o mojej formie psychicznej jeżeli uważasz że te wszystkie wymiany są powodem abym pisał o nich serio. Lub zawsze serio bo czasem się zdarza i będę dawał znać wtedy. 

Chyba że to znamy że żarty traktujesz jako złośliwe. Tu możemy dojść do konsensusu. 

Będę żartował do woli w takim przypadku. Tylko nie szukaj proszę jakiś istotnych powodów. Ot mój dobry humor. 

Dużo masz tych picków na lata następne? 

Dużo.

Przecież napisałem wyraźnie, że jak piszesz, iż nie ma złośliwości, to oczywiście jej nie ma. Bezgranicznie Ci ufam w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

i @P_M!

i może @Cichy (chociaż tutaj chyba mniej chętnie xD)

Bez k**** jaj 

Purpurowo złota moderacja? 

Już nic złego co Lakers i leBrowngaciach nie napiszę 

 

Julek weź moda dla równowagi 

Albo jeśli mowa o równowadze i równouprawnieniu to rapparowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

No @Cichy może być też.

Nie martw się nawet jakbym były modem nie dałbym Ci bana ;)

 

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Bez k**** jaj 

Purpurowo złota moderacja? 

Już nic złego co Lakers i leBrowngaciach nie napiszę 

Odkąd Lebron jest w LAL - mój poziom zainteresowania klubem spadł drastycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.