Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu zaczynamy od początku tylko żeby to był „ten” początek. 
Moim zdaniem dobre ruchy bo to ewidentnie nie kliknęło z Montym. 
Lepiej znaleźć jakiegoś ambitnego asystenta co ma pomysł na rozwój tej drużyny. 
Chociaż już widzę, że będziemy starać się powalczyć z Cavs o Jamesa Borrego. Ktoś coś więcej może o nim napisać? Z tego co widzę asystent Popa, teraz w NOP (uparliśmy się na tych Pelicans, zaraz będziemy Ingrama wyciągnąć), tymczasowy w Magic i niedawno główny w Hornets.

Trajan Longdon dostaje szansę ułożenia wszystkiego po swojemu. 
Do zobaczenia Troy i Monty! 🙋🏽‍♂️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo. Głównie z uwagi na wartość zerwanego kontraktu. Langdon ostro gra, ale w sumie uczciwie. Tworzy własny projekt i nie będzie miał zasłony typu, że to nie moi ludzie, nie ja ich wybierałem. Dwie głowy już poleciały. Ciekawe co z szatnią, kogo nowy GM uzna za nietykalniego i nie na sprzedaż. Widzi mi się, że tam też niewielu ostać się może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmos. Płacić $65mm za to by ktoś cie nie trenował. Wiadomo że pro leagues w stanach to inny świat, że GM robi nowe rozdanie ale jednak wydaje się to ogromną niegospodarnością…

Z ciekawostek - minąłem się z Montym jakieś pół roku temu w wholefoodsie w LA. Wyglądal na mocno not approachable wiec darowałem sobie jakąkolwiek próbę kontaktu i zrobienia sobie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia lubi sie powtarzac. rok temu, wbrew sugestiom weavera, gores mianowal hc. podobna wolte popelnil lata temu, gdy (wbrew sugestiom dumarsa) na stanowisko hc powolal niejakiego lawrence'a franka. w obu przypadkach skutek byl oplakany. coz, mleko sie rozlalo, wlasciciel poniesie koszta (kto bogatemu zabroni?). nie mam watpliwosci, ze monty zna sie na swoim fachu. co zatem poszlo nie tak? najprosciej rzecz ujmujac - okolicznosci byly wyjatkowo niesprzyjajace. problemy osobiste (choroba zony), brak klasowych weteranow, plaga kontuzji, zdecydowana przewaga 'talentu' nad 'fitem' i...mamy reset. obserwujac dotychczasowe poczynania langdona mozna zalozyc, ze w drafcie bedzie szukac 'fitu'. pytanie, czy pojdziemy po linii najmniejszego oporu biorac litwina (buzelis -> typ ze stajni syna waznej persony u nas, arna tellema), czy - taki scenariusz jest ponoc mocno rozwazany - 'pojdzie' trade down, moze w transakcji wiazanej z jakims sign & trade? na dzis, kazda opcha wydaje sie rownie prawdopodobna. co do przyszlego hc, naturalnym wyborem wydaje sie borrego (imo, w 'szarlotkach' robil b. przyzwoita robote); wspolpracowali z langdonem w nowym orleanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.