Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie wrzucic janka :D

http://www.youtube.com/watch?v=JBzN1sD_qXM

 

kiedy sa wybory w pzpn? k**** ci delegaci ciagle sie wzajemnie wybieraja jeden drugiego popiera. wiem ze boniek nie sprawdzil sie jako selekcjoner (i na tym stracil) ale z ludzi w naszym futbolu nadaje sie najlepiej na prezesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie duet evans martin. dwaj goscie bazujacy na sile. hell yeah!

Hell Yeah... Mistrzu, zacznij może oglądać tych Kingsów zanim pierdykniesz kolejny taki elaborat. Żeby naprowadzić Cię metodą ciepło - zimno:

1. Spójrz na roster Kings,

2. Przewiń na roster Rockets.

 

Niezły z Ciebie herbatnik. Lakersów też tak oglądasz? :]

 

BTW, Kevin Martin w swojej grze i przy swojej masie tak bazuje na sile, jak Shaq na rzucie za 3 punkty...

juz tam walic ze przegapil transfer z okienka zimowego, ale Kevin Martin bazujacy na sile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepsze kariery:

1. Kobe

2. Duncan

3. Nash

 

Najbardziej zmarnowane kariery:

1. Shaq

2. KG

3. t-mac

nie wiem czy trzeba to komentować :D

To może podam definicje słowa zmarnować:

http://sjp.pwn.pl/szukaj/zmarnować

zmarnować

1. «zużyć coś bez potrzeby»

2. «nie wykorzystać czegoś należyci

 

I uważam, że Shaq nie wykorzystał potencjału który posiadał.

W pierwszej trojce zapomnialem napisac, i w sumie nie wiem jakiego slowa uzyc, ale chodzilo o najlepsze wykorzystanie potencjalu. Patrzac tylko na kariere to oczywiscie kariera Shaqa > Nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważam, że Shaq nie wykorzystał potencjału który posiadał.

W pierwszej trojce zapomnialem napisac, i w sumie nie wiem jakiego slowa uzyc, ale chodzilo o najlepsze wykorzystanie potencjalu. Patrzac tylko na kariere to oczywiscie kariera Shaqa > Nasha.

Top center w historii ligi, najbardziej dominujący gracz przełomu wieków nie wykorzystał swojego potencjału :shock: No rzesz k mać. co to się dzieje na tym forum to istna komedia ostatnio, rozumiem że chodzi ci o to że słabo trójki sadził tak? Bo jak nie patrzeć to potencjał swojego 140 kilowego cielska wykorzystał tak dobrze jak chyba nikt inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq miał możliwości by zostać najlepszym graczem w historii. jednak za sprawą swego lenistwa i po części takiej a nie innej osobowości został "tylko" jednym z najlepszych C ever. tak więc jak najbardziej można powiedzieć, że nie wykorzystał swego potencjału i bezpodstawnie czepiasz się maca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - Shaq miał potencjał byc najlepszym centrem ever ale nie został, jednak jest wśrod 15 najlepszych graczy w historii (może nawet wyżej). Czyli jakieś - bo ja wiem - 80% ze swojego potencjału zdołał wycisnac. Nie można więc powiedziec, że jego historia była szczególnie "tragiczna". A na pewno nie na tyle żeby mówic o zmarnowanej karierze w większym stopniu niż T-Mac i (mimo wszystko) Garnett.

 

Co ma powiedziec taki Grant Hill, który mógł byc w top5 najlepszych graczy ostatnich 15 lat a swojego potencjały nie wykorzystał nawet w 50% (z innych powód niż Shaq ale jednak)? Shawn Kemp też by bardziej pasował. Że już o bardziej skrajnych przypadkach typu Len Bias nie wspomnę. David Robinson też raczej bardziej zmarnował swój talent niż Diesel. Głównie z powodu osobowości - to nie był typ wojownika jak Jordan, który nienawidził przegrywac a koszykówka była całym jego życiem. Robinson miał dużo pozasportowych zainteresowań, był trochę takim typem intelektualisty i był znany z gadek typu: "no cóż przegraliśmy w PO ale niespecjalnie się tym przejmuje bo to tylko koszykówka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.