Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

batalion:

nie liczac hejterskich ignorantow ktorzy zwracaja uwage na k**** lawke jebanych rezerwowych (szkoda ze jeszcze nie poruszyliscie tematu assistant coachow lub, co lepsze, podawaczy butelek - mysle ze oni k**** moga byc powodem ich kleski rowniez)

 

mocne ; )

 

 

 

aczkolwiek, co by nie powiedziec, ma rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batalion kolejne definicje po nabitych asystach wynalazł, encyklopedie musi zajebać

 

dasz pilke Kiddowi majac w druzynie Wade'a i Jamesa to tylko marnujesz czas na ceglarza. jedynym rozgrywajacym ktory wykorzystuje potencjal pozycji na maxa sa Nash i Paul, ale oni sa rownie klasowi jak Garnett czy Bosh jako PFs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszym miszczem dnia zostaje elwariato:

Ta pomoc Mj na przestrzeni lat się zmieniała, i on z różną potrafił wygrywać, żeby było jasne Jordan to wogóle inny poziom intelektualny niż James, dlatego ten drugi nie może sie z nim równać

 

podoba mi się to spojrzenie na sprawę - oceniac kolesi tylko po umiejętnościach koszykarskich to zbyt proste !!! mierzyc im IQ ! srednią ocen ze studiów!!! wyniki SAT !!! Josh Childress 1st NBA team 4ever!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się to spojrzenie na sprawę - oceniac kolesi tylko po umiejętnościach koszykarskich to zbyt proste !!! mierzyc im IQ ! srednią ocen ze studiów!!! wyniki SAT !!! Josh Childress 1st NBA team 4ever!!!

Wow dobrze ze już odrazu to jest w tym temacie nie trzeba przenosić, to dlaciebie coś takiego jak intelekt/ basketball iq nie ma znaczenia :? Gratuluje serio, ciekawy z ciebie ziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podoba mi się to spojrzenie na sprawę - oceniac kolesi tylko po umiejętnościach koszykarskich to zbyt proste !!! mierzyc im IQ ! srednią ocen ze studiów!!! wyniki SAT !!! Josh Childress 1st NBA team 4ever!!!

Wow dobrze ze już odrazu to jest w tym temacie nie trzeba przenosić, to dlaciebie coś takiego jak intelekt/ basketball iq nie ma znaczenia :? Gratuluje serio, ciekawy z ciebie ziomek

Może dlatego, że gdyby twoja koncepcja kolego była słuszna, w lidze graliby tylko dziobaci i pryszczaci okularnicy wywodzący się z Harardu i Yale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z całym szacunkiem do Birda ale chyba błądzisz.

widziales go kiedys w akcji, czy tylko na zdjeciu?

 

Gdyby MJ nie poszedł grać w Bassebol to świnie by latały. Gdybanie....

bardzo prawdopodobne, ze nie ujrzelibysmy nigdy 72-10 bo do bulls nie trafilby tez ron harper czy dennis rodman. calkiem inaczej ta historia moglaby sie potoczyc

 

zarowno 8 tytulami jak i 3.

Ad 1 Bird to ten mały czarny?

 

Ad 2 Dlatego nie gdybamy tylko trzymamy się faktów. Było 72-10 a Kobe nie zdobył misia bo jak sam zauważyłeś Bynum był kontuzjowany.... ciekawe spostrzeżenie.

Nie sądziłem że znajdzie się ktoś na tym forum kto nie zna Larrego Birda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że gdyby twoja koncepcja kolego była słuszna, w lidze graliby tylko dziobaci i pryszczaci okularnicy wywodzący się z Harardu i Yale...

Znaj miarę ziomek, nie mówiłem o byciu wychowankiem top uczelni czy też bycie geniuszem, tylko że poziom umysłowy ma swoje przełożenie na to jak się gra i jakie wyniki osiąga, serio czy to jest tak cięzkie do zrozumienia :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co Orlando Okafor? ;P

Ja nie widzę sensu pchać kolejnego "bydlaka" pod kosz, skoro w składzie jest Lewis. Świetnie sprawdza się przy inside outside. Nie musi zbierać bo robi do Howard, wystarczy że będzie ładował swoje zza łuku.

:lol:

w sumie dla miami lepiej jak reszta tez jest miekka pod dziura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych po lewis mial w kazdej rundzie swietna srednia ok 5,5 zbiorki (przy ponad 36 minutach na mecz to jest c***owo na pf nie sadzisz?) na mecz ale punktowo nie bylo tak rozowo

z heat 15,8 - pewnie nie interesowales sie jeszcze wtedy ta druzyna ale narzeciwko mial glownie haslema i beasleya, anthony i oneal dla dwighta

z hawks 17 - ale tutaj pod koszem jest podobny gosc do niego czyli smith. do tego horford byl na howardzie

i na deser c's zabojcze 8,2 punkta na mecz - a naprzeciw komu gral? zajebiscie obsadzonej strefe podkoszowej wiec to samo byloby w serii z kazda druzyna majaca conajmniej dwoch mocnych podkoszowcow

Na początku myślałem że się pierdolnął z nazwą ale chyba nieee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.