Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam typuje Bulls na nr 1 na wschodzie, mam nadzieję ze się nie rozczaruję po Thibo, jak dla mnie to koleś ma zadatki na bycie super trenerem, spoko ekipa złożona nie obijali się musi być dobrze :wink:

i jeszcze jedno baj elwariato:

 

Hej hej mi też się skład La podoba, niewątpliwie to faworyt, ale uspokoiłbym taki hura optymizm, ostatnie play offy pokazały że La nie mają sobie równych ale tylko jeśli w 1 rundzie mierzą się z totalnymi żółtodziobami których lider dodatkowo nagle przestaje trafiać, w 2 z drużyną tracącą 2 starterów i 26 ptk ze średniej zdobywanej, co za tym idzie, w 3 z sensacją która gra bez obrony i która zawsze kończy podobnie, no i finał czyli Perk out i Gasol przesądza o ostatecznym sukcesie, nie o dziwo . Faworyt faworytem ale farta to tu było od groma, jakieś bardziej dogłębne analizy o finalny sukces to by zostawił chodziarz do pierwszych spotkań rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam typuje Bulls na nr 1 na wschodzie, mam nadzieję ze się nie rozczaruję po Thibo, jak dla mnie to koleś ma zadatki na bycie super trenerem, spoko ekipa złożona nie obijali się musi być dobrze :wink:

i jeszcze jedno baj elwariato:

 

Hej hej mi też się skład La podoba, niewątpliwie to faworyt, ale uspokoiłbym taki hura optymizm, ostatnie play offy pokazały że La nie mają sobie równych ale tylko jeśli w 1 rundzie mierzą się z totalnymi żółtodziobami których lider dodatkowo nagle przestaje trafiać, w 2 z drużyną tracącą 2 starterów i 26 ptk ze średniej zdobywanej, co za tym idzie, w 3 z sensacją która gra bez obrony i która zawsze kończy podobnie, no i finał czyli Perk out i Gasol przesądza o ostatecznym sukcesie, nie o dziwo . Faworyt faworytem ale farta to tu było od groma, jakieś bardziej dogłębne analizy o finalny sukces to by zostawił chodziarz do pierwszych spotkań rs.

Elwariato nie musi znać ortografii i w ogóle języka polskiego, coś mi się kojarzy że on przy kompach robi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się kojarzy że on przy kompach robi :D

Jak byś zgadł :wink:

Elwariato nie musi znać ortografii i w ogóle języka polskiego

jak piszę na forum to faktycznie nie muszę, juz raz hołdys powierdział o tym coś mądrego, wazne żeby się zrozumieć dało, jesli jest z tym problem to oczywiście bardzo przepraszam :oops:

. i do tego wszystkiego lakersi wygrali bo 'farta mieli od groma', rotfl ;)

Nie no wiem dla ciebie tylko Jazz mają farta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się kojarzy że on przy kompach robi :D

Jak byś zgadł :wink:

 

w dodatku - jak łatwo się domyślić - przy sprzęcie, nie jako programista ;)

 

jakby ktoś miał Twoją dokumentację czytać to by się chyba załamał ;)

wiem wiem nie komentujemy, ale mi sie tu od razu rzuca nieśmiertelny styl NY-PiXo

Zainteresowanych odsyłam do archiwum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego tematu chyba idealnie pasuje mój post z czerwca, tuż przed finałami Celtics - Lakers (kiedy mało kto spoza obozu LAL typował ich na zwycięzców, a fani LA nazywani byli pyszałkami i zaślepionymi fanboyami, którzy wyolbrzymiają silę swojego zespołu ;] ):

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.