Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, nie mogę:

 

Chodziły ploty o Lebronie w Lakers - pewnie wszyscy dobrze pamiętają.

 

Tylko wtedy mieli za niego pójść Bynum,Artest,Vujacić,Farmar i Morrison.

 

Wg mnie jeśli chodziłoby o Rona,Sashę,Jordana i Adama to Lakers by się pewnie nie zastanawiali.

 

Poprzez dokładanie Bynuma ten trejd wydaje mi się dla nich nieopłacalny. Całkowicie nieopłacalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie mogę:

 

Chodziły ploty o Lebronie w Lakers - pewnie wszyscy dobrze pamiętają.

 

Tylko wtedy mieli za niego pójść Bynum,Artest,Vujacić,Farmar i Morrison.

 

Wg mnie jeśli chodziłoby o Rona,Sashę,Jordana i Adama to Lakers by się pewnie nie zastanawiali.

 

Poprzez dokładanie Bynuma ten trejd wydaje mi się dla nich nieopłacalny. Całkowicie nieopłacalny.

 

Przed sekundą zobaczyłem to w temacie Byków - następne co zrobiłem to sprawdzenie czy już jest w Łapu-Capu.

Aż brakuje emotów :D , żeby wyrazić to wszystko co poczułem czytając "to".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą zobaczyłem to w temacie Byków - następne co zrobiłem to sprawdzenie czy już jest w Łapu-Capu.

Aż brakuje emotów :D , żeby wyrazić to wszystko co poczułem czytając "to".

Dokładnie "to" przecież każdy wie że za Lebrona to by saszka styknął, w Cavs mieli by z czego się pośmiać by olali stratę lidera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek iz back

 

 

cze k****

wracam, postanowiłem że wracam, do 1 lipca juz tylko godziny a nie po to przez 2 lata zabawiałem wszystkich super teoriami by teraz siedzieć na dupie i milczec, od razu podam pewien bardzo wazny powod (nie do podwazenia) ze ja nie jestem osobnikiem, ktory legitymuje sie roza, po huj mi dwa konta jesli jestem powszechnie uwazany za sk****syna i nabijacza postow, jesli daloby sie sumowac postciory z dwoch kont to czemu nie, ale sie nie da

 

 

mówcie co chcecie - zayebiście dobre !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem jakim cudem Sarver zdołał ściągnąć zawodnika, który broni i zbiera jeszcze gorzej niż Amare, groteska jakaś. Pewnie Donnie Walsh powiedział mu kiedyś, "stary, masz kurde najgorszego na desce i w obronie wysokiego w lidze", a Robert na to: "założę się, że znajdę gorszego, a jeśli mi się uda, będziesz musiał podpisać Amare za maxa na 5 lat", Donnie: "wchodzę".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dobry temat żeby zapytać. Klub ma do dyspozycji jedno minimum dla weterana? Czy więcej? Od czego jest zależna ilość?

1. Nie ma czegoś takiego jak "minimum dla weterana".

2. Nieograniczoną ilość.

Mówią, że z pustego i Salomon nie naleje, tymczasem kolega Quester odkrył nieograniczoną ilość nieistniejącej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Kanada 75:70. Kwarty: 18:23, 19:7, 18:20, 20:20. Polska: Michalak 14 (2), Karnowski 14, Ponitka 11 (1), Grochowski 9 (3), Niedźwiedzki 9 (1) oraz Szymkiewicz 8 (2), Gielo 5, Koelner 3 (1), Matczak 2, Bonarek 0. Kanada: Pangos 22 (2), Pierre 15, Notice 7 (1), Lomomba 6, Wagner 6, Peters 5, Wiggins 5, De Ciman 3 (1), Hanlan 1, Webster-Chan 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.