Skocz do zawartości

Suns 23/24, Life after CP3?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

słynne gdzieniegdzie porównanie Bookera do Malika Beasleya długo krążyło po forum, ale widzę że teraz Jamal Crawford pojawił sie w zestawieniu z Bookerem jest nieco zaskakujące.

Myślałem, że po tym jak Booker zrobił Finały z Aytonem i Crowderem w s5 to dostanie nieco więcej miłości, chociaż rozumiem że jego ryj może budzić antypatie, ale sportowo chyba się broni?

Źle to odebrałeś 

Nie porównuje bookera z jamalem 

 

Napisałem jedynie że crawford rzucił 51 z kontrze to twojego 46pts wystepu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, josephnba napisał(a):

Durant świetnie wygląda i od jego dyspozycji głównie zależy gra PHX 

 

Booker jest zajebiście przehajpowany

Będę to powtarzał 

 

Na dziś zdecydowanie więcej meczy wygrał Durex niż Booker ale to głównie wynika ze zdrowia obu Panów. Dajmy trochę czy żeby pograli razem a może to się ustabilizuje i na zmianę będą decydować o końcowym wyniku - międzyczasie może włączy się BB lub inny grajek. 
 

ps. Nie uważam Bookera - za grajka przeheyjpowanego. Myślę raczej odwrotnie że jest nieco Niedoceniany zażywszy na temperament i sposób bycia 😕 na boisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns to jednak Suns..... Jak już człowiek mysli ,że się pozbierali (choć jak pisałem to była mała próbka kiedy się poprawili) to zaliczją takie wtopy w 4 kwartach ,że głowa mała

Najpierw z Pacers oddali wygrany mecz bo Durant z Bealem zapomnieli w ogóle jak sie gra i tylko robili izolacje za izolacją bez jakiekolwiek ruchu drużyny i robią 2 pkt w ostatnie 3,5 minuty

Ale jeszcze większego babola zrobili dziś w Orlando. Oglądałem wprawdzie tylko skondesowany mecz ale oni prowadzli prawie cały mecz i nagle w 8 minuty 4 kwarty od 10 minuty zrobili geialne 0-11 

Co z tego ,że Booker robi genialne 3 kwarty i 44 punkty skoro jak tylko pojawia sie presja wyniku to gościowi zanikaja jaja po raz kolejny i kolesia nie ma

Booker w tym sezonie jest chyba największym anty Clutch gracz.. LVP Clutch.... Choć akurat z Indiana i tak najmniejsze mozna miec pretensje za 4 kwartę do niego..Ale z Magic to co on robił w 4 kwarcie to ....

Durant po krótkim okresie kiedy przypomniał sobie jak się gra pod presją wrócił do swojej formy z listopada i pudłuje na potęgę rzuty które zazwyczaj trafiał.

Zastanawiam się czy oni naprawdę są w stanie to sobie jakoś poukładać bo te końcówki pod presją to jest dramat. Nagle przestają sobie podawać . Pudłuja nawet layupy. Za 3 nie trafią nawet na wprost kosza.. 

Booker to MVP ligi po 3 kwartach i LVP  zaciętych końcówek. Durant narzeka na wsparcie ale sam zawala drugi mecz z rzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
10 minut temu, LAF napisał(a):

Beal (hamstring) will not play Sunday against the Lakers.
 

A więc uroczyste przekazanie pasa z rąk Davisa do Beala będzie miało miejsce. 

Davis juz od dawna nie jest Street clothes. Malo kto gra tyle, co on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.03.2024 o 22:28, Qooniu napisał(a):

Mogę już pisać a nie mówiłem czy jeszcze za wcześnie? :D

Phoenix lada moment wróci do tego co się działo w latach 2011-2019 tylko tym razem nawet picków nie będzie by takiego Bookera trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Qooniu napisał(a):

jedynego gracza w pomarańczowym uniformie do którego ciągle mordka mi się uśmiecha, Pana koszykarza Devina Bookera (dobra, podpisali Thomasa, to mordka mi się uśmiecha do dwóch)

Dobra, skłamałem. Taki ze mnie fan że nie wiedziałem że podpisaliśmy Thadda Younga :D

 Nurka też sobie bardzo cenię, także liczba graczy w trykotach el valle na widok których mi nie drga brew urosła do liczby czterech.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mamy to 6# 

Wilki wydaje się że nam leżą ale bez podpałki - Edwards to grajek który robi różnicę. To będzie mocno fizyczna gierka i boję się trochę o zdrowie Naszych szklanych grajków. Ważna jest nobecnosc Nurka na parkiecie - nie może łapać szybko fauli tak jak to miało miejsce dzisiaj. 
 

pewnie jakbyśmy nie przegrali w słabym stylu z LAC i Pelikanami - to bym patrzył zdecydowanie większym optymizmem na kolejne mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.