Skocz do zawartości

Suns 23/24, Life after CP3?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, TryczekSzukarek napisał(a):

Ja mam inne odczucia. I od przegranych finałów z kozłami liczę ze coś ugramy. 

Szczerze gratuluję optymizmu bo ten skład wciąż wygląda na mocno wybrakowany. W kilku kwestiach będzie nadmiar bogactwa a w wielu innych, głównie defensywnych będą spore braki. Dodając do tego wiek KD i trochę różnych historii zdrowotnych kilku graczy mam duże wątpliwości czy to się uda ostatecznie jakoś sensownie zbalansować. Konkurentów jest zresztą tylu, że tutaj nie uda się prześlizgnąć choćby przez rundę PO, będzie też ostra walka o seedy od października do kwietnia. Czy  KD da radę w takich warunkach zachować wystarczająco pary na wiosnę? Wątpię. Tutaj Booker musi wejść tą najwyższą półkę na stałe a Beal sobie przypomnieć jak wygląda gra o coś, bo ostatnie lata miał mocny easy mode jeśli chodzi o wymagania drużynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Szczerze gratuluję optymizmu bo ten skład wciąż wygląda na mocno wybrakowany. W kilku kwestiach będzie nadmiar bogactwa a w wielu innych, głównie defensywnych będą spore braki. Dodając do tego wiek KD i trochę różnych historii zdrowotnych kilku graczy mam duże wątpliwości czy to się uda ostatecznie jakoś sensownie zbalansować. Konkurentów jest zresztą tylu, że tutaj nie uda się prześlizgnąć choćby przez rundę PO, będzie też ostra walka o seedy od października do kwietnia. Czy  KD da radę w takich warunkach zachować wystarczająco pary na wiosnę? Wątpię. Tutaj Booker musi wejść tą najwyższą półkę na stałe a Beal sobie przypomnieć jak wygląda gra o coś, bo ostatnie lata miał mocny easy mode jeśli chodzi o wymagania drużynowe.

Hmm, defensywa Ok - do poprawy choć każdy z s5 jest przynajmniej przeciętnym obrońcom. 
 

podziel się tym dalszym wybrakowaniem. 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qbajag napisał(a):

Zaorał to nowy właściciel. Ale moim zdaniem poszedł w złym kierunku i póki co większość rzeczy, która się wydarzyła od sprzedaży klubu przez Sarvera mi się nie podoba. A przecież Sarver to było największe zło Phoenix przez ponad dekadę :(

Mniej więcej to właśnie miałem na myśli. Nawet nie wiem jak kibicować teraz tej zgraji bałwanów ze słońcem na koszulce. Do CP3 się jakoś przekonałem, ale tutaj no nic***.

Jedyny plus że się Aytona pozbyli ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qooniu napisał(a):

Mniej więcej to właśnie miałem na myśli. Nawet nie wiem jak kibicować teraz tej zgraji bałwanów ze słońcem na koszulce. Do CP3 się jakoś przekonałem, ale tutaj no nic***.

Jedyny plus że się Aytona pozbyli ❤️

To co dla Nas wydarzyło się w te lato to akurat dobra praca JJ. 
 

BB > CP 

co do ławki to na dziś mamy zdecydowanie lepszy asset niż rok temu. 

Ayton = Nurkic 

daje znak równości. Bo o ile Ayton jest lepszym graczem to o tyle w Naszej organizacji był szkodnikiem którego należało sprzedać. W obecnym stylu gry Słońc Nurk zdecydowanie lepiej pasuje niż Ayton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qooniu napisał(a):

Mniej więcej to właśnie miałem na myśli. Nawet nie wiem jak kibicować teraz tej zgraji bałwanów ze słońcem na koszulce. Do CP3 się jakoś przekonałem, ale tutaj no nic***.

Jedyny plus że się Aytona pozbyli ❤️

Tak mam te same odczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TryczekSzukarek napisał(a):

To co dla Nas wydarzyło się w te lato to akurat dobra praca JJ. 
 

BB > CP 

co do ławki to na dziś mamy zdecydowanie lepszy asset niż rok temu. 

Ayton = Nurkic 

daje znak równości. Bo o ile Ayton jest lepszym graczem to o tyle w Naszej organizacji był szkodnikiem którego należało sprzedać. W obecnym stylu gry Słońc Nurk zdecydowanie lepiej pasuje niż Ayton. 

Obym się mylił, ale dla mnie póki co zafundowaliśmy sobie kilka lat mizerii w przyszłości po wywaleniu wszystkich picków tylko po to by osiągnąć 1-2 rundę PO tylko z innymi głównie starszymi graczami. Szans nawet na finał Konfy nie widzę więc wolałbym budować ekipę na Bridgesie czy Camie Johnsonie z pickami niż marzyć o misiu, którego nie będzie z Durantem. Może gdyby jeszcze do Duranta i Bookera był ktoś inny dołożony jako 3 gwiazda, ale Beal? Ja tego po prostu nie widzę mimo tego, że wygląda na to, że uzupełnienie dla tej trójki dobrane jest niezłe. Ja po prostu nie wierzę od lat w Duranta i Beala, że to są zawodnicy, którzy mogą pociągnąć team do misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qbajag napisał(a):

Obym się mylił, ale dla mnie póki co zafundowaliśmy sobie kilka lat mizerii w przyszłości po wywaleniu wszystkich picków tylko po to by osiągnąć 1-2 rundę PO tylko z innymi głównie starszymi graczami. Szans nawet na finał Konfy nie widzę więc wolałbym budować ekipę na Bridgesie czy Camie Johnsonie z pickami niż marzyć o misiu, którego nie będzie z Durantem. Może gdyby jeszcze do Duranta i Bookera był ktoś inny dołożony jako 3 gwiazda, ale Beal? Ja tego po prostu nie widzę mimo tego, że wygląda na to, że uzupełnienie dla tej trójki dobrane jest niezłe. Ja po prostu nie wierzę od lat w Duranta i Beala, że to są zawodnicy, którzy mogą pociągnąć team do misia.

Cam i tak by u Nas nie został. Myśle ze dostał by kontrakt nie do przebicia - dodatkowo jest na tyle szklany ze może i dobrze ze Go nie ma. Ale MB - bardzo szkoda 😕 

ja patrzę nieco inaczej - oceniam skład z końca sezonu na to co mamy teraz. Jak już poszliśmy na całość to teraz nie możemy się wycofać. Na dziś mamy lepszy skład wiec jest szansa o pogrania o coś więcej niż w zeszłym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TryczekSzukarek napisał(a):

Cam i tak by u Nas nie został. Myśle ze dostał by kontrakt nie do przebicia - dodatkowo jest na tyle szklany ze może i dobrze ze Go nie ma. Ale MB - bardzo szkoda 😕 

ja patrzę nieco inaczej - oceniam skład z końca sezonu na to co mamy teraz. Jak już poszliśmy na całość to teraz nie możemy się wycofać. Na dziś mamy lepszy skład wiec jest szansa o pogrania o coś więcej niż w zeszłym sezonie. 

Oby! Mam nadzieję, że na koniec sezonu odszczekam swoje obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TryczekSzukarek napisał(a):

podziel się tym dalszym wybrakowaniem. 

Ja poprostu nie wierzę w zdrowego Nurkica i mam wciąż przed oczami jak kiepsko wyglądał już momentami w Blazers czy nawet podczas letnich meczów kwalifikacyjnych reprezentacji, naprzeciw takim se graczom. Durant to kolejny wrażliwy punkt w aspekcie zdrowia, nie wiem też jak będzie też bronił ale nie oczekiwał bym cudów bo jakoś trzeba go oszczędzać na wiosnę, więc nie zakładam by był solidnym punktem i przesadnie zapieprzał na przestrzeni całego sezonu, częściej niż na statement games. Jak Nurek się wam połamie to się ogólnie zrobi mocna lipa pod koszem. W Beala też zwyczajnie nie wierzę, dawno nie grał o coś, jedynie statpaddował w słabej ekipie a drużyna grywała dużo płynniej gdy nie zamrażał wszystkich swoim ISO, mam więc przesłanki by mu teraz nie ufać jako mocne wsparcie w kluczowych momentach. Czy teraz jak nie będzie miał piłki w rękach tak często to będzie efektywny i się odnajdzie w pełni w tej roli? Z grubsza to wszystko tylko moje odczucia ale takie budowanie na prędce na nie do końca solidnych fundamentach,  się nie udaje i bardziej byłem fanem tej kadry z CP3 i tylko Aytona tam trzeba było spieniężyć rok wcześniej. Trenera też w sumie wymieniliście sobie w lecie na gorszego bo dobrze pamiętam jakie akcje odwalał Vogel w końcówce Lakers. On jak nie ma pewnego wysokiego na którym oprze obronę to nie wie jak grać a w ataku nieraz tworzy jakieś dziwaczne wynalazki.

Patrząc pod kątem mistrzostwa to mam nad Suns kilka ekip wyżej jak Nuggets, Celtics, Bucks, Heat stąd nie wróżę ostatecznego sukcesu bo przy takiej konkurencji(a jest jeszcze kilka ekip mogących namieszać) te wasze braki zostaną przez kogoś wyeksponowane, o ile wogóle dotrwacie do tego etapu w zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2023 o 12:20, Reikai napisał(a):

6 przechwytow? 8 zbiorek? Rzucanie sie na parkiet w kazdej akcji preseasonu?

Fani go pokochaja.

Jordan Goodwin to stud.

Swietny rozgrywajek i defensor, pasowalby do wielu ekip (takze do Bookera i Duranta). Mi o nim powiedział LAF jeszcze zanim grął w NBA.

Dziś może dostanie większa szansę, bo Booker i Beal out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wlacze mecz suns w jego trakcie to Eubanks wchodzi i popełnia jakieś szkolne głupie błędy. Już trzy czy cztery razy zrobił stratę przy zwykłym handoff/podaniu do ballhandlera 10metrow od kosza. Nurkic dziś tez w sumie nie lepszy, lebron w końcówce go wykorzystywał jako worek treningowy przy wjazdach na kosz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mają najgorszą ławkę w całej lidze chyba 

Same kasztany, które będą zmuszone grać sporo 

Dziś beznadziejni w tym meczu Lakers nie bez kłopotu ale jednak wygrali 

KD genialny, ale do czasu. Nie da się ciągnąć za uszy tej bandy przez cały mecz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2023 o 00:08, DRK napisał(a):

Gdyby tak patrzeć na tempo postępowania w NBA można byłoby orzec, że amerykanskie sądy na pewno nie są wolne. Są bardzo szybkie. 

Dziś było info o prowadzonym śledztwie, dziś też wyrok.

Czy Suns w tej dekadzie mają jakiś wybór w drafcie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.