Skocz do zawartości

Suns 23/24, Life after CP3?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, iglo13 napisał(a):

Durant gdzie nie pójdzie tam zaczynają się problemy z atmosferą. Czy tylko ja mam wrażenie, że on może być przyczyną różnych problemów tego typu? 

Spokojnie, najpierw problemem był Westbrook, później Green, następnie Irving, to i teraz się znajdzie jakiś winny różnych komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.11.2023 o 15:58, mayor napisał(a):

Brak CP3 nie jest aż takim faktorem, gorsze jest to że w Suns nie ma sensownej obrony, .Wydawało mi się że Bridges i Johnson to płotki  wymienione za szczupaka Duranta, ale kiedy nie ma kto bronić to nie ma bezpiecznej przewagi u nawet kiedy KD rzuca prawie 40 to nie gwarantuje wygranej 

Phoenix pozbyli się wszystkich wyborów draftowych na najbliższych kilka lat oraz młodych graczy, by osiągnąć dokładnie to samo co by osiągnęli bez tych wymian czyli 1r może 2r.

 

W dniu 16.12.2023 o 08:24, RonnieArtestics napisał(a):

Ponad ćwierć sezonu za nami a big3 zagrało razem jeden mecz i 4 minuty 😛

w PO bedzie przynajmniej wymówka, że potrzebują zgrania. 

Oby się na Play In nie skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 17:01, Qbajag napisał(a):

Oby się na Play In nie skończyło

Oby to play in w ogóle było. 

Suns to chyba największe rozczarowanie dotychczas. Mecz z Memphis totalny bajzel w 4kwarcie.. Ani jednej trójki nie trafili. Grizzlies bez Moranta a i tak bez problemu pokonali BIG3 Suns. Dziś w pierwszej połowie jakoś się trzymali aż przyszedł moment w połowie drugiej kwarty ,że nie było co zbierać z Suns. A potem już było tylko gorzej

Z Memphis u siebie 0/6 za 3 w 4 kwarcie. Dziś 1/5 .  Suns mają raptem 1,5 meczu przewagi nad JAzz i Golden

Niby BIG 3 jest na plusie kiedy grają razem ale w kluczowych momentach meczu jak wczoraj i dziś to nic nie klika. Ten zespół na razie jest koszmarnie nie poukładany.  Trudno mi sobie wyobrazić ich poza PO bo tam jest multum potencjału ale na dzień dzisiejszy to nie są żadnym faworytem w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

Niby BIG 3 jest na plusie kiedy grają razem ale w kluczowych momentach meczu jak wczoraj i dziś to nic nie klika. Ten zespół na razie jest koszmarnie nie poukładany.  Trudno mi sobie wyobrazić ich poza PO bo tam jest multum potencjału ale na dzień dzisiejszy to nie są żadnym faworytem w PO

A jak masz poukładać zespól składający się z 3ch graczy 50 baniek each plus reszta no-name'ow?:). Za 50baniek jednego z nich zrobiłbyś 1-na piątkę całkiem dobrych rolsów. Cieszę się jak widzę kończący się big-3 model. Oby tylko Clipersi dostali po dupie w te PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał(a):

A jak masz poukładać zespól składający się z 3ch graczy 50 baniek each plus reszta no-name'ow?

Już było kiedyś BIG 3 i Little 9

Tylko ,że z Suns działa to przez 3 kwarty a w 4 mają -16 net rating. W 3 kwartach sa na plus i na 6 miejscu w nba a w ostatnich 12 minutach sa najgorsi w lidze i to nikt nawet nie jest blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ely3 napisał(a):

Już było kiedyś BIG 3 i Little 9

Tylko ,że z Suns działa to przez 3 kwarty a w 4 mają -16 net rating. W 3 kwartach sa na plus i na 6 miejscu w nba a w ostatnich 12 minutach sa najgorsi w lidze i to nikt nawet nie jest blisko

A sprawdzales czy to nie jest przypadkiem wszystko oparte na skutecznosci z gry/trojek?

20 godzin temu, marceli73 napisał(a):

A jak masz poukładać zespól składający się z 3ch graczy 50 baniek each plus reszta no-name'ow?:). Za 50baniek jednego z nich zrobiłbyś 1-na piątkę całkiem dobrych rolsów. Cieszę się jak widzę kończący się big-3 model. Oby tylko Clipersi dostali po dupie w te PO.

Problem z ocena Big3 Suns jest taki, ze poki co to jest Big2 - Beal gral malo, a jak juz to glownie piach [np 3,3 trojki na mecz przy 30% skutecznosci?!].
Mimo wszystko szokujace, ze na dzis Grayson Allen byl lepszym zakupem w offseason...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał(a):

A sprawdzales czy to nie jest przypadkiem wszystko oparte na skutecznosci z gry/trojek?

Nie bo najpierw rzuciło mi się woczach oglądając Suns ,że oni dostają zapaści w 4 kwartach. Potem sprawdziłem statystyki i wyszlo mi ,że Suns w 4 kwartach jest najgorszym zespołem w NBA. -16 net rtg w kluczowej kwarcie 

Dorzuć do tego ,że oni w clutch są na 25 miejscu z -15 

I tak siada im ofensywa . ALe dlaczego ? Nie analizowałem tego szczegółowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał(a):

I tak siada im ofensywa . ALe dlaczego ? Nie analizowałem tego szczegółowo

W 4 kwarcie Suns maja skutecznosc za 3 na poziomie 29,4%!
Tylko Booker, Durant i Gordon ok 40%, a reszta ma w sumie 34/155=22%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

No ale zakładam ,że oni nie zapominają jak się rzuca akurat w 4 kwarcie więc musi to być mental

 

42 minuty temu, ignazz napisał(a):

Lub słabe nogi przy zaniżonej dostępnej rotacji. 

 

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Lub ISO ball, przeciwnicy wiedza dobrze co będą grac. 

Albo po prostu losowosc malej probki, to tylko ~150 rzutow za 3 dla reszty druzyny.
Zdaje sobie sprawe, ze to nudne wyjasnienie, ale przy wielu ekstremach zwykle prawdziwe.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał(a):

Zdaje sobie sprawe, ze to nudne wyjasnienie, ale przy wielu ekstremach zwykle prawdziwe.

Mi nie chodzi o to czy nudne tylko o tym. Z czego wynika ,że oni tak się gubią w tych 4 kwartach. Tutaj są sami weterani. Brooks czy Durant to elita strzelecka

A tu KD w Clutch za 3 21%. Booker 16. KD czy Beal w 4 kwartach generują wiecej strat niż asyst..

I mała próbka ok. Ale to jest połowa sezonu a on są w tych 4 kwartach na mega głębokim minusie. Tak samo clutch. Gdyby byli gdzieś w śrdoku stawki to jeszcze ok 

No i najważniejsze kiedy widziałeś ostatnio poważnego kandydata do tytułu co tak regualrnie daje ciałą w4 kwartach czy zaciętych końcówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.