Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BMF napisał:

Nets nie mają kontroli nad swoimi pickami, głupio to byłoby iść w rebuilding w tym momencie. 

Who cares?

Scott, Simons, Royce, DFS, Claxton

Cam Johnson? Może odrodzenie Simmonsa?

Nie jest tak, że grozi im bottom 3. Ale czas pokaże, może Bridges okaże się jeszcze lepszy, ale jednak paczka Henderson i Simons jest sroga.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

Still, nie odrzuca się rolesa za taką paczkę.

no ja się dziwię że Nets to odrzucili (są na etapie gdzie potencjalny prospekt super-star >>> bardzo fajny 27-latek z ~all-starowym impaktem)

ale niekoniecznie dziwię się PTB że ofertę złożyli -> przy zdrowiu to zestaw Dame-Thybulle (w którego chyba wierzą)-Mikal-Grant-Nurkic mógłby ich przywrócić do poważnego grania (a po 4 fatalnych latach nawet perspektywa 2giej rundy PO może być dla nich kusząca :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał:

Who cares?

No nie wiem, pewnie ludzie, którzy nie grają w beGM. Jak nie masz swojego picku do 2028 roku, to nie wiem czy chcesz wejść w sezon z Claxtonem jako najlepszym graczem.

Ale nie widziałem, że Simons tam też miał iść, wtedy faktycznie już słabo (jeśli to prawda oczywiście). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, vonBaron napisał:

Czyli Marks to jednak debil, Nets mogli mieć nowego, zdrowego klona Rose i bardzo dobrego rolesa i odrzucili to... 

Przecież z takiej drużyny bez pickow przez następne 5 lat taki Henderson za 4 lata by chciał uciec. Nets musi walczyć o FA a żeby mieli szanse muszą mieć jakieś perspektywy na teraz. Bridgis jest lepszy niz wszyscy myślą a handerson jak jest drugim westbrookiem to nic sam nie wygra chociaż będzie chciał (tutaj niewiele wiecej wiem o jego decisons i %  rzutów oraz selection bo nie interesuje się liga akademicką) a bedzie sfrustrowany jak nikt młody nie przyjdzie przez następne 5 lat mu pomagać.

PS. To nie zmienia faktu ze marks i tak jest debilem

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, vero1897 napisał:

Oby go ostatecznie wytrejdowali na jakieś peryferia ligi za to męczenie o ten transfer. To już wolę jak ktoś walnie prosto z mostu, że chce odejść i jest wymieniony w max kilka dni a nie robi jakieś niekończące się podchody.

Ten Lillard to takie legacy (i ilosc pierscieni) bedzie mial jak wielka gwiazda nic nie znaczacej org Kemba Walker gwiazdor Hornets.

jedyne co zapamietam z Lillarda to jego Lillard “trojki” co za $25 byly jak znalazl do rozjebania chodzac po alpach w covidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, memento1984 napisał:

Ten Lillard to takie legacy (i ilosc pierscieni) bedzie mial jak wielka gwiazda nic nie znaczacej org Kemba Walker gwiazdor Hornets.

Narazie to najbardziej się go będzie pamiętać z tych efektownych rzutów wygrywających serie PO jak to vs Rockets w rookie sezonie czy vs OKC nad Georgem. W Portland i tak mu raczej podwieszą nawet jak niedługo odejdzie w niefajnych okolicznościach bo pamięć w NBA jest krótka a na koniec i tak pamięta się raczej tylko te dobre chwile. W skali all time gdzieś z czasem przepadnie ale samo "Dame Time" napewno obrośnie legendą.

Jednak porównanie go do Kemby to już gruba przesada.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 08:56, Reikai napisał:

Nets odrzucili Hendersona i Simonsa za Mikala.

Ja bym był tutaj ostrożny z osądami, bo z tego co widzę, źródło stanowi jakaś wypowiedź Zacha Lowe'a, z której nie wynika jasno, że w ogóle taka oferta była na stole, a dopóki jej nie było, to nie wiemy, co by zrobili Nets.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.