Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam wiele powazniejszych tematow o mocnym ciezarze gatunkowym (vide UE) bo tu i tak nie ma szans na porozumienie, jako ze jestes zindoktrynowanym milosnikiem eurokołchozu, ale warto chocby wylozyc Ci kwestie wspomnianej chłosty.

 

To w ogole tylko kropla w morzu za akurat tutaj o tym wspomnial. Zreszta czego Ty tam niby sie dopatrzyles absudralnego? Przeciez to logiczne. powiedzmy ze za drobna kradziez pojdzie osiedlowy ziomek na pol roku do pierdla, tam go wydupczą, "zresocjalizuja", czyli naucza prawdziwej zlodziejskiej fachury, do tego faktycznie w zyciu straci pol roku czymkolwiek by sie nie zajmowal, nie wspominajac juz o obciazeniu panstwa w stopniu 2x wyzszym niz obciazy go szpitalny pacjent.

 

Inna sprawa, ze duzo bardziej podoba mi sie pomysl z publicznym wymierzaniem kar. Kurna, koles ukradl raz dostaje ostrzezenie, drugi raz, biora go na Rynek, zakuwają w dyby, daja tabliczke "jestem zlodziejem" i na tydzien zostawiaja. Resocjalizacja murowana. Myslisz ze taki skurwiel jeszcze cos ukradnie kiedys? Albo pedofile, gwalciciele. Zgwalcil, to tatuaz na czole "PEDOFIL" i po sprawie. Zyskujesz to ze pozbywasz sie jednego przestepcy, skutecznie odstraszasz innych, a Ty, jako podatnik, nie łożysz na utrzymanie tych wynaturzencow :] No, chyba, ze wierzysz w resocjalizacje więzienną pedofilskich psycholi, to nie ma o czym mowic.. (btw. pomijajac to jak mozna zresocjalizowac sie w takim chorym srodowisku, to wiemy jak pedofile sa traktowani w pierdlu..)

 

Swoja droga jesli rażą Cie (?), dziwią (?) slowa o gangach etc. tzn ze tworzysz sobie projekcje wzorem przecietnego mieszkanca Korei Północnej, dla którego podobne informacje wywolywaly by podobne reakcje. Najlepiej zamknac oczy, wszystkiemu przytaknac i "zyc zeby sie nazrec" :)

 

W takim razie powodzenia z lewicową doktryną i prezydentem Napieralskim (lub Komorowskim, do wyboru, do koloru), który nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania "pani z ulicy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie wymiaru sprawiedliwości to ma racje. dlatego ponieważ w sądzie jest mafia. każdy z każdym się zna ,prokuratorzy,adwokaci są Ci sami i bronią swoich interesów. ogólnie prawnicy to święte krowy w tym ustroju i trzeba to zmienić. blokują wejście młodych ludzi po studiach ponieważ boją się konkurencji. chodzi mi o aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chłosty: To patrząc z jednej strony -> wylatujemy z UE (z NATO najpewniej też), wszystkie cywilizowane kraje są na nas wkurwione, już widzę jakie cła nam Niemcy i inne kraje gdzie głównie idzie eksport narzucają skoro nie jesteśmy już w UE i jeszcze kary cielesne wprowadzamy..

Patrząc z drugiej strony -> Jestem pewny, że taki drobny cfaniaczek co to auta kradnie, prochy rozprowadza, itp. będzie wolał dostać baty, poleżeć kilka tygodni w szpitalu niż dostać 5 czy 6 lat za to...

Będę potrzebował większej kasy - zrobię napad na bank, jak mnie złapią to trochę poboli a za miesiąc znów spróbuję...

 

Jeśli ktokolwiek uważa, że kara chłosty byłaby bardziej demotywującą do czynów przestępczych karą niż kara więzienia to chyba nigdy z żadnym więźniem nie zamienił nawet zdania...

 

 

Co do sędziów z innych miast: Strach o własne zdrowie? Jakoś nie słyszałem, żeby codziennie ginął jakiś sędzia bo się naraził skazanemu... Z drugiej strony jeśli jakaś zorganizowana grupa przestępcza będzie chciała się zająć jakimś sędzią, to mieszkanie w innym mieście za dużo nie zmieni...

Druga sprawa -> Jeśli JKM zakłada, że sędzia to kryminalista, który tylko czeka, żeby coś niezgodnego z przepisami zrobić (wziąć w łapę, itp.) to to, że taki koleś będzie sądził w Krakowie zamiast w Gdańsku niewiele zmieni... Poza tym jeśli prawo będzie spójne i logiczne to sędzia ma na prawdę małe pole popisu i nad tym się powinno popracować...

A już w ogóle JKM zawsze o tych oszczędnościach pierdoli, ale chce sędziów po Polsce rozsyłać i ich w hotelach z naszych podatków nocować - czysta hipokryzja...

 

 

Co do wyjścia z UE, to szkoda słów nawet na to... A co do eurokołchozu, to dzięki niemu co drugi Polak jeździ tanim szrotem z Niemiec (Kore, Twoje auto skąd jest?)...

 

 

Czy mnie rażą słowa o gangach, razi mnie przedstawianie 4 partii jako gangów, przy czym partia JKM to już myśląca jedynie o dobrze Polski organizacja non-profit, co to zupki bezdomnym co niedzielę rozdaje... Nie pamiętam, żeby JKM będąc posłem pracował za darmo dla dobra Polski... Pobierał dietę poselską tak samo jak cała reszta "gangsterów"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chłosty: To patrząc z jednej strony -> wylatujemy z UE (z NATO najpewniej też), wszystkie cywilizowane kraje są na nas wkurwione, już widzę jakie cła nam Niemcy i inne kraje gdzie głównie idzie eksport narzucają skoro nie jesteśmy już w UE i jeszcze kary cielesne wprowadzamy..

Patrząc z drugiej strony -> Jestem pewny, że taki drobny cfaniaczek co to auta kradnie, prochy rozprowadza, itp. będzie wolał dostać baty, poleżeć kilka tygodni w szpitalu niż dostać 5 czy 6 lat za to...

Będę potrzebował większej kasy - zrobię napad na bank, jak mnie złapią to trochę poboli a za miesiąc znów spróbuję...

 

Jeśli ktokolwiek uważa, że kara chłosty byłaby bardziej demotywującą do czynów przestępczych karą niż kara więzienia to chyba nigdy z żadnym więźniem nie zamienił nawet zdania...

za bardzo wszystko bierzesz do siebie a nie próbujesz wyciągnąć wniosków. jesteś prostym odbieraczem jak 84% społeczeństwa. to ,że JKm porusza takie sprawy jak chłosta to jest jego zdanie na temat kary. ale to nie oznacza ,że to zmieni. on ma takie zdanie ,pewnie jakiś procent społeczeństwa także ale to nie chodzi o samą zmianę tylko chodzi o poznanie jego kierunku myślenia ,które jest dla wielu zrozumiałe. zresztą we więzieniach nie ma czegoś jak resocjalizacja ponieważ statystyki są tragiczne i większość osób po odsiadce wraca do starej "pracy". znam chłopaka ,który od małego był w poprawczakach ,siedział w więzieniu do 26 roku życia ,wyszedł ,chciał się zmienić ,ale szukając rok pracy gdzie nikt go nie chciał z przeszłością przyjąć wrócił do starego zawodu ,ponieważ tam ma zarobek. więziennictwo to bolączka każdego kraju na świecie od usa do polski. roboty publiczne ,areszt domowy czy przymusowa służba wojskowa to lepsze rozwiązanie. chłopak idący na 3 lata za trawkę wychodzi jeszcze bardziej zdemoralizowany. więzienia na zachodzie także nie skutkuje. ogólnie nasze prawo jest postkomunistyczne i jest za mała różnica karalności zwykłych złodziejaszków i dilerów od zabójców ,gwałcicieli. ja w chłopaka co został złapany na trawce jeszcze w wierze ale w tych drugich nie.

dlatego jkm jest za karą śmierci ponieważ blokuje psychiczne każdego małolata na osiedlu ,który się zabawia nożem. ponieważ ma świadomość ,że wystarczy pech i zamiast skaleczyć kogoś może zabić i sam też tak skończy.

 

Co do sędziów z innych miast: Strach o własne zdrowie? Jakoś nie słyszałem, żeby codziennie ginął jakiś sędzia bo się naraził skazanemu... Z drugiej strony jeśli jakaś zorganizowana grupa przestępcza będzie chciała się zająć jakimś sędzią, to mieszkanie w innym mieście za dużo nie zmieni...

Druga sprawa -> Jeśli JKM zakłada, że sędzia to kryminalista, który tylko czeka, żeby coś niezgodnego z przepisami zrobić (wziąć w łapę, itp.) to to, że taki koleś będzie sądził w Krakowie zamiast w Gdańsku niewiele zmieni... Poza tym jeśli prawo będzie spójne i logiczne to sędzia ma na prawdę małe pole popisu i nad tym się powinno popracować...

A już w ogóle JKM zawsze o tych oszczędnościach pierdoli, ale chce sędziów po Polsce rozsyłać i ich w hotelach z naszych podatków nocować - czysta hipokryzja...

sprawiedliwość to pojęcie względne. z naszych podatków ,to nie jest hipokryzja. jkm nigdy nie był za prywatyzacją sądownictwa;]

 

Co do wyjścia z UE, to szkoda słów nawet na to... A co do eurokołchozu, to dzięki niemu co drugi Polak jeździ tanim szrotem z Niemiec (Kore, Twoje auto skąd jest?)...

jakbyśmy nie byli w UE to każdy by jeździł tańszym i lepszym szrotem z USA:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę potrzebował większej kasy - zrobię napad na bank, jak mnie złapią to trochę poboli a za miesiąc znów spróbuję...

Jak zrobisz napad na bank, to kara chlosty bedzie raczej niewspolmierna do czynu wiec troche nie fair z Twojej strony ze tak poszedles na skroty z tym mysleniem, bo chyba sam wiesz ze nie o to mi chodzilo.

 

btw. jak gosc ukranie 100tys, złapią go, zabiorą kasę, wytatuują na czole "Obrabowałem bank", to taki inny ziomal jeden z drugim pomysli 2x zanim pojdzie w jego slady

 

a jak - tak jak w obecnym systemie - wsadza go do na 5, 10, 15 lat (i tak ywjdzie za dobre spraowanie, bo wczesniej nie karany etc, po 3 latach), to wyjdzie i sprobuje znowu, bo moze tym razem sie uda...

 

wiem ze rozwiazania przeze mnie przedstawiane sa archaiczne i malo cywilizowane, ale skoro gros skurwieli zachowuje sie w podobny sposob to czemu my mamy nie robic tego samego? Oko za oko z modyfikacjami, Hammurabi glupi nie byl ;-) A tak powaznie, to tak jak ladnie napisal przedmowca; bierzmy poprawke ze to jest ukierunkowywanie myslenia a nie zawsze adaptowanie calosciowych wzorcow (choc swoja droga ja tam bym je zaadoptowal ;p)

 

(Kore, Twoje auto skąd jest?)

Z Japonii ;-)

 

BTW. Jesli wchodzimy na aspekt stricte gospodarczy to powinienes lepiej przestudiowac w jakich wymiarach JKM kryykuje, a w jakich popiera IDEE unijne.. I to o przestudiowaniu to nie zlosliwosc, choc tak moze brzmiec, ale nie znalazlem lepszego slowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjścia z UE, to szkoda słów nawet na to... A co do eurokołchozu, to dzięki niemu co drugi Polak jeździ tanim szrotem z Niemiec (Kore, Twoje auto skąd jest?)...

jakbyśmy nie byli w UE to każdy by jeździł tańszym i lepszym szrotem z USA:)
Tobie już podziękujemy... ;-)

 

Z Japonii

Prosto, czy w międzyczasie przebywała u naszych zachodnich sąsiadów? ;-)

 

Jak zrobisz napad na bank, to kara chlosty bedzie raczej niewspolmierna do czynu wiec troche nie fair z Twojej strony ze tak poszedles na skroty z tym mysleniem, bo chyba sam wiesz ze nie o to mi chodzilo.

A co za różnica czy ktoś ukradnie jakiejś babci z torebki 500 zł emerytury czy z banku 2 miliony zł?

 

To jak ktoś ukradnie Golfa II za 2000 zł to powinien w dzisiejszym systemie pójść do więzienia powiedzmy na pół roku, a jak ktoś ukradnie nową S klasę to na 4 lata? :>

 

 

zresztą we więzieniach nie ma czegoś jak resocjalizacja ponieważ statystyki są tragiczne i większość osób po odsiadce wraca do starej "pracy".

No to chyba lepiej jeśli ktoś przez 5 lat nie będzie miał możliwości wrócenia do "starej pracy", aniżeli przez 3 tyg które spędzi w szpitalu? :>

 

Chłosta nie jest ani karą, która zresocjalizuje skazanego, ani nie jest karą, która zabezpieczy na dłuższy okres czasu przed popełnieniem podobnego przestępstwa przez tą osobę, ani nie jest żadnym straszakiem dla potencjalnych przestępców... Więc po co takie bzdury wygadywać w telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jak_si ... mpanii/564

 

Zawsze myślalem,, że osoby, które są pytane w sondażach telefonicznych, to twory wirtualne. Tym czase dziś zglosiła się autentyczna Pani, do ktorej zadzwoniono, by poznać jej opinię w kwestii prezydentury.

 

Pytanie, jakie jej zadano, brzmiało:

 

"Na ktorego z kandydatów w nadchodzących wyborach prezydenckich zaglosuje Pani? Na Bronislawa Komorowskiego? Na Jaroslawa Kaczyńskiego? Na Grzegorza Napieralskiego? Na Waldemara Pawlaka? Na Andrzeja Olechowskiego? Moze Pani ewentualnie wskazać innego kandydata?"

 

ciekawe jest również to: http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/walka_ ... borcza/563

 

We wszystkich poprzednich wyborach nagminne było fałszowanie ich wyników – na poziomie komisyj. Stwierdzaliśmy to wtedy, gdy mój wyborca oddawał głos – a potem okazywało się, że w danej komisji oddano na mnie zero głosów. Był to wynik nadgorliwości fałszerzy: gdyby jeden głos zostawili, to choćby oddano ich na mnie sto, fałszerstwa nie dałoby się stwierdzić: każdy myślałby, że to on był tym jedynym.

 

 

 

Choć zdarzył się przypadek, że glosowała na mnie pięcioosobowa rodzina – i też w komisji było zero głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe.

 

 

dzisiaj debata. ma być napieralski ,kaczor,pawlak. komorowskiego ma nie być.

olechowski chciał wziąć udział do go odrzucili. czy to nie świadczy o manipulacji?

pawlak w sondażach ma mniej niż jkm i olechowski a mimo to jest zaproszony w ramach grupy parlamentarnej. demokracja może się zmieniać czy banda czworga musi zostać u władzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet śmieszne nie jest co na tej stronie tego tfu polityka wypisują... To jest żałosne...

 

To może dowiemy się jaki instytut badawczy i jaka osoba z imienia i nazwiska zadała to pytanie... Bo każdy szanujący się instytut ankietujący podaje takie informacje? Bez tego to jest pi****lenie o szopenie...

 

Co do drugiego:

 

Choć zdarzył się przypadek, że glosowała na mnie pięcioosobowa rodzina – i też w komisji było zero głosów.

Jeśli tak było to czemu nikt nie zawiadomił odpowiednich służb? Jest złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Bez tego to jest jak wyżej pi****lenie o szopenie...

 

 

Później się dziwią, że ludzie JKM, jak i całą jego partię za bandę oszołomów uznają...

 

 

A co do ankiet w internecie - to reprezentatywna grupa badawcza jak nic tam się udziela... :lol: Przypomina mi się jak jakaś włoska strona www zrobiła ankietę (już nie pamiętam o czym) i Polacy się rzucili tak na nią, że na Polskę było 90% głosów... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napieralski na pewno tym zyska ,że oprócz sondaży miał szanse się wypowiadać. odnośnie komorowskiego mam inne zdanie ,ciepły bronek pokazał parę razy zęba. a o brak tych "jaj" miałem największe do niego żale. ogólnie niepotrzebnie był pawlak ,olechowski albo jkm za niego dałoby więcej do tej debaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieści mi sie w głowie, że inteligentni ludzie moga popierać komuniste Napieralskiego.

Mi się nie mieści w głowie, że inteligentni ludzie mogą popierać JKM lub Kaczyńskiego... Z drugiej strony nie mieści mi się też w głowie jak ludzie inteligentni mogą nie wiedzieć jaką ideologią jest komunizm i na ile jest ona różna od poglądów Napieralskiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.