Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '23 West ] #7 JAZZ (43-39) – #8 GRIZZLIES (42-40)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szulim napisał:

o, myślałem ze już odpuściliśmy staty z play-In bo w tym przypadku Edwards zagrał to samo co Russel ;) 

Ile tam było? 8pkt? Coś się spalił w pierwszym meczu - dobrze ze ktoś inny mu ratował dupe, tylko jeśli idziemy tym tropem - to tym bardziej Utah ma większe szanse na wygrana ;) 

Giddey i Dort rozjechali pierwszy mecz PI

 

Jak dobrze pamiętam to 9 😊😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @Reikai ;) 

tu nawet nie dojdzie do crunchu bo wcześniej cała drużyna nastuka więcej punktów i będzie nękać w obronie wszystkich g2g Mem.

Mam wielka, wręcz ogromna przewagę defensywna - wskaż mi podobna ilość w MEM - Dort, Levert, Lopez, Mitchell, DFS a nawet Banchero ;) 

Defense wins championships - to jest aktualne od wielu, wielu lat.

Czy NYK w tegorocznych PO nie grają właśnie w podobny sposób? Trochę slugfest, dużo obrony, biegania, i kolektyw gdzie kilkoro ludzi rzuca po 15-20pkt

tak to widzę - wynik poniżej 100pkt / team, gdzie wygrywam obrona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mają Brunsona który wozi Cavs, to jest ta różnica. Ty nie masz nikogo kto wezmie pile i nastuka punktow.Banchero nie ma pojęcia o obronie i Levert patrzac na serie z Knicks tez nie, a na pewno nie ma prawa kryć Edwardsa.

Nie widzę tego stukania punktów, bo nie masz kim ich stukać.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż cię wyłączyłem z ignora @Qcin_69;)

jakie jednoczesne hedge i drop Lopeza? Przecież w opisie jest wyraźnie zapisane ze gram hedge wysoko, a Lopez pomaga z tylu robiąc drop - nie biega on wszędzie na raz ;) 

dwa - czyli to ze zrobiłem szeroki opis, dyskutowałem merytorycznie itp robi gorzej niż słaby opis (sorry @kuba2419 wiem ze dziecko ale No taka prawda ;) ) i brak większej dyskusji - daje przegrana? 
szkoda - akurat myślałem ze ty docenisz szerokość składu, komplementarnośc i dużo różnych opcji zagrywek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szulim napisał:

Aż cię wyłączyłem z ignora @Qcin_69;)

jakie jednoczesne hedge i drop Lopeza? Przecież w opisie jest wyraźnie zapisane ze gram hedge wysoko, a Lopez pomaga z tylu robiąc drop - nie biega on wszędzie na raz ;) 

dwa - czyli to ze zrobiłem szeroki opis, dyskutowałem merytorycznie itp robi gorzej niż słaby opis (sorry @kuba2419 wiem ze dziecko ale No taka prawda ;) ) i brak większej dyskusji - daje przegrana? 
szkoda - akurat myślałem ze ty docenisz szerokość składu, komplementarnośc i dużo różnych opcji zagrywek ;) 

generalnie uważam, ze lepiej ze zrobiłeś opis i ze gdyby zrobił go tez Kuba to byś wygrał, ale Kuba z narodzinami dziecka krzyknął UNO i TECU jednocześnie, wiec nawet revers uno tu nie pomoże- pechowy splot wydarzeń dla Ciebie te narodziny, ale nie czuj się Voldemortem.

Nie można grać hedge i stopować jednocześnie - w sensie, pewnie można, ale trochę tak jakby grać wysoki pressing na spalonego z libero w kopanej.

Nie możesz dropowac Memphis ktorzy maja Edwardsa, czy nawet - od biedy judasza Haywarda- czyli typow którzy Ci się wpierdola pod kosz i tam skończą- generalnie masz trochę pecha, bo Kuba ma akurat graczy którzy mogą i nakurwiac z dystansu i wbić się pod kosz wiec Twój plan jest trochę za bardzo dziurawy.

No i tak jak wspomniałem, w optymalny h warunkach bys wygrał (jakby Kuba dał spodziewanie slaby opis), w neutralnych (Ty dałeś choćby z fakapami, Kuba nie daje) byś był na styk, ale tutaj spotkało Cię combo - Twoje fakapy + dziecko Kuby- no jesteś w pizdzie w tym układzie.

No i super, ze odblokowales, pora wrócić na przyjacielskie tory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies maja lepszego lidera w ataku. Sorry Banchero. 
MPJ fajny okres.
Jestem cichym dickriderem Kesslera.
W moim pierwszym odczuciu po odczytaniu rotacji, Grizz mają też bardzo mocną ławkę jak na play-in. Krótko i konkretnie tam jest, bogdanovic, Sochan, Hayward i git. 
Jazz to poziom, na którym Tyus jeszcze ogarnia w ataku. @kuba2419 Osobiście grałbym więcej Haywardem i Sochanem kosztem Wooda, może nawet Gordon do s5, ale i tak overall to lepszy zespół. @Szulim w drugim meczu play-in będziesz miał z kolei dużo łatwiej z tego co widziałem tamtą parę.. ;]

nie chce podpowiadac za dużo ale tez popracuj nad rotacja na next pojedynek, ten Joe to nonfactor i jest zbedny,  więcej DFS i DAngelo, mniej Leverta który jest tragiczny, plz. 

 

 


 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2023 o 19:05, LAF napisał:

Christian Wood robi TS na poziomie 62 %

To legitna trzecia opcja. 

Chyba za dużo opcji w ataku jest tutaj Memphis i gdyby wyłączyć jedną to uaktywni się druga. 

ale to co da w ataku odda sromotnie w obronie, qrwa serio miałem grizz ale jak zauważyłem te 35min wooda to nie wiem czy nie jazz

W dniu 26.04.2023 o 00:41, RonnieArtestics napisał:

 Osobiście grałbym więcej Haywardem i Sochanem kosztem Wooda, może nawet Gordon do s5

o no właśnie @LAF - tak samo bym to wystawił, ja bym wooda dał 10 minut + opis jak sie zrobi hot to gra jak nie to siedzi :)

W dniu 25.04.2023 o 19:56, Reikai napisał:

Memphis mają dwóch najlepszych scorerow w tym meczu(Edwards i to do tego kryty przez Leverta który nie potrafi Barretta kryć nawet i MPJ). Mają bardzo fajnego obrońcę pod koszem(Kessler) (1), floor generała i scoring punch z lawki Bogdanovicia który w T3 walił trójki na 45% i Haywarda który gral fajny trymestr.

Jazz mają rookie Banchero mający najgorsze adv stats z Magic, dwóch słabych obrońców w s5(Giddey, Banchero), DLO który raczej się bardziej nie stawi niż stawi, Isaiah Joe z lawki, słabego DFS i dwóch fajnych Murphiego i Robinsona (2). Brak gtg, scorera, przec***a który wezmie piłkę jak Edwards i coś wykombinuje w crunch time jak będzie presją (5). Do tego podejrzany spacing z Banchero, Dortem i Giddeyem.

No ja tu nie widzę W Jazz, za mało talentu, a i obrona z Giddeyem i Banchero jest podejrzana (3), a jeszcze strzał w kolano z Levertem (4) na Edwards podczas gdy Dort powinien mu od początku wybić z głowy granie pressingiem na całym. Tu Edwards zakręci Levertem od początku i potem Dort będzie musiał kryć hot Antka.

1) A jazz nie mają fajnego obrońcy pod koszem ? maja qwa dwóch i to jednego który właśnie w realu zjadł i wysrał Allena i Mobleya. I ten z Grizz jest rookie i nie wiemy co pokaże jak jest presja.

2) No ten Murphy to bym powiedział że bardzo fajny był :)

3) Nah, tam masz dorta, dfs'a i zajebisty defence po koszem 48 minut - o to się nie martwiłbym akurat

4) ok, a granie woodsem w poważnym meczy 35 minut to już nie ? przecież ten gośc musi mieć 70% TS żeby to co odda w obronie się zwróciło, na nim Bachero robi życiówkę :)

5) true, dlatego miałem pierowtnie Grizzlies. Tylko później się wczytałem i zacząłem wymóżdżać że:

  • Wood 35 minut,
  • jak wooda wywalę to zostanę z dużymi minutami rookie sochana i rookie kesslera na PF i C, dość kluczowych pozycjach gdzie mamy trzymać obronę, i muszę sobie wyobrazić że jednak się nie posrają co często jednak nie jest prawdą w przypadku rookasów (plus efekt tego że jednak nabijali staty grając o nic)
  • Banchero na tym Wood'zie miałby pewnie życiówkę (gdyby on sie nie posrał, bo to też rookie)
  • akurat wingów na Edwards'a i MPjr'a Jazz mają
  • defensywnie ufam że robinson i brook >>>> Kssler + Sochan
  • Giddey akurat play inn miał zajebisty ecz którego wyborażać sobie nie muszę

więc nie wiem, a fakt że Kuba mnie nie przekona mi nie pomaga :)

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie, że taki Wood grał cały sezon w s5 grube minuty, z ważną rolą. Nie możesz sobie nagle zbenchować takiego gracza, bo tak. Trochę realizmu. 

Inna kwestia, że tam kiepski fit jest pod koszem z Kesslerem, żeby go dobrze wykorzystać w ataku. On powinien grać raczej centra po tej stronie, a obok ktoś kto rozciągnie grę, żeby zrobić mu miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szulim napisał:

@kuba2419 dzięki za mecz 

reszta - dzięki za dyskusję - jak na debiut, uznaję go za udany - teraz dopracować szczegóły i można iść w górę :D 

Również dzięki :) szczerze to jestem zaskoczony😊 nie spodziewałem się że mam szanse coś ugrać przy słabym opisie i braku aktywności 😉 powodzenia z Clippers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.