Skocz do zawartości

1runda Wschód play-off 76ers-Nets


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wstawiam ankiety bo po co skoro seria już trwa i raczej trudno zakładac by było coś więcej niż 4-0 . Nets są tak wysoko bo więjkszosć sezonu mieli gwiazdy a teraz mają zadaniowców i zespół w przebudowie. Ok utrzymali wysoką pozycję więc w nagrodę są w Po

W meczu było jednak widać różnicę. Bo taki Maxey jako trzecia opcja wiele wnosił. Harden gral dobrze. A Nets tak naprawde mogli liczyć tylko na Mikala.

Mikal pewnie pamięta jak idiotycznie go wymienili do Suns( choić pamiętam jak wielu chwaliło wtedy 76ers bo tak wierzyli w Zhaire). Mikal to fan 76ers od dziecka ale pokazał wczoraj ,że może jakimś cudem wyciągnie jeden mecz dla Nets. 76ers jak potrzebowali przycisnąc to szybko odskoczyli Netsom na te 20 pkt.

Może się trafi mecz kiedy Claxton zatrzyma Joela bez fauli. Albo choć ograniczy go i Nets zrobią wygraną ale tam jest brak wysokich poza nim. Brak jest rozgrywających i to było dziś widać. Tu faworyt jest jeden i tylko można się zastanawiać czy będzie 4-0 czy 4-1 dla filadelfii.

Ciekawe kto pamięta mecz w którym Harden nie staje ani razu na liniii a i tak jest najlepszym graczem i robi 23 pkt na mega efektywności ( on chyba trafił 7 trójek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

(...)

Ciekawe kto pamięta mecz w którym Harden nie staje ani razu na liniii a i tak jest najlepszym graczem i robi 23 pkt na mega efektywności ( on chyba trafił 7 trójek)

Na miejscu fanów 76ers trochę bym się tym martwił. Bo Harden bazujący tylko na rzucie zza łuku, bez wchodzenia pod kosz będzie 1 z przyczyn odpadnięcia w 2. rundzie. Wyglądał kiepsko próbując atakować obręcz, brakuje szybkości, przyspieszenia/zwolnienia przy dwutakcie. Jeśli miał takie problemy mając naprzeciwko Claxtona/DFS itp. to co będzie vs TimeLord, Smart, Brown itd. (bardzo fizycznym obrońcom). 7-13 za 3 nie będzie tak potwarzalnie trafiał.

FGA for James Harden  during BKN vs PHI - 04_15_2023 .png

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu seria raczej bez historii, ale jesli Harden wyglada tak jak wyglada to nie bylbym zadowolony jako fan 76ers. Nie beda mu zawsze trojki wpadaly jak w G1, a wiec skonczyl z 3/13 - to jest jego poziom z ostatnigo miesiaca, poltorej.  Przez dwa mecze mial JEDEN osobisty, jest wolny strasznie na nogach, mocno ten achilles musi mu doskwierac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Tu seria raczej bez historii, ale jesli Harden wyglada tak jak wyglada to nie bylbym zadowolony jako fan 76ers. Nie beda mu zawsze trojki wpadaly jak w G1, a wiec skonczyl z 3/13 - to jest jego poziom z ostatnigo miesiaca, poltorej.  Przez dwa mecze mial JEDEN osobisty, jest wolny strasznie na nogach, mocno ten achilles musi mu doskwierac.

 

Harden jest okropny,  wejścia pod kosz nie ma jego teraz jedynie ratują 3 i podania. Wynik obydwu meczów nie odzwierciedla gry Sixers. Tam jest Embiid pewny jedynie na ten moment a potem nigdy nie wiadomo kto ci dojdzie w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Tu seria raczej bez historii, ale jesli Harden wyglada tak jak wyglada to nie bylbym zadowolony jako fan 76ers. Nie beda mu zawsze trojki wpadaly jak w G1, a wiec skonczyl z 3/13 - to jest jego poziom z ostatnigo miesiaca, poltorej.  Przez dwa mecze mial JEDEN osobisty, jest wolny strasznie na nogach, mocno ten achilles musi mu doskwierac.

 

Czego go Rivers nie posadzi do konca serii? Dałoby mu to dodatkowy tydzień odpoczynku, a nawet bez Hardena to się skonczy w max 5 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, the_secret napisał:

Czego go Rivers nie posadzi do konca serii? Dałoby mu to dodatkowy tydzień odpoczynku, a nawet bez Hardena to się skonczy w max 5 meczach.

Tez o tym myślałem, ale on miał przed PO tydzień przerwy i wygląda tak jak pod koniec RS jak nie gorzej, to chyba nie jest kwestia tygodnia wyleczenie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zszokowany, że Embiid za to nie wyleciał. szczególnie że później Harden oberwał za coś mniejszego. i jeszcze Kenny broni tej decyzji lol

poza tym nasz MVP w swoim playoffowym stylu 14 PTS przy 5/13 FG, gdy akurat miał wszelkie warunki ku temu, aby się wykazać - raz, że w 4Q nie było Jamesa, a dwa, że kilka minut później wyrzucono też Claxtona. w ogóle od tego momentu pilnował go O'Neal (oraz nets bardzo dobrze podwajali) i na nim zrobił 1/3 FG (poza tym 1/2 vs Bridges) oraz 2 TOV. przeciw celtics będzie ciekawie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets moga czuc sie oszukani w tym meczu, Biid powinien wyleciec, a do tego przez ta sytuacje w ktorej Biid powinien wyleciec, tak na prawde wylecial Claxton bo dostal tam 1 technika, a potem drugiego w sumie nie wiem czy zasluzonego?

Maxey jest kotem, rzut za 3 ma nie z tej ziemi, stara sie bronic, wjezdza

full package

Godzinę temu, lorak napisał:

poza tym nasz MVP w swoim playoffowym stylu 14 PTS przy 5/13 FG, gdy akurat miał wszelkie warunki ku temu, aby się wykazać - raz, że w 4Q nie było Jamesa, a dwa, że kilka minut później wyrzucono też Claxtona. w ogóle od tego momentu pilnował go O'Neal (oraz nets bardzo dobrze podwajali) i na nim zrobił 1/3 FG (poza tym 1/2 vs Bridges) oraz 2 TOV. przeciw celtics będzie ciekawie ; ]

poczekaj poczekaj

ale po co on ma sie tutaj napinac jak moze grac winning basketball i rozdawac pilke z podwojen?

przeciez gra tak jak powinien grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubbas napisał:

 

Godzinę temu, lorak napisał:

poza tym nasz MVP w swoim playoffowym stylu 14 PTS przy 5/13 FG, gdy akurat miał wszelkie warunki ku temu, aby się wykazać - raz, że w 4Q nie było Jamesa, a dwa, że kilka minut później wyrzucono też Claxtona. w ogóle od tego momentu pilnował go O'Neal (oraz nets bardzo dobrze podwajali) i na nim zrobił 1/3 FG (poza tym 1/2 vs Bridges) oraz 2 TOV. przeciw celtics będzie ciekawie ; ]

poczekaj poczekaj

ale po co on ma sie tutaj napinac jak moze grac winning basketball i rozdawac pilke z podwojen?

przeciez gra tak jak powinien grac

..ale game saving block miał :]

A co do wyrzucenia Embiida to jak nic na 1 mecz powinien polecieć. Niby ten kop Embiida to wyszedł taki w udo/kolano a nie jajca i może stąd taka decyzja ale za sam zamiar powinien wylecieć.  No i jak dla mnie też zabrakło trochę większego zaangażowania aktorskiego Claxtona w tej sytuacji, jakby się zaczął zwijać jak Sabonis dzień wcześniej na ten przykład to może i by było ejected.

Claxton z pierwszym technikiem to sam sobie winien bo takie przechodzenie nad graczem to jakaś tam forma poniżania i to sprowokowało reakcję Embiida przecież. Claxton nie istniał w 2 pierwszych meczach i chyba chciał zaznaczyć swoją obecność w serii. A ten drugi technik to od zawsze jestem przeciwnikiem dawania ich w takiej sytuacji. To dla mnie akceptowalna forma ekspresji po udanej akcji i nakręcania się zawodnika. Jak to nie jest zbyt przesadzone i nie gapi się pół minuty albo jest w tym zbyt dużo agresji to bym nie dawał. Tu ja bym technika nie dał.

A wywalenie Hardena słuszne tak przy okazji? Ja tu bym dał tylko dacha, bez wywalania z meczu, c'mon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kubbas napisał:

Nets moga czuc sie oszukani w tym meczu, Biid powinien wyleciec, a do tego przez ta sytuacje w ktorej Biid powinien wyleciec, tak na prawde wylecial Claxton bo dostal tam 1 technika, a potem drugiego w sumie nie wiem czy zasluzonego?

Maxey jest kotem, rzut za 3 ma nie z tej ziemi, stara sie bronic, wjezdza

full package

poczekaj poczekaj

ale po co on ma sie tutaj napinac jak moze grac winning basketball i rozdawac pilke z podwojen?

przeciez gra tak jak powinien grac

tak, gdy podawał to było ok, ale sęk w tym, ze w kilku poss sam próbował punktować i nie dawał rady przeciw O’Nealowi - 2 pts na 5 akcji w 4th.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Ten Bruce Lee karate mistrz Embiida kopnięcie było jeszcze bardziej perfidne niż Draymond. Jakim cudem on nie wyleciał?

Zawieszenie to obowiązek jak dla mnie.

NIe jestem w stanie zrozumieć tej opinii. Embiid zasłuzył prawdopodobnie na wykluczenie (a na pewno flagranta) ale jego zagranie nie było tak niebezpieczne i chamskie jak Greena. Co więcej o ile jego zawieszenie było by ok przed zawieszeniem Greena tak teraz było by to jawne faworyzowanie GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claxton tym meczem wchodzi u mnie do ścisłego topu graczy, którym nie życzę nic dobrego. Prowokacje, cheap shots oraz Alan Kwieciński-like taunting to dla mnie za dużo.

Wiadoma sprawa, Joel powinien dostać flagrant 2, choć z drugiej strony trochę go rozumiem, w tej lidze są pewne świętości i jak jesteś graczem pokroju Embiida, to taki brak szacunku jaki zaprezentował Claxton wymaga reakcji. Także fajnie, że mimo wszystko Sixers przepchnęli to G3, bo przyjechali tam pograć w koszykówkę, co zawsze jest na plus.

Z drugiej strony, Embiid i Harden wyglądają jakby mieli za chwilę się rozpaść na kawałki, co słabo wróży na następną rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.