Skocz do zawartości

1runda Wschód play-off 76ers-Nets


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pepis21 napisał:

Jakby Embiid przeszedł nad Claxtonem to ludzie klaskali by uszami tak jak nad pamiętnym Iversonem przechodzącym nad Lue, jak odwrotnie to Claxton debil, który okazał brak szacunku xD

Dodatkowo jakoś nikt nie mówi o tym, że Embid wpadł ciałem i łapami w nogi będącego w powietrzu Claxtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Jakby Embiid przeszedł nad Claxtonem to ludzie klaskali by uszami tak jak nad pamiętnym Iversonem przechodzącym nad Lue, jak odwrotnie to Claxton debil, który okazał brak szacunku xD

Myślę, że różnica jest taka, że Embiid by tak po prostu nie zrobił. A jakby zrobił, to byłby takim samym debilem jak Claxton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Claxton tym meczem wchodzi u mnie do ścisłego topu graczy, którym nie życzę nic dobrego. Prowokacje, cheap shots oraz Alan Kwieciński-like taunting to dla mnie za dużo.

Wiadoma sprawa, Joel powinien dostać flagrant 2, choć z drugiej strony trochę go rozumiem, w tej lidze są pewne świętości i jak jesteś graczem pokroju Embiida, to taki brak szacunku jaki zaprezentował Claxton wymaga reakcji. Także fajnie, że mimo wszystko Sixers przepchnęli to G3, bo przyjechali tam pograć w koszykówkę, co zawsze jest na plus.

Z drugiej strony, Embiid i Harden wyglądają jakby mieli za chwilę się rozpaść na kawałki, co słabo wróży na następną rundę.

Nie wiem jaką świętością w tej lidze jest Embiid i za co mu się ma należeć szacunek ? I tak ma u sędziów fory gwiżdżą na nim faule z dupy pomimo tego że to on najczęściej przepycha się cielskiem , przecież Embiid ma najwięcej FT Attempts na mecz w całej lidze, no może Tylko Gianis ma trochę więcej ale jego faulują celowo, Jokic ma o połowę mniej prezentów od pasiaków ., Powinien wylecieć bo jego faul był bardziej perfidny niż Draymonda , Greena przynajmniej Sabonis złapał za kostkę, a Claxton Embiida nawet nie dotknął. Z kolei Harden wyleciał niesłusznie , gdyż to był faul max na flagrant1 ,prawdopodobnie Tony Brothers miał wyrzuty sumienia albo w przerwie dostał opierdol za cyrk jaki odjebał w 1Q .,Za to wywalenie Claxtona za trash talk to już jest skandal.,Sixers mają tak dużą przewagę w tej serii , że nie jest im potrzebna żadna pomoc od sędziów żeby wygrać, takie sytuacje tylko zostawiają niesmak .,Mam tylko nadzieję że Boston ich szybko wyjaśni w drugiej rundzie i znowu Embiid będzie szukał i pokazywał palcem winnych oprócz siebie samego rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Jakby Embiid przeszedł nad Claxtonem to ludzie klaskali by uszami tak jak nad pamiętnym Iversonem przechodzącym nad Lue, jak odwrotnie to Claxton debil, który okazał brak szacunku xD

Myślę, że różnica jest taka, że Embiid by tak po prostu nie zrobił. A jakby zrobił, to byłby takim samym debilem jak Claxton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze NBA to debile.

Wszyscy grają beznadziejnie.

Każdy się obsrał.

Nie trafił tak prostego rzutu.

Biega ja paralityk.

Płaczek, brutal. Too soft, too hard.

Chce odejść z klubu - co za cham, ale i tak gra beznadziejnie.

GM to dno, moja stara by lepsze trady wymyśliła.

Trener to idiota, bo drużyna nie wygrywa, bo nie gra tym a tym, bo nie gra tego i tego.

 

 

Serio?

Wy naprawdę kochacie ten sport?

Czy jednak kochacie, ale po prostu za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tecu napisał:

Gracze NBA to debile.

Wszyscy grają beznadziejnie.

Każdy się obsrał.

Nie trafił tak prostego rzutu.

Biega ja paralityk.

Płaczek, brutal. Too soft, too hard.

Chce odejść z klubu - co za cham, ale i tak gra beznadziejnie.

GM to dno, moja stara by lepsze trady wymyśliła.

Trener to idiota, bo drużyna nie wygrywa, bo nie gra tym a tym, bo nie gra tego i tego.

 

 

Serio?

Wy naprawdę kochacie ten sport?

Czy jednak kochacie, ale po prostu za bardzo?

FF8-EA515-5-B92-43-C6-B94-B-6-C6031295-E
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy pierdolicie

jak jestem trenerem Nets to wlasnie takiego czegos chce od Claxtona w meczu na MVP

ma mu siedziec na mordzie, ma go podpuszczac, a jak nad nim wsadzi ma sie na niego patrzec, ma mu dac znac ze tutaj jest

a to przejscie nad Embiidem wiadomo ze juz sie utarlo ze jest disrespectful ale Embiid byl glupi ze dal sie podpuscic i kopie goscia w jajca

Claxton jako gracz o swoim statusie zrobil w tym meczu wszystko co powinien dzieki czemu dal szanse wygrac swojej druzynie

a nawet jak Embiid bylby wywalony, co powinno sie stac, dal by im zwyciestwo

Claxton zagral z zacieciem, zaangazowaniem, sercem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał:

Embiid miał typową życiową sytuacje jakbyś był z kobitą na mieście a jakiś koleś by ją podrywał, wyjebaleś=cham nie wyjebałeś=ciota. Żałuje, że Joel bardziej mu nie dojebał. 

Ty się chyba chwaliłeś, że za Lechią jesteś? 

ic4iY4F.meta.mem.jpeg

teraz już kojarzę, tą retorykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kubbas napisał:

co wy pierdolicie

jak jestem trenerem Nets to wlasnie takiego czegos chce od Claxtona w meczu na MVP

ma mu siedziec na mordzie, ma go podpuszczac, a jak nad nim wsadzi ma sie na niego patrzec, ma mu dac znac ze tutaj jest

a to przejscie nad Embiidem wiadomo ze juz sie utarlo ze jest disrespectful ale Embiid byl glupi ze dal sie podpuscic i kopie goscia w jajca

Claxton jako gracz o swoim statusie zrobil w tym meczu wszystko co powinien dzieki czemu dal szanse wygrac swojej druzynie

a nawet jak Embiid bylby wywalony, co powinno sie stac, dal by im zwyciestwo

Claxton zagral z zacieciem, zaangazowaniem, sercem

Sam pierdolisz. Takie zachowanie byłoby jeszcze w miarę zrozumiałe, gdyby Nets w tej serii się jakoś mocniej stawiali i mieliby szanse na wygraną, a sam Claxton wyglądałby legitnie w pierwszych meczach, ale tak nie było, więc jak się nie ma argumentów sportowych, to się próbuje wygrać inaczej. No i spoko, to przejście na Joelem to nic strasznego, Embiid się zdenerwował, może gdyby kto inny sędziował, to by skończył mecz. Natomiast ten łokieć w plecy już miał niewiele wspólnego ze sportem i mógł się niefajnie skończyć. Taunting był z kolei po prostu żenujący, przegrywasz w serii 2-0, jest close game i zaraz może być praktycznie po serii, to zajmij się k**** graniem, a robieniem z siebie błazna. I Joel się akurat zajął i pomógł Sixers to wygrać, a Claxton został słusznie wyjebany. Nie wiem za co go chwalić, ale też nie wiem jak można oglądać Fame MMA, a jednak z tego co kojarzę to ludzie to oglądają, a to podobny poziom rozrywki do tego, co zaserwował nam Claxton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.