Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, julekstep napisał:

no nie

zakładam że ten co jest w HoF to oryginalny (i on właśnie wygląda jakby był zje***y/ucięty i potem dorabiany na nowo)

W HoF jest dorobiony w sezonie 2016 i ma tylko 7 sezonów stażu. 

Ja jak wchodziłem do gry to "miałem" Paula w Nuggets i uciekł mi w FA, bo nie miałem birdow. Swoją drogą był słabo zrobiony, rzucał jakieś 10 pts na mecz i szybko spakował manatki. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

W HoF jest dorobiony w sezonie 2016. 

Ja jak wchodziłem do gry to "miałem" Paula w Nuggets i uciekł mi w FA, bo nie miałem birdow. Swoją drogą był słabo zrobiony, rzucał jakieś 10 pts na mecz. 

ale on był już dorabiany w lidze w której biegali Bird z Magiciem :)

więc jeśli już to były wersje 1a (który zniknął) 1b (dorobiony, ten w HoF) i 2 (obecny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

jeśli będzie na +/- 0 i nie zejdziesz poniżej tego co zaoferowałeś Devonowi (czyli musisz po wymianie mieć te 13,5 bańki)

a gdzie to jest zapisane, ze taka jest kolejność? Przecież mogę najpierw wziąć jakiś kontrakt i ten dla Devina będzie nieaktualny bo mnie nie będzie na niego stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

jeśli będzie na +/- 0 i nie zejdziesz poniżej tego co zaoferowałeś Devonowi (czyli musisz po wymianie mieć te 13,5 bańki)

jakiemu devonowi, nie ma w ogole żadnego devona, a zreszta jak poczytac to Qcinowi chodzi o jakiegos devina i to chyba graziera, takze o czym my tu w ogóle 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

jakiemu devonowi, nie ma w ogole żadnego devona, a zreszta jak poczytac to Qcinowi chodzi o jakiegos devina i to chyba graziera, takze o czym my tu w ogóle 😋

temu jak się syndrom sztokholmski włączył

ON CI TRÓJKĘ Z DRAFTU ZABRAŁ HELOŁ :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

temu jak się syndrom sztokholmski włączył

ON CI TRÓJKĘ Z DRAFTU ZABRAŁ HELOŁ :P 

sprawa Tego Fraziera powinna być poddana głosowaniu wszystkich, a nie tylko trójce nieprzychylnych mi osób tbh, ale ze wam to nie na rękę to sprawiedliwości i tak się nie spodziewałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

głos rozsądku, ale oczywiście Julek prędzej zjadłby własne jaja niż na takie coś przystał :)

Nie no. Przy całym szacunku do Cichy, ale to nie jest głos rozsądku, że można w trakcie FA zrobić wymianę, która anuluje ofertę. To byłby totalny bezsens. 

Muszę wieczorem posimować trochę, bo jestem ciekaw impact tego Fraziera. Teoretycznie tak jak mówię gość wygląda na Odena z gorszą obroną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie no. Przy całym szacunku do Cichy, ale to nie jest głos rozsądku, że można w trakcie FA zrobić wymianę, która anuluje ofertę. To byłby totalny bezsens. 

Muszę wieczorem posimować trochę, bo jestem ciekaw impact tego Fraziera. Teoretycznie tak jak mówię gość wygląda na Odena z gorszą obroną. 

jaki by nie był to tanio go nie oddamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.