Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

można, oferta jak najbardziej ważna

przecież to taki sam newgen jak przysłowiowy Elijah Benoit który od lat znajduje zatrudnienie w lidze :) 

nie no serio, czytałem te wasza dyskusje i nie było consensusu, ja jestem za tym by newgeny były i argumentacja z graczami po podboju Europy git, ale tu wrzucone po to by było oficjalne stanowisko a takiego się nie dopatrzyłem, zaraz ściągnę plik i sprawdzę co to za ananas ze doczekał się własnego picku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

A serio, to nie było ostatecznego stanowiska ligi, więc tak naprawdę nie wiadomo komu Atl składa ofertę, ani czy w ogóle taka postać istnieje. Więc luźno do wywalenia.

bylo stanowisko - gracz zostaje, tak jak wszyscy jemu podobni do tej pory, tutaj w zasadzie nic nowego sie nie zadzialo

@kuba2419 @Krzemo - Wasze opinie nt wycofania oferty przez qcina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

bylo stanowisko - gracz zostaje, tak jak wszyscy jemu podobni do tej pory, tutaj w zasadzie nic nowego sie nie zadzialo

@kuba2419 @Krzemo - Wasze opinie nt wycofania oferty przez qcina?

nie było stanowiska, był otwarty wątek, tak samo jak nie ma żadnego stanowiska do birdow i extension u rookasow o których rozmawialiśmy 2 tygodnie temu :) 

Chyba warto czasami iść z duchem gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Zacytuj proszę post, który wyraża stanowisko.

'od zawsze tak bylo'

to ze Ty z Marcusem sie dopatrujecie jakiegos novum to nic na to nie poradze :)

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

nie było stanowiska, był otwarty wątek, tak samo jak nie ma żadnego stanowiska do birdow i extension u rookasow o których rozmawialiśmy 2 tygodnie temu :) 

Chyba warto czasami iść z duchem gry?

czyli wszystko co osiagnales tankujac przy uzyciu newgenow tez nalezy anulowac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

'od zawsze tak bylo'

to ze Ty z Marcusem sie dopatrujecie jakiegos novum to nic na to nie poradze :)

czyli wszystko co osiagnales tankujac przy uzyciu newgenow tez nalezy anulowac? :)

nie od zawsze, bo jak w zeszłym sezonie składałem oferty jakimś newgenom w trakcie sezonu to mi ich nie przypisywałes z FA :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Czyli takiego posta nie ma?

Poza tym Qcin już wziął TMaca, a teraz to. Pomagajmy, a nie  ludzi za ich słabości (FA na weekend je uwypukla).

ale ja serio wrzuciłem to dla przyspieszenia decyzji xd 

dopiero ten plik ściągnąłem przecież, nawet pisałem ze typa nie mam w bazie (bo miałem cały czas ten roboczy plik, nie wiedziałem ze jest nowy) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

bylo stanowisko - gracz zostaje, tak jak wszyscy jemu podobni do tej pory, tutaj w zasadzie nic nowego sie nie zadzialo

@kuba2419 @Krzemo - Wasze opinie nt wycofania oferty przez qcina?

Jest oficjalny plik i jest tam DF więc jak dla mnie oferta jak najbardziej ważna, a że ktoś założył wątek bo to newgen to życie, pewnie nie jeden jeszcze taki powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

komisze nie sa zobligowanj reagowac na kazdy post lol

za TMaca qcinowi nalezy sie kara akurat :)

przecież usunąłem to po 5 minutach :) daj spokój Julek :)

Teraz, julekstep napisał:

co?

normalnie, nawet dopytywałes mnie kto to za gracz- pisałem ze nie wiem, ale jest w bazie (miał 100 potencjału) i go mi nie przypisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.