Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Gwiazdy całe kariery spędziły w jednym klubie. A u nas Love, Gay, czy Kirilienko ciężko będzie później przypasować, gdzie oni tak właściwie grali..

Julek w przypadku Pistons trafil jak kulą w płot. 

Nelson - wybrany w drafcie przez Pistons z 19 pickiem po sezonie w którym byłem w PO. 12 sezonów w Detroit. 

Ginobili - pozyskany w wymianie od Hawks za pick i Courtneya Lee wybranego w końcówce draftu. 8 sezonów w Detroit. 

Francis - pozyskany na FA. 1 sezon w Detroit.

Aminu - pozyskany na FA. 1 sezon w Detroit. 

Jefferson - pozyskany w wymianie od Spurs za paczkę złożoną z Pennego, Haywooda, Gilla (wszyscy pozyskani wcześniej poprzez FA). 8 sezonów w Detroit.

Speights - pozyskany w wymianie od Magic za Jaya Williamsa i kogoś jeszcze (wszyscy pozyskani wcześniej poprzez FA). 1 sezon w Detroit. 

Chandler - pozyskany za pomocą snt od Nets za Evansa i picki (Tyreke wcześniej był pozyskany w wymianie od Celtics za pick). 3 sezony w Detroit.

Ja się pytam gdzie ten przekręt draftowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Alonzo napisał:

Gwiazdy całe kariery spędziły w jednym klubie. A u nas Love, Gay, czy Kirilienko ciężko będzie później przypasować, gdzie oni tak właściwie grali..

Jak można było pominąć Hornets? 

Ekipa Calderon - Pierce - STAT to było trio grające latami w Hornets i żaden z Nich nie był wzięty z tanku. 

Obecnie rodzą się kolejne klubowe legendy. 

Nie ma klubu z większą kulturą organizacji w lidze niż Hornets, ale Alonzo nigdy tego nie przyzna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jak można było pominąć Hornets? 

Ekipa Calderon - Pierce - STAT to było trio grające latami w Hornets i żaden z Nich nie był wzięty z tanku. 

Obecnie rodzą się kolejne klubowe legendy. 

Nie ma klubu z większą kulturą organizacji w lidze niż Hornets, ale Alonzo nigdy tego nie przyzna :)

Nieprawda, spójrz na moją wyliczankę powyżej. 

Dodatkowo Malone i Iverson całe kariery w jednym klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jesteście tankerami!

21 minut temu, SlaKB napisał:

Julek w przypadku Pistons trafil jak kulą w płot. 

Nelson - wybrany w drafcie przez Pistons z 19 pickiem po sezonie w którym byłem w PO. 12 sezonów w Detroit. 

Ginobili - pozyskany w wymianie od Hawks za pick i Courtneya Lee wybranego w końcówce draftu. 8 sezonów w Detroit. 

Francis - pozyskany na FA. 1 sezon w Detroit.

Aminu - pozyskany na FA. 1 sezon w Detroit. 

Jefferson - pozyskany w wymianie od Spurs za paczkę złożoną z Pennego, Haywooda, Gilla (wszyscy pozyskani wcześniej poprzez FA). 8 sezonów w Detroit.

Speights - pozyskany w wymianie od Magic za Jaya Williamsa i kogoś jeszcze (wszyscy pozyskani wcześniej poprzez FA). 1 sezon w Detroit. 

Chandler - pozyskany za pomocą snt od Nets za Evansa i picki (Tyreke wcześniej był pozyskany w wymianie od Celtics za pick). 3 sezony w Detroit.

Ja się pytam gdzie ten przekręt draftowy?

wszystkie te ruchy to konsekwencja wysokiego win ratingu nabitego Iverkiem po którego Pistons tankowali mając dwóch HoFów w prime i uskuteczniając granie jakiegoś obrzydliwego out of position!

w simkowej encyklopedii przy haśle 'tank' jest logo Pistons! (tak jak przy haśle 'mistrz' jest logo Magic!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

wszyscy jesteście tankerami!

wszystkie te ruchy to konsekwencja wysokiego win ratingu nabitego Iverkiem po którego Pistons tankowali mając dwóch HoFów w prime i uskuteczniając granie jakiegoś obrzydliwego out of position!

w simkowej encyklopedii przy haśle 'tank' jest logo Pistons! (tak jak przy haśle 'mistrz' jest logo Magic!)

Wszystkim graczom pozyskanym z FA dałem najlepsze kontrakty dzięki rozsądnemu dysponowaniu salary, win rating nie miał nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak można było pominąć Hornets?

Przekręt z DeRozanem zaniża kulturę organizacji Hornets :) Nawiasem mówiąc proponowałeś mi swojego czasu za Millsapa i DeRozana Emeke i kość niezgody poszła o DeRozana, a teraz mam i Emekę i DeMara ;) 

Jednak niewątpliwie Hornets są w absolutnej czołówce drużyn z kulturą organizacji - co widać po inwestowaniu w swoich graczy.

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma klubu z większą kulturą organizacji w lidze niż Hornets, ale Alonzo nigdy tego nie przyzna :)

ja tam się nie czuję, żebym miał gorszą kulturę organizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Przekręt z DeRozanem zaniża kulturę organizacji Hornets :) Nawiasem mówiąc proponowałeś mi swojego czasu za Millsapa i DeRozana Emeke i kość niezgody poszła o DeRozana, a teraz mam i Emekę i DeMara ;) 

To samo mogłem powiedzieć te dwa sezony temu. Też miałem jednocześnie Okafora i DeRozana :P

Także to był lekki chichot historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Wszystkim graczom pozyskanym z FA dałem najlepsze kontrakty dzięki rozsądnemu dysponowaniu salary, win rating nie miał nic do rzeczy.

Kariera Iverka i Malonea w jednym klubie to było coś. Julek po prostu zazdrości ;) Jednak trzeba uczciwie przyznać, że w zmierzchu swojej kariery Kirlienko trafił o niebo lepiej niż McGrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Kariera Iverka i Malonea w jednym klubie to było coś. Julek po prostu zazdrości ;) Jednak trzeba uczciwie przyznać, że w zmierzchu swojej kariery Kirlienko trafił o niebo lepiej niż McGrady.

się okaże, McGrady przynajmniej będzie miał okazje posiedzieć na ławce z Frazierem i pooglądać jak Benoit gra swój 8 sezon w lidze, Kirilenko nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już Kevin zostaje, to mogę napisać, że niezły LOL z tym rankingiem był. Konkretnie Brook>Love :)

Kevin tak zezłomował Lopeza, że, aż wstyd takie herezje pisać.

Jakoś w żadnym rankingu klubów czy graczy nigdy nie czytałem zarzutow, że zawodnicy często zmieniali barwy. A tytułu zawsze są liczone. Kultura organizacji = mit dla maluczkich :)

15 minut temu, Koelner napisał:

To kibice.

Zdjęcie z Media Day Atlanty Hawks poniżej:

59148312c7779_o_full.jpg

A ja myslalem, że z NY po ofercie dla Rose :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Teraz jak już Kevin zostaje, to mogę napisać, że niezły LOL z tym rankingiem był. Konkretnie Brook>Love :)

Kevin tak zezłomował Lopeza, że, aż wstyd takie herezje pisać.

jakbym miał wybierać grajka budując ekipę od zera to wolę zacząć od Brooka niż od Love'a

(tak jak pisałem - dla konkretnych ekip Love może być no 1 w to FA...no ale on jest jednowymiarowy mocno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.