Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Brook i Love dostali birdowe maxy, więc po zabawie :)

Josh Smith chyba też ;] 

5 minut temu, kuba2419 napisał:

Jest oficjalny plik i jest tam DF więc jak dla mnie oferta jak najbardziej ważna, a że ktoś założył wątek bo to newgen to życie, pewnie nie jeden jeszcze taki powstanie.

3-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

ide na zakupki, czekamy na stanowisko @Krzemo

jako reakcja na moj post o hawk.killerze :)

no tak, bo jako posiadacz Kirilenki na maxie jesteś autorytetem w tej materii ;)

i odnośnie tego newgena co mi do nie podpisałeś tez uciekasz :)

O tym, ze rozmowy o birdach i extension tez nie zostało wyjaśnione również :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Dajmy szansę Frazierowi to pierwszy tego typu gracz odkąd gram. 

Benoit czy Brenna też się jakoś przyjęli.

Owszem dajmy szanse ale nie z tym potencjałem.  Praktycznie wszyscy zawodnicy, z tym stażem w lidze, mają potencjał poniżej 50. Ba z 90% zawodników ze stażem 8-11 lat  ma mniej niż 50 puntów potencjału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

3-0

czyli jest tutaj jednomyślność?

jako miły gest proponuję wybór:

- wykluczenie Hawks z 1szego etapu
- utrzymanie wycofanej oferty dla Fraziera, ale lekko ją zmniejszając żeby była bardziej 'rynkowa' (z 13,5/4 na 10/3)

 @Krzemo @kuba2419 co Wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzuLcU napisał:

Owszem dajmy szanse ale nie z tym potencjałem.  Praktycznie wszyscy zawodnicy, z tym stażem w lidze, mają potencjał poniżej 50. Ba z 90% zawodników ze stażem 8-11 lat  ma mniej niż 50 puntów potencjału. 

Dość ryzykowna zabawa z tym manewrowaniem statami. Gdzie będzie granica?

Moim zdaniem albo gra taki, albo wypada. Osobiście jestem za odrzuceniem go z gry, dlatego założyłem temat do dyskusji, bo gość jest simkową anomalią, która delikatnie wypacza zabawę. Jeśli w jakikolwiek sposób przyczyni się do mistrzostwa to będzie dla mnie większe obrzydzenie niż hard tankerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dość ryzykowna zabawa z tym manewrowaniem statami. Gdzie będzie granica?

Moim zdaniem albo gra taki, albo wypada. Osobiście jestem za odrzuceniem go z gry, dlatego założyłem temat do dyskusji, bo gość jest simkową anomalią, która delikatnie wypacza zabawę. Jeśli w jakikolwiek sposób przyczyni się do mistrzostwa to będzie dla mnie większe obrzydzenie niż hard tankerzy.

przecież on trafił na FA, każdy może po niego uderzać

pierwszy raz się trafił newgen, który realnie może pomóc ekipom grającym o wynik (ale nie oszukujmy się, to póki co jest taki Drummond z lepszym handlingiem za to fatalnym driveD), wcześniej masa newgenów pomagała  tankerom i to nie przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dość ryzykowna zabawa z tym manewrowaniem statami. Gdzie będzie granica?

Moim zdaniem albo gra taki, albo wypada. Osobiście jestem za odrzuceniem go z gry, dlatego założyłem temat do dyskusji, bo gość jest simkową anomalią, która delikatnie wypacza zabawę. Jeśli w jakikolwiek sposób przyczyni się do mistrzostwa to będzie dla mnie większe obrzydzenie niż hard tankerzy.

To równie dobrze,  wypaczaniem zabawy może być to, że takie "Batony". Czy inne cuda grały na chwalę  drużyn walczących o jedynkę w drafcie. 

Zresztą w realu też zdarzały się przypadki, że do ligi wchodzili gracze mający +30 lat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

No dobra, teraz to jest whatever, ale jak sie trafi newgen michael jordan z europy to co wtedy? gdzie jest granica?

w 30 sezonie (czy który tam gramy) pierwszy raz pojawił się newgen który będzie senownym starterem

myślę że z tym Jordanem to jeszcze trochę poczekamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzuLcU napisał:

To równie dobrze,  wypaczaniem zabawy może być to, że takie "Batony". Czy inne cuda grały na chwalę  drużyn walczących o jedynkę w drafcie. 

Zresztą w realu też zdarzały się przypadki, że do ligi wchodzili gracze mający +30 lat.  

Nie, bo gdyby klub zamiast Beneoita podpisał jakiegoś zapomnianego już przez świat dalekiego 2nd roundera, powiedzmy Solomona Alabi czy Jarvisa Varnado wynik by się nie zmienił.

Pojawienie się gorszej wersji Odena nagle w grze zaburza mocno obraz rywalizacji. Niektóre kluby inwestują latami w swoich first rounderów czy trzymają prawa Birda. A tu nagle wyskakuje potencjalny game changer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie, bo gdyby klub zamiast Beneoita podpisał jakiegoś zapomnianego już przez świat dalekiego 2nd roundera, powiedzmy Solomona Alabi czy Jarvisa Varnado wynik by się nie zmienił.

Pojawienie się gorszej wersji Odena nagle w grze zaburza mocno obraz rywalizacji. Niektóre kluby inwestują latami w swoich first rounderów czy trzymają prawa Birda. A tu nagle wyskakuje potencjalny game changer.

Już nie rób z niego drugiego Smitha czy innego z braci Lopezow, ot fajny solidny center do s5.

Mogłeś przy zakładaniu tematu zrobić ankietę i byśmy wiedzieli raz, dwa co kto myśli bez pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Już nie rób z niego drugiego Smitha czy innego z braci Lopezow, ot fajny solidny center do s5.

Teraz solidny Starter, a po campach być może już topka zawodników na swojej pozycji.  
 

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pojawienie się gorszej wersji Odena nagle w grze zaburza mocno obraz rywalizacji. 

Równie dobrze można powiedzieć, że pojawienie się Odena w tej formie jakie był też mocno zaburzyło rywalizacje. Jak dobrze pamiętam  było on jednym z najlepszych zawodników  w drafcie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SzuLcU napisał:

Owszem dajmy szanse ale nie z tym potencjałem.  Praktycznie wszyscy zawodnicy, z tym stażem w lidze, mają potencjał poniżej 50. Ba z 90% zawodników ze stażem 8-11 lat  ma mniej niż 50 puntów potencjału. 

 

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dość ryzykowna zabawa z tym manewrowaniem statami. Gdzie będzie granica?

Moim zdaniem albo gra taki, albo wypada. Osobiście jestem za odrzuceniem go z gry, dlatego założyłem temat do dyskusji, bo gość jest simkową anomalią, która delikatnie wypacza zabawę. Jeśli w jakikolwiek sposób przyczyni się do mistrzostwa to będzie dla mnie większe obrzydzenie niż hard tankerzy.

Fajny gracz, zostawmy go. Na FA przecież każdy może go podpisać. Obaczymy co z niego wyjdzie i na przyszłość będziemy mądrzejsi - jaką decyzję podjąć. Zostawmy go tak jak jest dla experymentu. Devon Frazier zostanie legendą w simce! 💪

I nie wiem jak można porównywać Marcus gracza którego może przecież podpisać każdy do chamskiego tanku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

jako miły gest proponuję wybór:

Karta stół, może nie podpisze 😎

W poprzednich sezonach były precedensy, że przywracaliśmy zawodników do gry, całkiem grywalnych i trafiali na FA. 

Może żeby simka nie generowała swoich, trzeba pomyśleć o dłuższym, ręcznym utrzymaniu FA, którzy przesiedieli sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.