Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No spoko.

Bo ja robiąc Adamsa to bym pewnie dał mu zbiórkę na poziomie Drummonda/Whiteside ;)

draft robi sie wrzucajac statystki gracza z rlNBA do gierki i gierka sama generuje zawodników - pozniej tylko simujesz milion razy i korygujesz w razie gdyby jakis monster wyszedl. Tu nie ma miejsca na swoje własne widzimisie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

chyba właśnie Twoje notowania jako potencjalnego draft-makera poszły mooooocno w dół xD

 

1 minutę temu, eMeS napisał:

draft robi sie wrzucajac statystki gracza z rlNBA do gierki i gierka sama generuje zawodników - pozniej tylko simujesz milion razy i korygujesz w razie gdyby jakis monster wyszedl. Tu nie ma miejsca na swoje własne widzimisie :P

2021-22 NBA Player Stats: Per 36 Minutes | Basketball-Reference.com

Gdzie jest Adams w RL NBA pod względem zbiórki, a gdzie pod względem simki?

Ja wiem jak się robi. Ale już widać po pierwszych próbnych graczy, że sporą część musicie podbijać ręcznie jak chociażby defensywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

2021-22 NBA Player Stats: Per 36 Minutes | Basketball-Reference.com

Gdzie jest Adams w RL NBA pod względem zbiórki, a gdzie pod względem simki?

Ja wiem jak się robi. Ale już widać po pierwszych próbnych graczy, że sporą część musicie podbijać ręcznie jak chociażby defensywa.

Nieprawda, defensywe u wysokich to ja zazwyczaj obniżałem, bo często u kołków zwykłych wychodził np zajebisty blok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Gdzie jest Adams w RL NBA pod względem zbiórki, a gdzie pod względem simki?

jeden jest w rlNBA, a drugi jest w simce - wygenerowany na podstawie uśrednionych statystyk, ma 6 lat zeby byc tam gdzie Adams z rlNBA. Może będzie, może nie, nie o to chodzi przecież :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

jeden jest w rlNBA, a drugi jest w simce - wygenerowany na podstawie uśrednionych statystyk, ma 6 lat zeby byc tam gdzie Adams z rlNBA. Może będzie, może nie, nie o to chodzi przecież :P

eMeS mordko lubię Cię, ale co ty mi tu za głodne kawałki rzucasz. Proszę Cię :)

Wciąż zgłaszam akces do robienia draftu. Mogę przyjąć jakieś wasze założenia, obecnie wklepuje średnie z kariery na próbce 82 spotkań, by mieć obraz tego co generuje simka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

eMeS mordko lubię Cię, ale co ty mi tu za głodne kawałki rzucasz. Proszę Cię :)

Wciąż zgłaszam akces do robienia draftu. Mogę przyjąć jakieś wasze założenia, obecnie wklepuje średnie z kariery na próbce 82 spotkań, by mieć obraz tego co generuje simka.

No rzucam, że jest pewna metodologia. Ja oczywiście nie mam nic przeciwko - jak masz chęci to zrób, tylko przygotowuję Cię na to, że to raczej mozolne zajęcie niż kreatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

No rzucam, że jest pewna metodologia. Ja oczywiście nie mam nic przeciwko - jak masz chęci to zrób, tylko przygotowuję Cię na to, że to raczej mozolne zajęcie niż kreatywne.

Dlatego dajcie klucz, a Camby zrobi profesjonalną robotę.

Przykładowo Siakamowi wyszła zbiórka 54 overall. Gość nigdy nie zrobił 9 zbiórek w sezonie, średnią ma 6,4, ale zakładam że dajecie tu jednak  jakiś większy total. Defensywa też 77 wyszła czyli niewiele więcej niż dostał Christian Wood na starcie, który jest całą karierę ujemnym obrońcą. Inside, outside, handling wyszedł myślę za to bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Dlatego dajcie klucz, a Camby zrobi profesjonalną robotę.

Przykładowo Siakamowi wyszła zbiórka 54 overall. Gość nigdy nie zrobił 9 zbiórek w sezonie, średnią ma 6,4, ale zakładam że dajecie tu jednak  jakiś większy total. Defensywa też 77 wyszła czyli niewiele więcej niż dostał Christian Wood na starcie, który jest całą karierę ujemnym obrońcą. Inside, outside, handling wyszedł myślę za to bardzo ok.

Siakam za słaby Ci wyszedł zdecydowanie, jego trzeba dopompować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też uważam, że wyszedł za słaby, więc albo:

a) założenia statowe były złe

b) trzeba go podmpować ręcznie, bo staty nie oddają tego jaki jest dobry

no ja liczę ze top5 pickow w tym roku będzie naprawdę mocne tak jak w realu, a nie ze znowu  Booker będzie scorerem na poziomie Bobby Portisa bo będzie go robił jakiś dyletant! 

Masz mój miecz Cambusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no ja liczę ze top5 pickow w tym roku będzie naprawdę mocne tak jak w realu, a nie ze znowu  Booker będzie scorerem na poziomie Bobby Portisa bo będzie go robił jakiś dyletant! 

Masz mój miecz Cambusie

obecnie rookie są za mocni od razu ( czyt patrz nuggets )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

obecnie rookie są za mocni od razu ( czyt patrz nuggets )

przecież poza Giannisem to zarówno Embiid (po prawdziwym debiucie ofc) jak i Davis z miejsca robili zajebiste cyfry a Embiid od razu dawał tez duży impact. 

Po prostu Krzemo tak trafił ze dostał 2 z top5 grajków ostatnich 10 lat wiec nie powiedziałbym żeby akurat Nuggets byli tutaj jakoś specjalnie nagrodzeni, to raczej reszta grajków jak Beal czy MCCollum dostali o wiele za duże skille początkowe, do Giannisa, Embiida i Davisa aż tak bym się nie przypierdalal bo to generacyjne talenty (poza Davisem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

przecież poza Giannisem to zarówno Embiid (po prawdziwym debiucie ofc) jak i Davis z miejsca robili zajebiste cyfry a Embiid od razu dawał tez duży impact. 

Po prostu Krzemo tak trafił ze dostał 2 z top5 grajków ostatnich 10 lat wiec nie powiedziałbym żeby akurat Nuggets byli tutaj jakoś specjalnie nagrodzeni, to raczej reszta grajków jak Beal czy MCCollum dostali o wiele za duże skille początkowe, do Giannisa, Embiida i Davisa aż tak bym się nie przypierdalal bo to generacyjne talenty (poza Davisem)

Beal to miał akurat jakieś chore campy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

Beal to miał akurat jakieś chore campy

McCollum też.

To znaczy on był bardzo dobry na początku i ja od razu mówiłem, że brałbym go nad Oladipo, ale on jeszcze dorzucił 10 inside na pierwszych campach, co praktycznie go wywindowało tier wyżej jako prospekt.

No Beal pierwsze campy zaliczył ponad +60 i jeszcze zostało mu 100 potencjału. Także po pierwszych campach stało się jasne, że będzie fantastyczny.

Anthony Davis był nieokreślony na początku ( coś jak obecny Jokic ), ale on ostatnie dwa campy dorzucał chore cyfry za trzy i stał się legit opcją na dwie strony parkietu.

Qcin się rzuca, a prawda jest taka, że to Booker został zrobiony za mocny w ofensywie, a julek mu jeszcze po koleżeńsku podbił skille na ostatniej prostej, co jest po dziś dzień jawną hańbą wobec innych współgrających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Qcin się rzuca, a prawda jest taka, że to Booker został zrobiony za mocny w ofensywie, a julek mu jeszcze po koleżeńsku podbił skille na ostatniej prostej, co jest po dziś dzień jawną hańbą wobec innych współgrających. 

jak to niby jest hańbą to zajrzyj do tematu transfery! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja Ci za Walla dawałem Klay Thompsona i twierdziłeś, że Walla nie odasz😮

Czemu Walla sprzedajesz bez negocjacji?

Mówić Ci Wariat?

negocjowałem z Tobą jeszcze dziś deal w sprawie wzmocnienia

nie mogłeś się zdecydować, więc poszedłem inną drogą (przy pomocy tych którzy na deale decydują się szybciej)

 

masz krew na rękach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgl nie lubię takich transferów gdzie klub oddaje swojego franchise playera po sezonie czy dwóch, nie mówiąc już o sytuacji takiej jak teraz, gdzie ten franchise daje Ci misia, a po chwili z niego rezygnujesz. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i jest zaprzeczeniem kultury organizacji.. no, ale wiadomo, każdy ma prawo robić co mu się podoba. 

Ja np. mogłem oddać 33-34 letniego Iversona gdzieś za prospekty (nie do Julka za AK :))  startować z innej pozycji do przebudowy, ale takich rzeczy się nie robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.