Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

PZPN (najpierw Boniek zatrudniając Brzęczka, potem Kulesza zatrudniając Michniewicza) spowodował, że miałem serio myśli "lepiej niech Meksyk strzeli i odpadną". I to podczas takiego pokolenia piłkarzy, że trzecia jedenastka jest na poziomie pierwszej z tych, z którymi awansowali Engel i Janas.

Ależ niesmak i obrzydliwe to było, fuj.

A ja im kibicuje, niech pokonają Francję w ch.j wie jakim stylu.

Nie zmienia to faktu, że Michniewicza trzeba wywalić po mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, n_i_m_h napisał:

...tera Jędza kontra Mbappe. tego na MŚ nie przeżyłem i już później nie przeżyję :] 

k****, mi ojciec opowiadał jak Tomaszewski bronił karnego z Niemcami w '74...a ja będę opowiadał wnukom jak Al-Dawsari strzeli w 97 minucie Meksykowi :]

Raczej 82 i brąz powinien wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ależ ja tak ogólnie też im kibicuje i to właśnie jest najboleśniejsze (napisałem przecież powyżej "miałem myśli"). Strasznie boli kiedy nie się potrafi (a nie potrafię) kibicować jak zawsze kadrze Polski czyli bezwarunkowo, z właściwymi emocjami etc.

<spicz Al Pacino o tym, że nie ma nic gorszego od zabitego ducha>

Speech zacny ale nie wiem w jakim kontekście mówisz o zabitym duchu.

Widać, że się bardzo cieszyli po awansie. To są sportowcy, oni na pewno wierzą, że jeszcze coś ugrają.

A dzisiejszy mecz do zapomnienia, ale nadzieja, że z Francją będzie lepiej zawsze jest. Dopóki piłka w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mcreativo napisał:

A dzisiejszy mecz do zapomnienia, ale nadzieja, że z Francją będzie lepiej zawsze jest. Dopóki piłka w grze.

Nie będzie, będzie tak jak dzisiaj. Ale czy ktoś uważa, że jesteśmy w top16 na świecie?

 

A tam właśnie awansowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.