Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Sebastian napisał:

Ale wiesz, że gdyby nie taktyka z Meksykiem to była duża szansa na to, że dziś gralibyśmy całkowicie spokojnie ?

A wiesz, że mogliśmy też odpasc. Myślę, że powinieneś przeprosić Michniewicza. Ona miał rację, a Ty się mylisles.

Poza tym, tak jak dziś grała z nami Argentyna, tak grała z nami Kolumbia za uwielbianego Nawalki. Plus Meksyk>Senegal. 

Oczywiście druga połowa c***owa, ale pierwsza w miarę ok. I graliśmy wszystkie mecze praktycznie na wyjeździe. Ze tez Jarek z Mateuszem nie zorganizowali większego wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że grając tak naprawdę jeden dobry mecz i dwa słabe wyszliśmy z grupy. 
 

Jest wyjście , jednakże styl nie przekonuje do tego. I połowa była fajna ( zobaczyć minę srającego kota u karakana to było coś ) natomiast w drugiej wszystko się posypało. 
 

26 % posiadania piłki i czy do tej pory jakaś drużyna miała mniej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

W sensie dziś graliśmy otwartą piłkę? :D 

Ja to powiem tak - do pewnego momentu - nie graliśmy tak źle. Tak do 10 czy 12 minuty. Tam odbieraliśmy piłkę i były próby wyprowadzenia ale Bielik i Krycha grali dziś dramatycznie w grze "do przodu" i odwalali podania do przeciwnika.  Inna sprawa, że dziś za dużo było czekania na piłkę ze strony zawodników z przodu. Argentyńczycy za łatwo naszych tam wyprzedzali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

A wiesz, że mogliśmy też odpasc. Myślę, że powinieneś przeprosić Michniewicza. Ona miał rację, a Ty się mylisles.

Poza tym, tak jak dziś grała z nami Argentyna, tak grała z nami Kolumbia za uwielbianego Nawalki. Plus Meksyk>Senegal. 

Oczywiście druga połowa c***owa, ale pierwsza w miarę ok. I graliśmy wszystkie mecze praktycznie na wyjeździe. Ze tez Jarek z Mateuszem nie zorganizowali większego wsparcia.

Ja pierdolę. Myślałem, że już nic gorszego niż ten mecz nie zobaczę ale musiałeś się pojawić.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Ludzie grający w pierwszych składach lig top5 na Mundial nie pojechali, a ja czytam coś o kadra 2002>2022. Grubo, przyznaję.

No nic, oby z Francją zmazali plamę, łudzę się że będzie dało się to oglądać bez takiego uczucia niesmaku jak dziś.

Kto nie pojechał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się cieszyć z tego awansu ale jakoś nie potrafię. Rozumiem można grać bez stylu ale to co Czesioball dzisiaj zagrał to jest nawet niżej niż bez stylu. Karny z dupy to wiadomo, Szczęsny który zmazuje wszystkie plamy z przeszłości bezapelacyjnie najlepszy obecnie bramkarz mistrzostw ale z drugiej strony Argentyna po 2-0 już spasowała i bardziej klepała jak my z Japonią w 2018 tylko od czasu do czasu próbując nasze błędy wykorzystać i nie oszukujmy się ale gdyby do awansu potrzebne im było 4-0 to by było 4-0, bo poza Wojtulą powiedzieć, że reszta grała piach to nie powiedzieć nic. Była próba Autobusu ale to był stary oddalany Ikarus. Z Francją nie widzę tego nijak. Nawet jak Mbappe wyłączymy to będzie Giroud jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ja pierdolę. Myślałem, że już nic gorszego niż ten mecz nie zobaczę ale musiałeś się pojawić.. 

 

Zawsze się pojawiasz jak nie idzie i dodajesz otuchy komentarzami "zaraz stracimy kolejne dwie". Awans boli co?

Ja się cieszę, bo nie jestem trzyletnim dzieckiem i wiedziałem, jak to wygląda. A wyglądało słabo z Holandia, Belgia, Chile. Widać było brak Modera i zawodników, takich, jak miał Nawałka.  prime Piszczek, Glika, Blaszczykowskiego, Krychowaiaka. Stoperzy z Serie B i Spezii to nie światowy top, dziadek z ligi Saudyjskiej też, plus gość z championship i 3 młodziutkich pomocników.

Nie smuc się i przepros Czesia. Umieć przyznać się do błędu to cecha największych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał:

Tak jak z Koreą, Ekwadorem, Senegalem 

Zupełnie się nie zgadzam.

Naprawdę proponuję analizę tamtych spotkań ale z zupełnie innej strony - pod kątem ostatnich 6 miesięcy występów klubówych zawodników grających wtedy w naszych reprezentacjach. 

Zobaczysz, że wtedy kiedy mieliśmy jakąś grę nasi prezentowali się nieźle w klubach  a wtedy kiedy graliśmy piach to wystawialiśmy zawodników którzy w klubach grali albo słabo albo nie mało Oczywiście nie wszystkich. Ale tak to wyglądało.

Obecnie ciężko  - poza Glikiem  i dziś  Piątekim - powiedzieć, żebyśmy wystawiali zawodników, którzy źle się w klubach prezentują. No może jeszcze Lewy miał zjazd w ostatnim miesiącu co moim zdaniem też widać na boisku podczas mundialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** skąd naliczono Polsce xG na poziomie 0,32? :D 

Szczerze? Jesteśmy dziadami. Ten awans zawdzięczamy tylko i wyłącznie temu, że Argentyna to minimaliści i te 2-0 im wystarczyło. Przecież my nawet w tym naszym autobusie to mamy takie dziury, że to dramat i ten mecz mógł się skończyć równie dobrze 4-0. Podziwiam ludzi, którzy po tym meczu potrafią się cieszyć. Fajnie że wyszliśmy, natomiast no wstyd za to jak my wyglądamy.

0 celnych strzałów z Argentyną

1 celny strzał z Meksykiem

Czekamy na Francję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Z pamięci to Gikiewicz, Poręba, Klich, Reca, Linetty

Ale nie pojechali bo kontuzjowani? Anyway nie zmienia to faktu, że ocenilem kadry, które pojechały.Zobacz mój post, który Rappar zacytował i uczciwie sam oceń formacja po formacji, która kadra overall była lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Brak awansu przy tym potencjale kadrowym byłby totalną kompromitacją. Tzn., w sumie jest kompromitacja, ale nie totalna.

Potwierdzam, patrzeć się na ten nudny sport nie da :P :P Nie dziwi mnie, że młodzież coraz bardziej odchodzi od oglądania piłki, to jest nudne.

Przed mundialem było albo my albo Meksyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

8JIBNH.jpg

 

Bro... nasza linia pomocy to stała na 11 metrze

nWjepV.jpg

moment gola.

Serio, ja potrzebuje jakiejś łopatologicznej ilustracji jak można grać niżej XD

To proste. Ustawimy 8 osobowy mur na lini bramkowej i Wojtek będzie miał mniej do bronienia. Z przodu (czyli w okolicach wapna) Lewandowski i Zieliński. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No wystarczyło mi w sumie przeczytanie Krzynówek>Zieliński, by się solidnie zaśmiać

A doczytales, że napisałem wyraźnie, że Zieliński w klubie lepszy i zadałem tam pytanie o formę w kadrze? 

 

2 minuty temu, january napisał:

Ku*wa jakbyśmy w 2002 mieli w 1 składzie podstawowego napastnika Juve i samych graczy z top5 lig europejskich to by cały naród myślał, że idziemy po złoto (a tak wygląda obecna możliwa druga jedenastka polskiej kadry).

Again, napisałem tam, że napastników na papierze mamy w c*** lepszych, tylko, że im nie ma kto tworzyć gry... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.