Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nie czyta co tam o nim pismaki piszą a zablokował czyli jednak czyta 😏 Wypowiedź Krychowiaka też poniżej krytyki ale nigdy nie wyglądał na specjalnie lotnego.Tak sobie myślę że paradoksalnie więcej ta reprezentacja straciła wizerunkowo na mundialu niż gdyby tam w ogóle nie pojechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sewer napisał:

Podobno nie czyta co tam o nim pismaki piszą a zablokował czyli jednak czyta 😏 Wypowiedź Krychowiaka też poniżej krytyki ale nigdy nie wyglądał na specjalnie lotnego.Tak sobie myślę że paradoksalnie więcej ta reprezentacja straciła wizerunkowo na mundialu niż gdyby tam w ogóle nie pojechała.

Ta wypowiedź Krychowiaka trochę wyrwana z kontekstu, po przeczytaniu całości w sumie się z nim zgadzam (?) to znaczy, że nie da się wyciszyć sprawy takich pieniędzy w gronie, w którym tylko dla nielicznych taka kwota nie robi wrażenia, zostało to spoko wyjaśnionione w Meczykach z Kołtoniem i Świętym 

wszystkiemu winny jednak PiS, przyznaję, @Julius

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Boniek to jest najlepsze co spotkało ten cały PZPN i powinni zmienić ten ich regulamin tak żeby mógł nim pozostać jeszcze dłużej.

Koźmiński, który rywalizował z obecnym prezesem, był dużo lepszym kandydatem niż Kulesza ale nie dogadywał się z działaczami (czyt. nie pił z nimi) i nie miał realnych szans w wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Boniek to też była łachudra kręcąca na boku. Poczytajcie historie co robił w Widzewie. 

W PZPN też był syf za Niego, a pod względem bucowatości przebijał wszystkich. 

syfu Bońkowego i pre/past Boniek to się nawet nie da porównać. Nie ma skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

syfu Bońkowego i pre/past Boniek to się nawet nie da porównać. Nie ma skali.

Czy ja wiem. Z tego co czytałem Boniek wyprowadzał z PZPNu ogromne sumy. Sporo pisze o tym Greń czy Jadczak. 

Boniek może umiał w PR, bo miał swoich dziennikarzy zaprzyjaźnionych, ale ilość przewałów była ogromna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy ja wiem. Z tego co czytałem Boniek wyprowadzał z PZPNu ogromne sumy. Sporo pisze o tym Greń czy Jadczak. 

Boniek może umiał w PR, bo miał swoich dziennikarzy zaprzyjaźnionych, ale ilość przewałów była ogromna. 

A Greń przypadkowo nie startowal na prezesa ale przegrał z kretesem?

Plus sam Greń krecił na boku z biletami czy cos w tym stylu.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, agresywnychomik napisał:

Plus sam Greń krecił na boku z biletami czy cos w tym stylu

To tylko jeden z przewałów, więcej mogą powiedzieć w podkarpackim ZPN oraz organy zajmujące się Futsalem 

Lato powiedział, że jego syn zmienił nazwisko, a żona szczęśliwie dla niego wycofała oskarżenia gdy Greń groził jej bronią

tu jeden z artów o jego poczynaniach futsalowych 

https://weszlo.com/2014/01/31/jak-kazimierz-gren-buduje-futsal-czesc-kolejna-na-pewno-nie-ostatnia/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, airmax napisał:

Właśnie wleciał komunikat PZPN ze nie skorzystają z klauzuli umożliwiającej jednostronne przedłużenie współpracy z Czeslawem. Jednoczenie jego przyszłość to „temat rozmów stron” xd

Z tej klauzuli, której na 90% nie było?

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠛⠛⠛⠿⠿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣯⡉⠉⠉⠙⢿⣿⠟⠉⠉⠉⣩⡇⠄⠄⢀⣀⣀⡀⠄⠄⠈⠹⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣷⣄⠄⠄⠈⠁⠄⠄⣠⣾⣿⡇⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣷⡀⠄⠄⠘⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣶⠄⠄⠄⠠⣾⣿⣿⣿⡇⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿⡇⠄⠄⠄⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠟⠁⠄⠄⠄⠄⠙⢿⣿⣿⡇⠄⠄⠸⠿⠿⠿⠟⠄⠄⠄⣰⣿⣿
⣿⡿⠟⠁⠄⢀⣰⣶⣄⠄⠄⠈⠻⣿⡇⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢀⣠⣾⣿⣿⣿
⣿⣷⣶⣶⣶⣿⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣿⣷⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.