Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał:
4 godziny temu, DRK napisał:

Finał marzeń Chorwacja - Maroko

Rzyg! 

Oby Argentyna - Francja

Finał ARG - FRA to marzenie CM i jego wiernych akolitów.

Finał underdogów i byłby w końcu jakiś całkiem nowy mistrz, a nie po raz nty te same kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał:

Finał underdogów i byłby w końcu jakiś całkiem nowy mistrz, a nie po raz nty te same kraje.

taki już zwyczaj na mundialach, że do półfinału często dostaje się jeden (a czasem nawet dwa) zespół "z dupy", ale do finału fchodzo faworyci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

Ten trener Portugalii jest do bani. Co to miało być. Po pierwsze Cristiano powinien wejść od razu a nie od 50, po drugie tam była laga na Cristiano albo wrzutka w pole karne. Żadnej kombinacyjnej nie widziałem.

Właśnie dlatego że wszedł to przegrali i jadą do domu.

On serio w nagrodę finał dostanie do gwizdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z Saissem gość zamiata każdym kogo spotka na tym turnieju, bez niego tracą mnóstwo, choć jest ciągle ten kozak Amrabat człowiek na 11 mistrzostw. Każdy już Francja finał, a chuuj im w zad bo jak by tak obronili tytuł to się znajdzie zaraz grupa oszołomów że to najlepsza drużyna w historii a Mbappe piłkarz, dejcie spokój to dopiero rzyg. Także do boju Maroko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pepis21 napisał:

Nie dziwię się, też bym się go wstydził. Pytanie kto ma teraz rację i czyje słowa są prawdziwe.

Tego nie wiem ale za to ze Lahoz sędziuje trzeba podziękować hiszpańskiej federacji. W 2020(?) zmienili przepisy i arbitrzy po 45 roku życia mogą nadal pracować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, airmax napisał:

Tego nie wiem ale za to ze Lahoz sędziuje trzeba podziękować hiszpańskiej federacji. W 2020(?) zmienili przepisy i arbitrzy po 45 roku życia mogą nadal pracować 

to FIFA nie może mieć własnych przepisów na WC? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał:

Tego nie wiem ale za to ze Lahoz sędziuje trzeba podziękować hiszpańskiej federacji. W 2020(?) zmienili przepisy i arbitrzy po 45 roku życia mogą nadal pracować 

A to nawet nie wiedziałem, że w Hiszpanii były inne przepisy niż te co napiszę niżej.

1 godzinę temu, rw30 napisał:

to FIFA nie może mieć własnych przepisów na WC? 

No właśnie mają i od 2016 roku nie ma wieku emerytalnego dla sędziego FIFA jedynie po 45 roku życia mogą częściej wymagać testów medycznych czy sprawnościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia, Portugalczyk nigdy nie zdobył bramki w fazie pucharowej mundialu! Pięciokrotny laureat Złotej Piłki na tym etapie turnieju rozegrał łącznie osiem meczów, notując w sumie 570 minut. W tym czasie oddał aż 27 strzałów i żaden z nich nie znalazł drogi do siatki. Plus nie udało mu się zanotować choćby jednej asysty.  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem dio mundialu 10' i tego jak to się stało że Messi w swoim chyba jednak prime tam żadnego gola nie strzelił, bo to aż nie do wiary jest przecież. Po krótkim filmiku pamięć wróciła ze tam obijał słupki i poprzeczki i grał w sumie to co zawsze tylko brakło zwykłego szczęścia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.