Skocz do zawartości

Jeremiasz Sochan - życie i twórczość


rw30

jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?



Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, josephnba napisał(a):

Jakim cudem liga jeszcze trzyma jako taki poziom skoro się praktycznie wszyscy zaszczepili? 🤔

Taki poziom czyli jaki? To że najwięcej punktów leci od lat świadczy o zmianie strategii czyli nawalanka za 3. co mocno rozciąga i rozwala obronę. Nie wiem czy liga obecnie ma TAKIIIII poziom?! Powiedziałbym że liga poszła w skill a nie wydolność fizyczną.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marceli73 napisał(a):

Taki poziom czyli jaki? To że najwięcej punktów leci od lat świadczy o zmianie strategii czyli nawalanka za 3. co mocno rozciąga i rozwala obronę. Nie wiem czy liga obecnie ma TAKIIIII poziom?! Powiedziałbym że liga poszła w skill a nie wydolność fizyczną.

Mnie też mierzi toxjak wygląda dziś NBA ale z twojego opisu o Sochanie wynika że zawodnicy dają jakieś 20% swojego impactu przez szczepienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odpaliłem sobie magic rockets z 96 z rs i nie polecam. obecnie liga jest dojebana. znajdzie się praktycznie co noc jeden dobry mecz a np. w 96 mecz na szczycie to był muł i wodorosty gdzie każdy kozioł i podanie to potencjalna strata 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał(a):

magic rockets z 96 z rs

Hehe, no, jak robiłem rewatch Suns (najlepsza ofensywa when healthy) - Rockets (top2 teamów i graczy 90s) z '95 to było jeszcze bardziej traumatyczne niż myślałem, że będzie (a to była zajebista seria jak na tamte czasy przy krótszej trójce). 

Ostatnie offseason dla Sochana, jak dalej będzie robić streaky 32% to za rok już nikt go nie będzie uważać za fajnego prospekta, słabiutki ten progres w tym sezonie, i to w fatalnym teamie pod względem talentu i poziomu. Niby lepiej wygląda mechanika, a potem gość robi kilkunastomeczowy streak z 10% za 3 i człowiek przestaje wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał(a):

ostatnio odpaliłem sobie magic rockets z 96 z rs i nie polecam. obecnie liga jest dojebana. znajdzie się praktycznie co noc jeden dobry mecz a np. w 96 mecz na szczycie to był muł i wodorosty gdzie każdy kozioł i podanie to potencjalna strata 

Sam jesteś muł ;)

34 minuty temu, julekstep napisał(a):

gdzie jest @Rodman91 kiedy zapowiada się tu jedna z lepszych boomerskich wymian (mocny vibe defaultowych NBA dyskusji na fejsie ❤️ )

 

(George Gervin na pewno jest dumny że dzieje się to w temacie związanym ze Spurs!)

Rozumiem że oponujesz skoro w tej słabiutkiej lidze twój ulubiony donat wygląda legitnie 

Też ci się marzy amerykański sen? 

Za robotę się weź lepiej 

;)

Jestem boomerem bo mi się nie podoba gra oparta na rzutach zza łuku i sukcesywne zmniejszanie roli defensywy w grze? 

Gdybyś czytał coś poza pudełkiem wiedziałbyś że liga też się temu zaczyna przyglądać bo sygnały dostają z różnych stron, a wątpię żeby czytali to forum i opierali się na opinii starego łysego dziada z brzuszkiem piwnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.