Skocz do zawartości

Jeremiasz Sochan - życie i twórczość


rw30

jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miałem napisać w temacie ze Spurs, ale to w sumie tylko Sochana się tyczy. Pomijam, że liga nadal go czasem przestawia jako Brytola to wygląda na to iż jego kontrakt z nike trwał ledwie sezon, ponieważ w tegorocznym gra w Peakach a jeśli gra w Peakach to kto wie może jakieś Sochany 1 się szykują? Chińskie marki mają w zwyczaju dawać sygnowane modele graczom, którym nikt inny by nie dał.

houston-rockets-v-san-antonio-spurs.jpg?

od razu mówię, że nie wiem co to za model, na boku wygląda jakby pisało Peak Surprise i faktycznie kiedyś taki model mieli, więc może być to jakaś nowa niewydana jeszcze wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będą to te Atitiude, chociaż ja się spotkałem z nazwą Big Triangle (Chinole mają pochrzanione czasem te nazewnictwa) a w drugiej wersji tego modelu Sochan tez grał. W każdym razie jak Patryk powiedział kupić się pewno tego nie kupi, bo dostępność chińczyków poza Chinami jest słaba. Swoją drogą na media day Jeremiaszek miał jeszcze Kobe 8 Halo na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, danny napisał(a):

To dość dobrze podsumowuje jego obecny sezon. Nie można powiedzieć, że się nie stara ale jest często pogubiony i jeden błąd szybko chce naprawić popełniając kolejny. Cyferki z ostatnich gier ma trochę lepsze, to może powoli zacznie odbijać w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What? Robinson zrobił sobie po ostatnim koźle 4 kroki, tak w iście Hardenowskim stylu. Nie dziwne że Sochan musiał desperacko kontestować (bo nagle rywalizacji znalazl się 3 metry od niego) i dał się zrobić na pompkę. 

Generalnie w meczu z Heat zagral bardzo sympatycznie, szczególnie w defensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Natknąłem się na to dzisiaj w biedrze i jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy Sochan jest Polakiem to powinien je przestać mieć:

9af5d7f0-e83b-4acc-88f5-82c65c95cf65.jpg

Co więcej, zaryzykowałem i nawet smaczne, zdecydowanie powyżej średniej dla takich napitków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich trzech meczach nie wyglądał jak rising star, ale czasami trzeba mieć trochę szczęścia. Cieszę się z tego faktu i liczę, że będzie w drużynie z Podziemskim, a ich zespół wygra. W sumie, to ten mini turniej interesuje mnie bardziej niż mecz gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.