Skocz do zawartości

Dyskusja o szczęściu


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Koelner napisał:

Z rodzinom biegasz?

Nie, biegam sam, ale na zawodach zawsze jest ktoś z mojej rodziny. 

21 godzin temu, ignazz napisał:

Ja dla Swojej poznałem tajniki przemysłu kosmetycznego i odróżniam Eyelinera od kredki oraz kultowe marki bo wiem ze to Jej pasja. Malostkowe ?… ze razem coś zaplanujecie gdzie po sztuce na Broadwayu  i meczu knicks będziecie szczęśliwi? To o czym rozmawiacie jak siedzisz cały dzień na forum NBA?

Wracajac do pytania, jakkolwiek podziwiam Twoje zainteresowanie największą pasja Twojej żony, jaka jest makijaż, w moim zwiazku zarówno ja, jak i żona, nie wymagamy tego od siebie, a nawet uważamy że to dobrze żeby mieć własne zainteresowania. Oczywiście są tematy wspólne dla nas obojga, które dotyczą głównie naszych planów na przyszłość i codziennego funkcjonowania oraz pracy że względu na to że jestesmy z tej samej branży, łączy nas także gust muzyczny, filmowy i serialowy, lubimy oglądać te same programy, oboje jesteśmy psiarzami i katolami i tu też mamy sporo wspólnych tematów. No i kochamy góry, co też pozwala nam spędzać wolny czas bez konieczności pójścia na kompromis. 

Wydaje mi się że brak takiej intymnej i własnej przestrzeni mógłby być na dłuższa metę męczący w związku. Mój model działa od blisko 20 lat wiec może coś w tym jest. 

I nie traktuj tego proszę jako krytykę Twojej znajomości eyelinerow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Nie, biegam sam, ale na zawodach zawsze jest ktoś z mojej rodziny. 

Fluber każe oglądać siebie jak biega (czyli nuda w c***), by chwilę wcześniej napisać:

21 godzin temu, fluber napisał:

Wiem że gdybym chciał jechać na mecz to nie ma z tym żadnego problemu i żona pojechalaby że mną, ale nie chciałbym żeby się tak dla mnie poświęcała, to byłoby zbyt egoistyczne i małostkowe z mojej strony

xDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, P_M napisał:

Fluber każe oglądać siebie jak biega (czyli nuda w c***), by chwilę wcześniej napisać:

xDDDDDDD

 

Ja startuje w biegach górskich. Żona jeździ ze mną bo kocha góry ( patrz wyżej mój wpis) . Ja sobie biegam przez kilka godzin a ona sobie chodzi wtedy po górach i zwiedza. 

Ogólnie rzecz biorąc piszesz nieprawdę na temat tego co napisałem żeby potem te zmyślona nieprawdę wyśmiać. Słabe to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ja startuje w biegach górskich. Żona jeździ ze mną bo kocha góry ( patrz wyżej mój wpis) . Ja sobie biegam przez kilka godzin a ona sobie chodzi wtedy po górach i zwiedza. 

Ogólnie rzecz biorąc piszesz nieprawdę na temat tego co napisałem żeby potem te zmyślona nieprawdę wyśmiać. Słabe to. 

NIe napisałem nieprawdy, ot lekka hiperbolizacja ;) nie bądź taki małostkowy, to tylko żarty ;)
Edit: Jeżeli ona sobie chodzi po górach i zwiedza to nie jest w tym czasie na zawodach xDDD

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ja startuje w biegach górskich. Żona jeździ ze mną bo kocha góry ( patrz wyżej mój wpis) . Ja sobie biegam przez kilka godzin a ona sobie chodzi wtedy po górach i zwiedza. 

Ogólnie rzecz biorąc piszesz nieprawdę na temat tego co napisałem żeby potem te zmyślona nieprawdę wyśmiać. Słabe to. 

To ciekawe, że uważasz to za słabe bo jest to chwyt, który stale sam stosujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

NIe napisałem nieprawdy, ot lekka hiperbolizacja ;) nie bądź taki małostkowy, to tylko żarty ;)

Powinieneś mieć świadomość ze są rzeczy z których się tutaj nie powinno żartować. Zakładam ze żarty z Twojego małżeństwa na podstawie nieprawdziwych informacji o Twojej relacji z żoną również by Cię nie bawily, więc uprzejmie proszę o szacunek z Twojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Powinieneś mieć świadomość ze są rzeczy z których się tutaj nie powinno żartować. Zakładam ze żarty z Twojego małżeństwa na podstawie nieprawdziwych informacji o Twojej relacji z żoną również by Cię nie bawily, więc uprzejmie proszę o szacunek z Twojej strony. 

Z wszystkiego można żartować, kwestia poczucia humoru, dystansu do siebie. W tym wypadku jestem zgodny z Rickym Gervais :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Z wszystkiego można żartować, kwestia poczucia humoru, dystansu do siebie. W tym wypadku jestem zgodny z Rickym Gervais :)

Nie jesteś standuperem, nie żartuje się z kogoś jeżeli sobie ktoś tego nie życzy, wydaje mi się ze to podstawy kultury. Nie jesteśmy na standupie, a zachowywanie się jak ricky gervais na standupie poza ta formuła skończyłoby sie obiciem mordy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie jesteś standuperem, nie żartuje się z kogoś jeżeli sobie ktoś tego nie życzy, wydaje mi się ze to podstawy kultury. Nie jesteśmy na standupie, a zachowywanie się jak ricky gervais na standupie poza ta formuła skończyłoby sie obiciem mordy. 

nie strasz nie strasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

To ciekawe, że uważasz to za słabe bo jest to chwyt, który stale sam stosujesz. 

W przypadku konfederacji i jej poglądów to jest akurat powszechny błąd każdego kto nie jest wyborca konfederacji i nie wynika z celowego przekrecania tylko takiego a nie innego rozumienia ich postulatów. 

2 minuty temu, Koelner napisał:

nie strasz nie strasz 

Nie straszę, przecież nie chodzi mi o to że chce uderzyć @P_M tylko że nie można z wszystkiego żartować jak ricky Gervais w codziennym życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

 

Nie straszę, przecież nie chodzi mi o to że chce uderzyć @P_M tylko że nie można z wszystkiego żartować jak ricky Gervais w codziennym życiu. 

Można, jesteśmy na forum internetowym w dodatku koszykarskim więc można się pośmiać z wielu rzeczy bo śmiech to zdrowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie jesteś standuperem, nie żartuje się z kogoś jeżeli sobie ktoś tego nie życzy, wydaje mi się ze to podstawy kultury. Nie jesteśmy na standupie, a zachowywanie się jak ricky gervais na standupie poza ta formuła skończyłoby sie obiciem mordy. 

Zażartowałem zanim napisałeś, że nie można ;) w jaki sposób w takim razie miałem się twoim zdaniem zachować, kiedy uznałem te twoje 2 wpisy za zabawne i postanowiłem sobie zażartować? Druga sprawa, nie wiesz czy nie jestem standuperem, a z tym obiciem mordy za żarty to strasznie słabe i właśnie to prędzej uznałbym za brak kultury, ewentualnie jakieś problemy emocjonalne, niż sam żart. 

5 minut temu, fluber napisał:

 tylko że nie można z wszystkiego żartować jak ricky Gervais w codziennym życiu. 

Można i to dobrze robi, w końcu śmiech to zdrowie. Łatwiej nam w życiu dzięki temu. Btw. Masz jakąś listę rzeczy, z których nie można żartować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Zażartowałem zanim napisałeś, że nie można ;) w jaki sposób w takim razie miałem się twoim zdaniem zachować, kiedy uznałem te twoje 2 wpisy za zabawne i postanowiłem sobie zażartować? Druga sprawa, nie wiesz czy nie jestem standuperem, a z tym obiciem mordy za żarty to strasznie słabe i właśnie to prędzej uznałbym za brak kultury, ewentualnie jakieś problemy emocjonalne, niż sam żart. 

No ale ja nie mam do Ciebie pretensji i poprosiłem żebyś w przyszłości z tego nie żartował w moim przypadku. 

Obicie mordy nie odnosiło się do tego że chce Ci obić mordę tylko że żarty w stylu Ricky'ego gervais są zabawne na standupie, ale tego rodzaju zachowanie poza standupem skończyłoby się prędzej czy później obiciem mordy przez kogoś 

4 minuty temu, P_M napisał:

 

Można i to dobrze robi, w końcu śmiech to zdrowie. Łatwiej nam w życiu dzięki temu. Btw. Masz jakąś listę rzeczy, z których nie można żartować? 

Smianie się z kogoś kto sobie tego nie życzy sprawia że komu jest łatwiej? Mam tłumaczyć rzeczy które powinny Ci zostać wytłumaczone jak miałeś 7 lat? 

9 minut temu, Koelner napisał:

Można, jesteśmy na forum internetowym w dodatku koszykarskim więc można się pośmiać z wielu rzeczy bo śmiech to zdrowie 

Z rzeczy sie można śmiać, z ludzi jezeli sobie tego życzą po prostu nie wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Smianie się z kogoś kto sobie tego nie życzy sprawia że komu jest łatwiej? Mam tłumaczyć rzeczy które powinny Ci zostać wytłumaczone jak miałeś 7 lat? 

Wolałem flubera, który rzucał na koniec każdej swojej wypowiedzi emotkę ";) " Strasznieś naburmuszony i na dodatek tutaj wziąłeś moją wypowiedź, która mówiła o ogóle żartowania i śmieszkowania, a nie w kontekście indywidualnego żartu o Tobie, który Ci się nie spodobał. Także zaliczyłeś totalne pudło

4 minuty temu, fluber napisał:

Obicie mordy nie odnosiło się do tego że chce Ci obić mordę tylko że żarty w stylu Ricky'ego gervais są zabawne na standupie, ale tego rodzaju zachowanie poza standupem skończyłoby się prędzej czy później obiciem mordy przez kogoś 

Ja wiem, że nie odnosiło się do obicia mi mordy i tak tego nie odebrałem od samego początku. Uważam właśnie, że jeżeli ktoś chciałby obić przywolanego Ricky'ego za żarty poza miejscem standupu, to właśnie jest jednostką niekulturalną/z problemami emocjonalnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

A dołączenie do NATO atakiem przez Rosję, więc no - co z tego?

No tak w ogólnym przypadku to raczej powinno się unikać zachowania które kończy się obiciem mordy jeżeli nie chce mieć się obitej mordy. 

Tzn zdaje sobie sprawę ze kolega w rl life nie pozwala sobie na takie żarty a tu daje tylko sobie upust, ale mimo wszystko zawsze jest szansa ze daje mu po prostu dobra radę która go uratuje w przyszlosci

2 minuty temu, P_M napisał:

Wolałem flubera, który rzucał na koniec każdej swojej wypowiedzi emotkę ";) " Strasznieś naburmuszony i na dodatek tutaj wziąłeś moją wypowiedź, która mówiła o ogóle żartowania i śmieszkowania, a nie w kontekście indywidualnego żartu o Tobie, który Ci się nie spodobał. Także zaliczyłeś totalne pudło

To jak fakt ze zrezygnowałem od śmierci Elda z używania dwukropka i zamknięcia nawiasu w moich postach wpłynęło na odbiór mojej osoby zasługuje na jakieś poważne naukowe badania. 

4 minuty temu, P_M napisał:

 

Ja wiem, że nie odnosiło się do obicia mi mordy i tak tego nie odebrałem od samego początku. Uważam właśnie, że jeżeli ktoś chciałby obić przywolanego Ricky'ego za żarty poza miejscem standupu, to właśnie jest jednostką niekulturalną/z problemami emocjonalnymi. 

I myślisz że takich osób nie brakuje? Mało to jest przypadków kiedy "ofiarą" takich żartów nie wytrzymuje? Co byś powiedział swojemu dziecku gdyby wróciło z płaczem że szkoły że grupa dzieci się z niego śmieje i on już nie może tego wytrzymać? Że śmiech to zdrowie? Jak któremuś w końcu przywali to powiesz mu ze jest niekulturalny i ma problemy emocjonalne?

Myślisz że mechanizm który tu występuje z waszej strony wobec mnie jakoś specjalnie się różni od mechanizmu ktoryy występuje w każdej szkole? Mechanizm grupy kolegów smiejacych się z odmienca, wypatrzonej ofiary bo go nie rozumieją? I w internecie można się tym nie przejmować ale w realnym świecie takie podejście jak Ty ma mnóstwo osob. Nie ma problemu gdy dotyczy to kogos spoza bliskich. Elastyczna moralność pozbawiona korzeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tzn zdaje sobie sprawę ze kolega w rl life nie pozwala sobie na takie żarty a tu daje tylko sobie upust, ale mimo wszystko zawsze jest szansa ze daje mu po prostu dobra radę która go uratuje w przyszlosci

Przyznaję, w prawdziwym życiu staram się, żeby moje żarty były lepsze, bo dochodzi umiejętne budowanie suspensu głosem i tonem wypowiedzi. Tu pisząc z telefonu, zrobiłem to niedbale. 

Może ten Ci się bardziej spodoba:

Porucznik Fluber i jego mały czołg podczas polowania na złe żartyimage.png.ea5c14cd499216df52fa0dcb7863f7ef.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.