Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, blackmagic napisał:

To mark Jackson - wygląda jakby nie ogarnął i wybierał pozycjami :)

tak to wygląda, ale ktoś nie ogarniający tak podstawowej kwestii nie powinien głosować. poza tym to jest ta sama osoba, która uważała, że Barnes gra gorzej, bo jest opętany przez demona, a gdy Curry skontuzjował kostkę, to kazał mu ją nasmarować świętym olejkiem i rozchodzić. do tego jest cała lista jego toksycznych zachowań względem współpracowników. dla kogoś takiego nie powinno być miejsca w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

tak to wygląda, ale ktoś nie ogarniający tak podstawowej kwestii nie powinien głosować. poza tym to jest ta sama osoba, która uważała, że Barnes gra gorzej, bo jest opętany przez demona, a gdy Curry skontuzjował kostkę, to kazał mu ją nasmarować świętym olejkiem i rozchodzić. do tego jest cała lista jego toksycznych zachowań względem współpracowników. dla kogoś takiego nie powinno być miejsca w NBA.

a jaki był powód, że Barnes grał gorzej? Bo, że jego porada Stefa podziałała to już ustaliliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

billbored.gif

 

 

przyznać się do błędu - żałosne. Witamy w świecie @LeweBiodroSmoka

 

Nie no bądźmy poważni. To nie jest przyznanie się do błędu, a po prostu rzucanie tejkami, które mają klikać. Perkins darł się, że Jokic jest MVP bo jest biały i jest więcej białych głosujących, darł się że Jokic to statpadder. Niech spierdala.

To już nawet Nick Wright (taki młodszy Stephen A Smith) jest w tym bardziej "prawdziwy", gdy nagle zaczął chwalić Jokicia niż Perkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

elegancko @Lucas

2 minuty

zaraz dostaniesz coś w stylu "who cares" lub "kto to ogląda" 

straszny się męczybuła ten rwik zrobił

Ja jestem dość spokojny, nawet nie mam problemu z tym że Joel wygrał MVP, bo też na to zasłużył, ale mam problem i się wkurwiam na to jak ta debata w marcu wyglądała przez tego zajebanego idiotę z ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja jestem dość spokojny, nawet nie mam problemu z tym że Joel wygrał MVP, bo też na to zasłużył, ale mam problem i się wkurwiam na to jak ta debata w marcu wyglądała przez tego zajebanego idiotę z ESPN.

no to było najc***owsze od dawna, jedyny plus, że teraz wygląda z tym 50x gorzej, choć jak widać nie dla wszystkich

mi się odechciało tego oglądać, anty-dziennikarstwo, zupełnie jak u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.03.2023 o 09:13, ely3 napisał:

Ciekawe kiedy odkryjesz ,ze SAS gada głupoty byleby mieć oglądalność. I on zawsze plecie takie bzdety a Ty wciąz podajesz go jako autoryter a potem przychodzi do głosowania i Jokić bez problemu zgarnia ogromną pule pierwszych miejsc.

Nie wiem po jakiego grzyba tworzysz narrację jakoby im to nie pasowało na podstawie wypowiedzi na podstawie największego oszołoma

To tak jakby ktoś budował opinię na temat Polaków na podstawie Macierewicza

 

W dniu 30.01.2023 o 15:25, ely3 napisał:

Tu będzie decydował bilans o ile obaj utrzymają ten poziom i nie złapią kontuzji. Jeśli 76ers będzie mieć lepszy to dostanie Joel. Jak Nuggets to Jokić.  Gdyby Durant nie był kontuzjowany to pewnie i on byłby w TOP3 zwłaszcza ,że Nets mieliby pewnie najlepszy bilans w lidze.

Tatum jest w wyścigu bo Boston ma najlepszy bilans ale realnie to on kręci słabe cyfry przy Joku, Joelu czy Luce.. Ale Doncić gra mocno niestabilny sezon więc ja go nie widzę 

OBecnie to jest pojedynek Joel kontra Jokić no chyba ,że Luka nagle zacznie grać jak w grugdniu i będzie sypał trójki na 42% i rozjedzie system. Ale teraz to pewnie Nuggets będzie nr 1 na Zachodzie a 76rs na Wschodzie ( Boston jakby nie dwa przekety sędziowskie z Warriors i Lakers to byliby już za nimi)

Już @Reikaipróbował kręcić historie jakoby czarna brać miała ból D bo Jokić wygrywa. Nie widać tego i tak samo nie widać zmeczenia głosujących. Ale na koniec sezonu zadecyduje bilans lub zdrowie jeśli Joel wypadnie na zbyt długo

 

W dniu 2.03.2023 o 09:16, ely3 napisał:

Czyli następny który wszystko opiera na gadaniu kontrowersji bo wtedy ma większą oglądalność czytaj większa kasa z reklam.. 

Popatrz sobie na głosowanie na MVP . Popatrz na Athletic gdzie masz sporo czarnych dziennikarzy czy ESPN i pokaz mi kto tam kwestionuje Jokića?

Jeśli jedynym Twoim wsparciem jest dwóch totalnyc odklejeńców jak Smith i Perkins ,którzy nawet pośród czarnoskórych są uważani za oszołomów to naprawdę słabo 

Chyba jednak mialem racje, od nagonki Perkinsa zaczela sie dziwna naracja, lowlighty Jokicia w internecie itd. Bilans nie mial znaczenia, bo Nuggets wygrali jeden mecz mniej niz Sixers, znaczenie mial rasizm Perkinsa zaczety przez tych niby nic nie znaczacych oszolomow w ESPN.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

 

 

Chyba jednak mialem racje, od nagonki Perkinsa zaczela sie dziwna naracja, lowlighty Jokicia w internecie itd. Bilans nie mial znaczenia, bo Nuggets wygrali jeden mecz mniej niz Sixers, znaczenie mial rasizm Perkinsa zaczety przez tych niby nic nie znaczacych oszolomow w ESPN.

Ty jednak nie pojmujesz na czym polega głosowanie. Zobacz jak cięzko utrzymać uwage by zdobyć 3 MVP pod rząd. Kto ostatni raz tego dokonał?

Jokić na koniec sezonu sobie odpuszczał i grał takie se mecze no i finalnie Embiid miał lepszy bilans a zwłaszcza na końcu robił mecze po 50 pkt. Sorki ale wciaż gadasz głupoty w tym temacie. I próbujesz kreować nagonkę bo jak wiadomo na MVP nie głosują lokalni dziennikarze. Dziennikarze z Chin itp tylko sami czarni bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Ty jednak nie pojmujesz na czym polega głosowanie. Zobacz jak cięzko utrzymać uwage by zdobyć 3 MVP pod rząd. Kto ostatni raz tego dokonał?

Jokić na koniec sezonu sobie odpuszczał i grał takie se mecze no i finalnie Embiid miał lepszy bilans a zwłaszcza na końcu robił mecze po 50 pkt. Sorki ale wciaż gadasz głupoty w tym temacie. I próbujesz kreować nagonkę bo jak wiadomo na MVP nie głosują lokalni dziennikarze. Dziennikarze z Chin itp tylko sami czarni bracia

Poczytaj posty wyżej w tym temacie, jesteś jedyną osobą która uważa że wszystko było ok i nagonka na Jokicia nie zaczęła się od Perkinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.