Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Julius napisał:

Spoko, ze Jok wygral zachod, ale calosciowo Nuggs wygrali 1 spotkanie mniej od Sixers, a Sixers w dywizji nie mieli ani jednego zespołu poniżej bilansu 50%, nie chce mi sie grzebac, ale wychodzi że Atlantic w tym RS wykrecila najlepszy bilans W-/L. 

wygrali jedno mniej głównie dlatego, że przewaga nad Grizz była na tyle duża, że można było sobie pozwolić na granie rezerwami w większości ostatnich spotkań jednocześnie pozwolić Jokowi dojść do siebie po kontuzji

a to jak wschód była ciężką konferencją, to akurat widzimy teraz gdzie w stawce zostały dwie ekipy z HCA, bez jedynki i bez najlepszych w D (niby) i niezwykle groźnymi w ataku Cavs, a faworyzowany Boston dostaje w cymbał od wyśmiewanego Hardena u siebie w G1

21 minut temu, Julius napisał:

Nuggs w dywizji pykali z ujemnymi PTB, Utah , czy OKC, a jak sie cos nie pozmienialo to kiedys tych meczy w dywizji bylo miedzy soba nawiecej, hmm?

Te Utah to akurat nam sporo krwi napsuli, bo graliśmy z  nimi na samym początku rs (ostry wpierdol) podobnie OKC, którzy  byli groźni dla każdego, Zachód był po prostu mega wyrównany, głównie przez kontuzje, ale talentu tam było zdecydowanie więcej, a wschód ostatecznie okazał się tak wymagający, że pozbawione superstarów Nets, spokojnie utrzymali 6 seed

ponadto nie wiem czy pamętasz, ale Sixers i sam Joel nie zachwycali pod koniec rs, kręcąc się w okolicach 0.500 i z niepokojem patrzyli na Cavs, sam Embiid poza meczem z Celtics też nie miał jakiegoś wybitnego okresu

aha, no i był jeszcze ten mecz z Heat gdzie Rivers chciał zrobić wszystko co się da aby nie trafić na nich w PO, a skończyło się ostrą katastrofą 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wygrali jedno mniej głównie dlatego, że przewaga nad Grizz była na tyle duża, że można było sobie pozwolić na granie rezerwami w większości ostatnich spotkań jednocześnie pozwolić Jokowi dojść do siebie po kontuzji

 

no to byl wyrownany ten zachod, czy lajtowy ze mogli odpocząc w koncowce? :)

Zachod byl mocno połamany, wiec mocny nie był, mozna potrzepac tabelki i popatrzyc na bilans zespolow z zachodem zespolow wschodnich, tylko czy ma to sens?

Embiid mialby MVP 2 lata temu , gdyby zagral wiecej spotkan, bo z Simmonsem i Harrisem wygrał wschod i miał 2 W wiecej od Joka. W tym sezonie gdyby Nikola ugrał ze 4-5 spotkan wiecej też pewnie by zgranął nagrode.

Zreszta gdyby MVP dostawal zawsze MVP to wiecej statuetek mialbym Lebron, Shaq, Steph. Zawsze jest jakies cos i overall Embiid zasluguje zeby miec jedna statuetke. 

A czy Joela sezon wybitny nie byl? Krol strzelcow i 33ppg na 65 ts,  przy 34 minutach gry na mecz do tego 10 zbiorek, 4 asyst, 2 bloki na mecz i wielokrotnie zamykane spokania dobrymi posiadaniami w obronie / blokami. Jest całkiem wystarczajaco. Przejechał sie w machupie po Joku i kryptonicie w postaci C's . Jak nie teraz to kiedy? Sixers też od kilku lat są zespolem, ktory wygrywa w RS wlasciwie z kazdym... poza C's : )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Julius napisał:

no to byl wyrownany ten zachod, czy lajtowy ze mogli odpocząc w koncowce?

Gdyby Nuggets nie posadzili graczy na końcówkę rs zakręciliby się w okolicach 60W, to jest raczej dowód na to, że byli po prostu najlepsi, pomimo wracających po urazach MPJ i Jamala, a Ty wyciągasz -1W  do Sixers jako pierwszy argument, mimo tego, że Sixers bez Joela byli bodaj 8-3, a sam  Harden genialnie ciągnął 2nd unit przez 2/3 sezonu, na co Nuggets nie mieli co liczyć, mając jedna z najgorszych ławek w lidze 

11 minut temu, Julius napisał:

Zachod byl mocno połamany, wiec mocny nie był, mozna potrzepac tabelki i popatrzyc na bilans zespolow z zachodem zespolow wschodnich, tylko czy ma to sens?

No nie ma, bo jak już pisałem Wschód okazał się lekko wydmuszką na której połamani LAC czy organizacyjnie rozwalona Sota mogłaby sporo namieszać, uważasz, że Wschód teraz wygląda lepiej na tle względnie zdrowego, ale i tak nie do końca Zachodu?

15 minut temu, Julius napisał:

Embiid mialby MVP 2 lata temu , gdyby zagral wiecej spotkan, bo z Simmonsem i Harrisem wygrał wschod i miał 2 W wiecej od Joka.

"Gdyby". A czy ostatecznie znowu nie jest tak, że Joel nie był niezbędny by Sixers kręcili dobry bilans, tak jak w tym rs? To jest Twoja definicja MVP?

17 minut temu, Julius napisał:

Zreszta gdyby MVP dostawal zawsze MVP to wiecej statuetek mialbym Lebron, Shaq, Steph. Zawsze jest jakies cos i overall Embiid zasluguje zeby miec jedna statuetke.

Czy zasługuje, to jest naprawdę sprawa pod dyskusję i nawet nie zamierzam się z Tobą tu kłócić, ale trzeba pamiętać jedną rzecz - ten sezon Joka był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich trzech ostatnich

18 minut temu, Julius napisał:

A czy Joela sezon wybitny nie byl? Krol strzelcow i 33ppg na 65 ts,  przy 34 minutach gry na mecz do tego 10 zbiorek, 4 asyst, 2 bloki na mecz i wielokrotnie zamykane spokania dobrymi posiadaniami w obronie / blokami.

Oczywiście był wybitny i gdyby nie Jok to pewnie wygrywałby tak samo 2-3 raz pod rząd, ale proszę nie używaj argumentu o meczu z Denver w Philly, bo zdecydowanie nie jest to rzecz, która powinieneś poruszać, jeśli mamy być w miarę obiektywni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, teraz wg LeweBiodro Nuggets odpoczywali zawodników pod koniec RS i spokojnie mogli mieć 60W, gdy pod koniec RS pisał on, że grajo fatalnie, jedne z najgorszych (którys team stat, nie pamiętam) w lidze po ASG i w ogóle to nie wiadomo jak pójdzie w tej serii z Wolves i ogólnie w oczach strach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to jak wschód była ciężką konferencją, to akurat widzimy teraz gdzie w stawce zostały dwie ekipy z HCA

yo, to całkiem jak na zachodzie, gdzie 6. seed okazuje się że ma HCA w drugiej rundzie bo gra z 7. 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

już tak nie volksdojczuj, pokaż jaki masz szalik

pamiętaj, żeby odpowiadać na każdego posta w tym temacie przez najbliższe parę dni, bez względu czy masz coś ciekawego do dodania czy nie, tylko tam pokażesz nam swoje prawdziwe oddanie & poświęcenie dla Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

już tak nie volksdojczuj, pokaż jaki masz szalik

Ja po prostu nie rozumiem czemu w środku Playoffs chce Ci się tracić czas na takie dyskusje o MVP. Jokic zgarnie FMVP i będę szczęśliwy.

Jakby wygrał 3 raz to byłoby super, ale ciężko narzekać na to, że ma "tylko" dwie statuetki. Obrzydliwy narracyjnie był to wyścig, tak samo płacze Joela pod koniec w wywiadach, ale czysto sportowo zagrał fenomenalny sezon i nie zamierzam tu wojować wielce, nawet uważając że Jok zasłużył trochę bardziej. Moze bez restowania drużyny po ASG byłoby 3MVP, ale gorzej byłoby w Play-offs?

1 minutę temu, rw30 napisał:

wow, teraz wg LeweBiodro Nuggets odpoczywali zawodników pod koniec RS i spokojnie mogli mieć 60W, gdy pod koniec RS pisał on, że grajo fatalnie, jedne z najgorszych (którys team stat, nie pamiętam) w lidze po ASG i w ogóle to nie wiadomo jak pójdzie w tej serii z Wolves i ogólnie w oczach strach

To akurat może być prawda i pewnie gdyby nie przewaga nad resztą to Denver mogłoby się zakręcić koło 60W, gdyby musieli grać na maxa całą drugą część RS, ale tak dzięki temu mogli się bardziej na PO przygotować i na razie na dobre to wychodzi. Dobry run i zwiększenie szansy na tytuł jest warte statuetki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wszystko inne związane z tym wyścigiem to jeden wielki cringe, cała ta otoczka w TV, wyciąganie low lightsów i hektolitry pomyj na socjalach.

no tak, do tej pory i up to 2023 wyścigi po MVP zawsze odbywały się honorowo i w atmosferze godności i poszanowania, dopiero  wysłanie w internety piekielnych hord hejterów odebrały WIELKIEMU JOKOWI zwycięstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

wow, teraz wg LeweBiodro Nuggets odpoczywali zawodników pod koniec RS i spokojnie mogli mieć 60W, gdy pod koniec RS pisał on, że grajo fatalnie, jedne z najgorszych (którys team stat, nie pamiętam) w lidze po ASG i w ogóle to nie wiadomo jak pójdzie w tej serii z Wolves i ogólnie w oczach strach

eee

pisałem, że "zakręciliby się pewnie pod 60" to raz

dwa, że pomimo słabej gry (jak rzeczywiście pisałem) to dalej pokazuje siłę tej drużyny (z Jokiem)

o serii z Wolves pisałem też, że wcale się nie zdziwię jak się po Socie przejado, więc sobie możesz to odwinąć - trzy

cztery, kibic Nuggets będzie spokojny dopiero po wygraniu 4 meczu w serii, a to i tak nie jest takie pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Ja po prostu nie rozumiem czemu w środku Playoffs chce Ci się tracić czas na takie dyskusje o MVP.

nie tracę, mam jeszcze wolne do pojutrze, więc sobie kulturalnie tutaj z kibicem Sixers rozmawiam, a to bardzo miła i nieoczywista rzecz jest, sobie z kibicem Sixers kulturalnie pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

pamiętaj, żeby odpowiadać na każdego posta w tym temacie przez najbliższe parę dni, bez względu czy masz coś ciekawego do dodania czy nie, tylko tam pokażesz nam swoje prawdziwe oddanie & poświęcenie dla Nuggets

dobra, Tadziu, nie pierdol

jeśli masz z tego szydzić, to możesz spokojnie odbić, nie dbam o to co sobie jeden z drugim pomyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw to chyba odpowiedni temat, ale Jokic właśnie skoczył na tier Giannisa/LeBrona w mediach.

U Simmonsa w podcaście to jemu robili case na best in the world, a Joela wykluczali trochę z tej dyskusji tuż po MVP przez jego występy w Play-offs w kolejnych sezonach. W sumie dość niedawno było podobnie właśnie na Giannis-Jokic, gdzie to Grek był powszechnie za #1 stawiany mimo statuetek Jokicia.

Oby zdobył też tytuł jak Giannis ;)

Mam też sporą satysfakcję słuchając teraz hejterow Jokicia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Btw to chyba odpowiedni temat, ale Jokic właśnie skoczył na tier Giannisa/LeBrona w mediach.

Jeśli dowiezie Finał, a tam się nic złego zbytnio nie stanie, powinien bezdyskusyjnie wskoczyć na top1, w końcu tak podobno to działa

choć i tak już teraz większość ma go pewnie za takowego

30 minut temu, rw30 napisał:

no tak, do tej pory i up to 2023 wyścigi po MVP zawsze odbywały się honorowo i w atmosferze godności i poszanowania, dopiero  wysłanie w internety piekielnych hord hejterów odebrały WIELKIEMU JOKOWI zwycięstwo

dużo tych Twoich postów było, a ten jest wyjątkowo głupi, a go pominąłem

dokładnie tak, wszystko zaczęło się w tym sezonie, ale to trzeba śledzić temat z pewnym zaangażowaniem, a nie uaktywniać się tylko po to by coś wyśmiać, nawet jak nie za bardzo zna się temat

oczywiście nie odnoszę się do "hordy hejterów" bo to już Twoja radosna twórczość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No nie ma, bo jak już pisałem Wschód okazał się lekko wydmuszką na której połamani LAC czy organizacyjnie rozwalona Sota mogłaby sporo namieszać, uważasz, że Wschód teraz wygląda lepiej na tle względnie zdrowego, ale i tak nie do końca Zachodu?

 

To jak wygladaja dzis zespoly w poszcegolnych machupach to jedno . To w jakim są zdrowiu, czy składzie personalnym to jeszcze co innego. A wynik z RS - ilosc wygranych spotkan,  to coś co bierze sie pod uwage przy wyborze MVP. 

Patrzysz na Joka / Nuggets przez pryzmat ich problemow i uważasz ze  Jok tymbardziej zasluguje na MVP /  ze jest lepszy niz byl.  A ja patrzę na Sixers i wiem o ich problemach, przejsciach, o tym że Joel nadal nie gra w dobrze sfitowanym zespole. Ze Harden rozegrał tylko 58 spotkan, Maxey 60 , wiec równie dobrze Sixers mogli dokręcić te 60W i nie byloby dyskusji o tym 'kto bardziej' . Sixers mieli okresy zajebistej gry i ten flow zazywzaj pierdoliło wypadniecie kogos z Joel/Maxey/Harden.

 

Inna kwestia, że podkurwia mnie taka dyskuja na zasadzie podpierdolki  (Jokic to ma cięzko, a Embiid/Gianis lekko bo... ) -  Giannis, Embiid i Jokić to 3 goście z nowego pokolenia, ktorzy są dla mnie w tym samym tierze. Każdy cyzm innym - Jok smoothness i kreowaniem, Embiid scoreingiem, Giannis agresja i atletyzmem. Kreca zajebiste numery, maja różne, ale fajne mentale,  dominują wiekszosc machupow i tak naprawde  wbijają się dopiero w prajm. Zaryzykuje stwierdzenie, że każdy jako postać jest dla mnie ciekawszy niż robotyczny LeBron

Każdy ma w rosterze jakies niedobory - mozna dyskutowac kto ma najmocniejszy support cast, trenera, managment druga opcje itd... natomiast ja np nie przypominam sobie, żeby w ostatnich latach Biid dostał jakies srogie wpi****le od Joka/ Giannisa. Wrecz zazwyczaj wypadał bardzo dobrze 

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

"Gdyby". A czy ostatecznie znowu nie jest tak, że Joel nie był niezbędny by Sixers kręcili dobry bilans, tak jak w tym rs? To jest Twoja definicja MVP?

 

ale gdzie nie był niezbedny ?

W trio Simmons-Harris-Embiid to wg ciebie kto wykrecil te dobre wyniki w RS? 
Harris, czy Simmons?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Julius napisał:

To jak wygladaja dzis zespoly w poszcegolnych machupach to jedno . To w jakim są zdrowiu, czy składzie personalnym to jeszcze co innego. A wynik z RS - ilosc wygranych spotkan,  to coś co bierze sie pod uwage przy wyborze MVP. 

raczej wątpię, że nawet 3W więcej Nuggets zmieniłyby coś w temacie, wajcha się już przegła

57 minut temu, Julius napisał:

atrzysz na Joka / Nuggets przez pryzmat ich problemow i uważasz ze  Jok tymbardziej zasluguje na MVP /  ze jest lepszy niz byl.

Podaje Ci proste argumenty o mocno dodatnim bilansie Sixers bez Biida i o posiadaniu drugiego gracza top10 wg MVP Race, czy mvp trackera na bbref, to są proste rzeczy, jak to, że ławka Nuggets ssała, a ławka Sixers z Hardenem była do momentu jego kontuzji na sporym plusie, jednocześnie wciąż deklaruję, że nie mam problemu dla MVP Hansa za taki sezon, choć odpuszczenie meczu w Denver jest pewnym tu zgrzytem co prowadzi do:

57 minut temu, Julius napisał:

natomiast ja np nie przypominam sobie, żeby w ostatnich latach Biid dostał jakies srogie wpi****le od Joka/ Giannisa.

ciężko żeby dostał skoro w Denver nie grał od 2019 (gamewinner Joka) ;] jeśli dodamy do tego ubiegłoroczną porażkę w Philly gdzie Sixers prowadząc około 20ma w pierwszej połowie i tak dali się dogonić przez Monte Morrisa, Bartona i Uncle Jeffa raczej chluby nie przynosi, natomiast ja nie uważam aby te mecze powinny mieć jakiś decydujący wpływ na MVP, nie róbmy sobie jaj, tym bardziej, że Joel nie dał szans na rewanż

a  Giannisa to akurat Jok regularnie niszczy, szczególnie upodobał sobie srobie blowouty na jego terenie, ale tego jakoś nikt nie podnosi jak przychodzi co do czego (imo dobrze)

Joel zasłużył na MVP jednak poprzez pewne wydarzenia i wywiady, panuje przekonanie, że sobie tą nagrodę wypłakał i też jak pisałem - niech lepiej się dobrze zakonserwuje i nie czyta zbyt dużo SM, bo ostatnio MVP generuje tylko w większości niezasłużony, szalony hejt, bardziej niż splendor i szacunek, a on wydaje się tym przejmować

pozdrawiam i życzę jebnięcia Bostonu ze zdrowym MVP

 

a tu jeszcze przykład jak ludziom odpierdala

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.