Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, Me Myself and I napisał:

Here are the full voting results.

 

Player 1st + 2nd + 3rd --> Points

1. Joel Embiid 24 + 28 + 12 --> 216

2. Nikola Jokic 22 + 19 + 23 --> 190

3. Giannis Antetokounmpo 21 + 17 + 26 --> 182

4. Jayson Tatum 0 + 1 + 1 --> 4

5. Stephen Curry 0 + 1 + 0 --> 3

6. Domantas Sabonis 0 + 0 + 3 --> 3

7. Luka Doncic 0 + 0 + 1 --> 1

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. 
Sporo farta w tym sezonie (mało gier Jokicia i Giannisa rozegranych) , ale też pare wielkich spotkan jak vs. Jokic, czy Celtics. 

W koncu powinien byc w ALL - NBA 1st : )

Można sobie hejtowac, ale biorąc pod uwagę 2 pierwsze sezony stracone przez kontuzje to big respect dla Joela, że potrafił z tego wyjść i w krótkim czasie stał się najlepszym scorerem ligi i najbadziej skilled centrem ever. 

Marzą mi się finały Denver-Sixers, ale patrząc na zdrowie Biida i sklad Nuggets będzie o to cięzko.

Może być grafiką przedstawiającą 2 osoby i tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans dopiął swego, na pewno wypada to szanować, konkretnie "to". Wszystko inne związane z tym wyścigiem to jeden wielki cringe, cała ta otoczka w TV, wyciąganie low lightsów i hektolitry pomyj na socjalach. Joel w wywiadach lubi mówić, że spotkało go bardzo dużo nie zasłużonego hejtu przez ostatnie sezony... to pa teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Julius napisał:

Marzą mi się finały Denver-Sixers, ale patrząc na zdrowie Biida i sklad Nuggets będzie o to cięzko.

A co Ty masz do składu Barył? ;)

Generalnie narracja całego sezonu była, ze Biid w końcu dostanie (nie to, żeby za darmo, bo grał świetnie), ale ta przewaga szokuje chyba wszystkich, nawet Joela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

A co Ty masz do składu Barył? ;)

Generalnie narracja całego sezonu była, ze Biid w końcu dostanie (nie to, żeby za darmo, bo grał świetnie), ale ta przewaga szokuje chyba wszystkich, nawet Joela.

Cały sezon to raczej narracja była o Jokiciu i o wyrównanym wyścigu, na Embiida szala przechyliła się po wysrywach Perkinsa i mobilizacji czarnych braci na redditach wrzucających lowlighty Jokicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dannygd napisał:

Generalnie narracja całego sezonu była, ze Biid w końcu dostanie

raczej narrazcja końcówki sezonu, przecież chwilę po asg kursy na MVP Joka kręciły się w granicach 1.20, wszystko odwróciło się w momencie lose streaku podczas road tripu, który też zbiegł się z żenującym stejtmentem Perka

na pewno ta różnica w liczbie pierwszych miejsc to też efekt kontuzji Serba i tego jednego dnia gdy Joel rzucił 50 Celtom a wracający po przerwie Jok zagrał koszmarnie na wyjeździe w Houston, choć to oczywiście takie gównoargumenty, który przykryły historyczny statline na alltimerskiej efektywności i równie historyczny 1 seed dla Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

Cały sezon to raczej narracja była o Jokiciu i o wyrównanym wyścigu, na Embiida szala przechyliła się po wysrywach Perkinsa i mobilizacji czarnych braci na redditach wrzucających lowlighty Jokicia.

 

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej narrazcja końcówki sezonu, przecież chwilę po asg kursy na MVP Joka kręciły się w granicach 1.20, wszystko odwróciło się w momencie lose streaku podczas road tripu, który też zbiegł się z żenującym stejtmentem Perka

na pewno ta różnica w liczbie pierwszych miejsc to też efekt kontuzji Serba i tego jednego dnia gdy Joel rzucił 50 Celtom a wracający po przerwie Jok zagrał koszmarnie na wyjeździe w Houston, choć to oczywiście takie gównoargumenty, który przykryły historyczny statline na alltimerskiej efektywności i równie historyczny 1 seed dla Nuggets

JA nie mówie o notowaniach booków, tylko o tym, że liga bardzo chciała, żeby to Embiid zasłużył na tę nagrodę. Nawet jak Jokic miał dużo lepszy moment sezonu, to wiele komentarzy było, że idą łeb w łeb, choć tak nie było naprawdę Biid wtedy był znacznie gorszy, ba nawet Giannis czy Tatum mieli lepszy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dannygd napisał:

JA nie mówie o notowaniach booków, tylko o tym, że liga bardzo chciała, żeby to Embiid zasłużył na tę nagrodę.

Chciała żeby zasłużył? Były wstępne głosy ludzi z ESPN, które pokazywały znaczną przewagę Joka, więc na tamten moment mogli sobie chcieć.

9 minut temu, dannygd napisał:

Nawet jak Jokic miał dużo lepszy moment sezonu, to wiele komentarzy było, że idą łeb w łeb,

ja pamiętam bardziej płacz, że tłusty, nieatletyczny statpadder i PO choker zgarnie MVP 3x z rzędu i dołączy tym samym do graczy jak Bird czy Bussell, co było o tyle śmieszne, że to Joel nie miał nawet finału konferencji w karierze i nawet teraz może zostać pierwszym MVP, który nie zdołał tam zawitać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Chciała żeby zasłużył?

Taka gra słów, bo za darmo dać mu nie mogli, ale jeśli przed sezonem mogliby komuś przyznać nagrodę MVP to on by ja dostał ;) 

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja pamiętam bardziej płacz

nazywaj jak chcesz - chodziło o to, żeby zrobić wszystko, żeby Embiid mógł dostać. Jakby mu zabrakło 1 meczu do limitu, to daliby mu wejść na 1 sek. z kontuzją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ze Jok wygral zachod, ale calosciowo Nuggs wygrali 1 spotkanie mniej od Sixers, a Sixers w dywizji nie mieli ani jednego zespołu poniżej bilansu 50%, nie chce mi sie grzebac, ale wychodzi że Atlantic w tym RS wykrecila najlepszy bilans W-/L. 

Nuggs w dywizji pykali z ujemnymi PTB, Utah , czy OKC, a jak sie cos nie pozmienialo to kiedys tych meczy w dywizji bylo miedzy soba nawiecej, hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.