Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Podaje Ci proste argumenty o mocno dodatnim bilansie Sixers bez Biida i o posiadaniu drugiego gracza top10 wg MVP Race, czy mvp trackera na bbref, to są proste rzeczy, jak to, że ławka Nuggets ssała, a ławka Sixers z Hardenem była do momentu jego kontuzji na sporym plusie

Roster Sixers jest całkiem spoko pod Hardena. Bo można na PF wrzucić Harrisa, a jako pf przy Embiidzie zabiera sie mu jego miejsca. Talent mamy OK, ale fit mocno taki sobie. Ławka Sixers znana jest ze ssania od początku processu, w tym roku Sixers wygldaaja w koncu jako- tako, choc uwazam ,ze personalia są takie, ze mogloby byc jeszcze lepiej , ale doc ma problemy ze zbudowaniem np Miltona, czy Reeda, dopiero jakies grubsze urazy pozwalaja tym grajkom błysnąc. 

A Harden przed Sixers byl rzekomo przypomnę łoszałt, kancer i tego typu sprawy. Przy Biidzie majac mniejsza odpowiedzialnosc za pkt, mogac wiecej kreowac wyglda po prostu lepiej i moze byc w tym wieku efektywniejszy. Ale spoko mozna grac, jak cały zespol ustawiony jest pod krycie 1 strzelby NBA, a pare spotkan bez niego mozna pociągnąc. Rok temu po PO Harden bił pis of szit dzisiaj po jebnieciu C's w g1 jest co-mvp. taka ta liga przerwotna. 

 

Sixers rok w rok wygrywaja podobna ilosc spotkan - z Hardenem i z Simmonsem , togłównie rozwoj  Biidaa pozwolił zrobic ten skok jakosciowy i na tym poziomie niezaleznie od drugiej opcje wlasciwie jestesmy caly czas... po pozbyciu sie Simmonsa, ktory w ataku był własciwie antyfitem do Joela mamy próbkę możliwosci ofensywnych Sixers z Joelem. Zreszta krotki epizod z Butlerem jako primary BH też to pokazał, ale tam jeszcze pałętał się ciągle Benek na swoim słynnym dunker spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Julius napisał:

A Harden przed Sixers byl rzekomo przypomnę łoszałt, kancer i tego typu sprawy. Przy Biidzie majac mniejsza odpowiedzialnosc za pkt, mogac wiecej kreowac wyglda po prostu lepiej i moze byc w tym wieku efektywniejszy. Ale spoko mozna grac, jak cały zespol ustawiony jest pod krycie 1 strzelby NBA, a pare spotkan bez niego mozna pociągnąc. Rok temu po PO Harden bił pis of szit dzisiaj po jebnieciu C's w g1 jest co-mvp. taka ta liga przerwotna. 

 

Harden przed Sixers był najlepszym po Jordanie SG w ofensywie w historii ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Jak już to Wade zjada każdego z nich 

Jest w języku angielskim takie słowo "inconsistent" - pasuje do twojej wypowiedzi. W ujęciu całościowym - jako gracz - Wade "zjada" Iversona. Czy "zjada" Westa? Niemożliwe do porównania - kompletnie inne epoki. Na pewno "nie zjada" Bryanta - sprawą dyskusyjną jest, który z nich gdzie miał jaką przewagę nad drugim. 

Ale piszesz o kwestii ofensywnej. Wade miał jeden tytuł strzelca - Iverson cztery. Rekord punktowy Wade'a to 55 - pozostała trójka 60 lub więcej. Bryant nawet kilkakrotnie, Harden zresztą też. Nie deprecjonuję Hardena bo ma już zasłużone miejsce w historii ligi i od 4-5 lat jest przyszłym HOF, ale pisanie że jest drugim najlepszym strzelcem po Jordanie brzmi jak twoje wynurzenia polityczno-społeczne w innym dziale. Kontrowersyjne - ale niewiele więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Jest w języku angielskim takie słowo "inconsistent" - pasuje do twojej wypowiedzi. W ujęciu całościowym - jako gracz - Wade "zjada" Iversona. Czy "zjada" Westa? Niemożliwe do porównania - kompletnie inne epoki. Na pewno "nie zjada" Bryanta - sprawą dyskusyjną jest, który z nich gdzie miał jaką przewagę nad drugim. 

Ale piszesz o kwestii ofensywnej. Wade miał jeden tytuł strzelca - Iverson cztery. Rekord punktowy Wade'a to 55 - pozostała trójka 60 lub więcej. Bryant nawet kilkakrotnie, Harden zresztą też. Nie deprecjonuję Hardena bo ma już zasłużone miejsce w historii ligi i od 4-5 lat jest przyszłym HOF, ale pisanie że jest drugim najlepszym strzelcem po Jordanie brzmi jak twoje wynurzenia polityczno-społeczne w innym dziale. Kontrowersyjne - ale niewiele więcej...

Nie strzelcem, a kreatorem ofensyw. Nie wiem po c*** piszesz o ppg.

Westbrook ma więcej tytułów "strzelca" od Giannisa czy od Jokica - uważasz, że jest lepszy w ofensywie od nich?

Iverson nigdy nie prowadził nawet top10 ofensywy w lidze, to jeden z najbardziej przereklamowanych graczy, ekstremalny stat padder. Kompletnie inna półka niż Wade czy Harden. 

Ogólnie jak zwykle, nie masz o niczym pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne który z wielkiej trójki Joel, Nikola, Giannis by dostał nagrodę, dyskusja, że inny zasługuje by się odbyła.

Zwyczajnie wszyscy zasługiwali i jednocześnie nie zasługiwali, bo rywale grali świetnie.

Może przeważyły wcześniejsze MVP dla Nikoli i Giannisa, może Joel bardziej jest amerykański, może bardziej chciał. Nie mam pojęcia.

Gratulacje dla całej trójki, ktoś musiał wygrać a każdy z nich zasługiwał. Wybitni gracze i wybitny czas w NBA, cieszmy się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto sobie posluchac, mysle ze paradoksalnei niewiele osob zdaje sobie sprawę z jego drogi, choc wszystko to - tutaj akurat mocno zdawkowo liźnięte

2 godziny temu, RappaR napisał:

Harden przed Sixers był najlepszym po Jordanie SG w ofensywie w historii ligi. 

Ale kiedy, w Houston 5 lat temu ? 

 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

Ja top10 biorąc pod uwagę ostatnie miesiące mam kolejno: Jok, Biid, Janis, Luka, Curry, Tatum, Book, Jimmy, SGA, Snake

Druga dyszka to powiedzmy: 2x duo z LA, Jaylen, Lillard, Trae, Bam, Zion, Mitchell - kolejność dowolna, bo za dużo zmiennych się już pojawia z każdym kolejnym nazwiskiem. Klasyfikowanie wg roli na boisku ma na pewnym etapie więcej sensu niż takie suche top125 bez podziału na pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

serio na bazie ostatnich miesięcy masz Luke przed Butlerem czy Currym?

No ja te miesiące liczę od startu sezonu więc nie widzę powodu by tak nie było. Luka miał w jego trakcie swoje wzloty i upadki, drużyna zaliczyła ostatecznie wtopę ale patrząc indywidualnie to Słoweniec to jest wciąż mocne top 5 ligi. Zresztą te różnice bilansach nie były jakieś duże a sam Curry a już szczególnie Butler rozegrali dość spokojne RS a prawdziwą moc pokazują teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vero1897 napisał:

No ja te miesiące liczę od startu sezonu więc nie widzę powodu by tak nie było.

No ja od początku sezonu, to trochę nieprecyzyjnie to ująłeś, ale nevermind. Natomiast z tym mocnym top5 ligi, to chyba jednak trochę na wyrost, forma Donka po asg + ten fail z Irvingiem raczej go tutaj eliminuje, oczywiście nie mówię o potencjale tylko o rankingu na tu i teraz, tak jak ten Ringera, Butler miał bardzo dobre post asg + fenomenalne PO póki co, podobnie Curry, a nawet Tatuma ciężko by mi było dać niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Ja bym zapytał co tam robi Bam.

Broni obręczy. Końcówka dwudziestki to nie jest chyba jakaś przesada no i zależy co kto cieni u graczy. Szukacie trochę dziury tam gdzie jej nie ma a nie zauważyliście nawet braku Ja Moranta.😜 Afery aferami ale top 20 jednak mu się należy a gdzieś mi uciekło nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vero1897 napisał:

a nie zauważyliście nawet braku Ja Moranta.😜 Afery aferami ale top 20 jednak mu się należy a gdzieś mi uciekło nazwisko.

bo ja wiem czy aż tak mu się należy za ten sezon patrząc na całokszałt i ten szpagat Grizz w PO, raczej należy, ale chyba nikt nie będzie o to zdzierał szat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z takimi rankingami jest aktualnie taki, że sporo gwiazd jest regularnie na L4 do tego często ich nie ma w kluczowych momentach i zwyczajnie trudno ich później ze sobą zestawić. Taki Zion czy duet z LAC to najlepsze przykłady, niby zdrowi to topka tylko czy ktoś jeszcze wierzy w ich zdrowy sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vero1897 napisał:

Problem z takimi rankingami jest aktualnie taki, że sporo gwiazd jest regularnie na L4 do tego często ich nie ma w kluczowych momentach i zwyczajnie trudno ich później ze sobą zestawić. Taki Zion czy duet z LAC to najlepsze przykłady, niby zdrowi to topka tylko czy ktoś jeszcze wierzy w ich zdrowy sezon?

Zawsze chciałem kogoś z 2 z LAC w Bostonie. Tyle, że na obecnym etapie kariery i przy ich zdrowiu to za pensje Granta Williama a nie ich obecną 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trudno się nie zgodzić, choć Ivey równie dobrze mógł być lub Sochan. Z PG Nembhard, duży potencjał, może nawet większy niż kilku graczy z 1 czy 2 piątki ma Sharpe, AJG i Williams.

Zawiedli Jabari i Tari, Duren też trochę nie wykorzystał minut (Willimas jak już gral robił lepsze wrażenie), ale jest freakiem więc ciekawy jestem.jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.