Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał:

Z dwa miechy temu ją zostawiłem 

W sumie już 3

Nie zdradzam 

Historia piękna ale końcówkę zjebales, powinno być coś w stylu „ … a potem się obudziłem, na lotnisku, z dziwną plamą w kroku, a mój samolot do Polski już odleciał …” :D
 

A tak poważnie, zakładam że przypadkiem nie miałeś gumek w kąpielówkach? Jako lekarz powinieneś znać ryzyka takiego seksu z nieznajomą, just sayin… 
 

PS. Alkohol Ci ewidentnie szkodzi ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Spoko jak dla Ciebie to mesjasz to szanuję i tyle 

Źle mnie zrozumiałeś .,Poprzedni wpis napisałem z przekąsem., Oczywiście popieram , zachowałeś się jak prawdziwy facet, tak trzymaj.,Pierdol zasady Kaczyńskich i @fluber korzystaj z  życia.,Tylko proszę nie pisz, że tą drugą Chilijkę odpuściłeś bo mnie wkurwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Raczej go nie zgwalcili, bo potem jeszcze w politycznym pisal. Chyba, ze taki twardy :)

Miałem lekarzy w rodzinie i niestety też dużo pili i w sumie to wyjaśnia dlaczego czasami jego posty się nie sklejają a że jest to grupa która uważa się za „wybraną” to trudno jest im przyznać się do błędu i idą w zaparte, dla mnie folklor i już bawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mayor napisał:

Źle mnie zrozumiałeś .,Poprzedni wpis napisałem z przekąsem., Oczywiście popieram , zachowałeś się jak prawdziwy facet, tak trzymaj.,Pierdol zasady Kaczyńskich i @fluber korzystaj z  życia.,Tylko proszę nie pisz, że tą drugą Chilijkę odpuściłeś bo mnie wkurwisz

Dlaczego myślisz że nie korzystam z życia? Są różne sposoby na to. Jednemu imponuje szybki numerek z chilijką, drugiemu coś zupełnie innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, fluber napisał:

Dlaczego myślisz że nie korzystam z życia? Są różne sposoby na to. Jednemu imponuje szybki numerek z chilijką, drugiemu coś zupełnie innego. 

Dlaczego myślisz, że @RappaR miał szybki numerek z Chilijką ? Po pierwsze pisał ,że sporo wypił ,a w takim wypadku nie idzie szybko, a po drugie Chilijki były dwie i głęboko w sercu mam nadzieję ze zaliczył obie, tylko się nie chce chwalić w obawie przed krytyką takich zakłamanych  strażników moralności jak Ty.,I nigdy nie uwierzę w to, że ktoś normalny ,w ramach korzystania z życia wolałby pobiegać na bieżni za 20 tysięcy, zamiast puknąć sobie dwie Chilijki w basenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał:

 @RappaR I nigdy nie uwierzę w to, że ktoś normalny ,w ramach korzystania z życia wolałby pobiegać na bieżni za 20 tysięcy, zamiast puknąć sobie dwie Chilijki w basenie 

Ciekawe zdanie i w sumie chciałbym pociągnąć temat. 

Kto woli puknąć dwie chilijki w basenie, a kto woli pobiegać po bieżni za 20 tysięcy? 

2 minuty temu, Reikai napisał:

Chyba juz wiem jak dalej bedzie wygladala ta dyskusja.

Zapraszam do udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ciekawe zdanie i w sumie chciałbym pociągnąć temat. 

Kto woli puknąć dwie chilijki w basenie, a kto woli pobiegać po bieżni za 20 tysięcy? 

Zapraszam do udziału

Za mało danych żeby zdecydować, jakby RappaR dał fotki chilijek byłoby łatwiej ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Za mało danych żeby zdecydować, jakby RappaR dał fotki chilijek byłoby łatwiej ! 

 

1 minutę temu, Reikai napisał:

To zalezy od chillijek.

Rozumiem podśmiec***ki, ale gdybyśmy próbowali być poważni, to nikt przed śmiercią nie żałuję że nie puknął 2 chilijek więcej. Żałuje się innych rzeczy. Takie rzeczy są kompletnie nieistotne, przecież to wiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Rozumiem podśmiec***ki, ale gdybyśmy próbowali być poważni, to nikt przed śmiercią nie żałuję że nie puknął 2 chilijek więcej. Żałuje się innych rzeczy. Takie rzeczy są kompletnie nieistotne, przecież to wiecie. 

Pytanie brzmi, czy ktos zalowal ze nie biegal na biezni za 20k?

Albo jaka jest szansa, ze bardziej bedzie zalowal nie puknicia 2 chillijek w basenie jak mial okazje, a jaka ze nie biegal na biezni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.