Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ignazz napisał:

 


Każdy pamięta sławetne zdanie ze wolisz rozmawiać z Curie Sklodowska po 40tce niż przytulić Belluci prime. Każdy ma swoje preferencje ale tam brzmiało to dosyć creapie bo szła dyskusja o zwykłym podrywie, podróżach z nowo poznanymi dziewczynami i wyjściu do klubów. Zamiast przyznać tak po męsku ze MB była niezła dupeczką to coraz mocniej brnąłeś w odkrywanie Radu ;)  

 

Chyba @fluber , kiedy to pisał to nie wiedział że Maria Curie mniej więcej od 15 roku życia była agnostyczką ,a nawet ateistką., Zresztą do dzisiaj jest ikoną środowisk antyklerykalnych i feministycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał:

Chyba @fluber , kiedy to pisał to nie wiedział że Maria Curie mniej więcej od 15 roku życia była agnostyczką ,a nawet ateistką., Zresztą do dzisiaj jest ikoną środowisk antyklerykalnych i feministycznych

Chyba nawet wcześniej. Ale czemu myślisz że nie wiedziałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

jest nieświadomy - wybacz mu  

To miło widzieć jak siebie wzajemnie wspieracie, jeszcze tylko @Pablo81 i możecie okazać sobie wzajemnie czułość.

To miło, że wciąż potrafi kwitnąć prawdziwe braterstwo i tak jednoznaczne, bezkompromisowe wspieranie siebie nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

To miło widzieć jak siebie wzajemnie wspieracie, jeszcze tylko @Pablo81 i możecie okazać sobie wzajemnie czułość.

To miło, że wciąż potrafi kwitnąć prawdziwe braterstwo i tak jednoznaczne, bezkompromisowe wspieranie siebie nawzajem

nie wypada być tak zazdrosnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał:

To miło widzieć jak siebie wzajemnie wspieracie, jeszcze tylko @Pablo81 i możecie okazać sobie wzajemnie czułość.

To miło, że wciąż potrafi kwitnąć prawdziwe braterstwo i tak jednoznaczne, bezkompromisowe wspieranie siebie nawzajem

Odkąd @Koelner kibicuje simkowym Magic już nic nie jest takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Chyba nawet wcześniej. Ale czemu myślisz że nie wiedziałem? 

Przykro mi i serdecznie współczuję., Nawet nie pytam gdzie i w jakiej formie dowiedziałeś się o tym że Maria Curie przez całe dorosłe życie była ateistką., Ale w takim razie poproszę o Twoją opinię wobec takiego stanowiska , wyrażanego przez doradcę ministranta edukacji Twojego umiłowanego "demokratycznie" wybranego reżimu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

@mayor ale co tu komentować? Bezsensowne pi****lenie i tyle. 

Czyli  w skrócie, chciałbyś żeby Maria Curie była dopuszczona do Zawodu nauczyciela ,pomimo tego co sądzi przewodnia siła narodu ? To jest  taka logika. Bezsensowne pi****lenie , ale w sumie nie mam dzieci to koło c***a mi lata poziom edukacji .Ale zarobiłem 53% więcej dzięki PIS i mogę posmarować grubiej chlebek to i tak na nich zagłosuje 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mayor napisał:

Czyli  w skrócie, chciałbyś żeby Maria Curie była dopuszczona do Zawodu nauczyciela ,pomimo tego co sądzi przewodnia siła narodu ? To jest  taka logika. Bezsensowne pi****lenie , ale w sumie nie mam dzieci to koło c***a mi lata poziom edukacji .Ale zarobiłem 53% więcej dzięki PIS i mogę posmarować grubiej chlebek to i tak na nich zagłosuje 

Dokładnie. pi****lenie mi nie przeszkadza dopóki ateiści normalnie uczą w szkołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Dokładnie. pi****lenie mi nie przeszkadza dopóki ateiści normalnie uczą w szkołach.

Ale jak to stwierdziłeś, że normalnie ? Bo moim zdaniem nie., Mam porównanie, gdyż w nieodległej przeszłości miałem dzieciaka w nowojorskiej szkole publicznej , a obecnie mam dwoje wnuków w polskiej wioskowej szkole i widzę różnice.,Na przykład 2 - 3 klasa, tam dzieci mają lekturę o Marii Curie https://www.amazon.com/Story-Marie-Curie-Biography-Readers/dp/1647391121  , a w czwartej piszą dosyć obszerne eseje na temat jej życia., Tu nawet nie wiedzą o tym, że taka postać istniała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mayor napisał:

Ale jak to stwierdziłeś, że normalnie ? Bo moim zdaniem nie., Mam porównanie, gdyż w nieodległej przeszłości miałem dzieciaka w nowojorskiej szkole publicznej , a obecnie mam dwoje wnuków w polskiej wioskowej szkole i widzę różnice.,Na przykład 2 - 3 klasa, tam dzieci mają lekturę o Marii Curie https://www.amazon.com/Story-Marie-Curie-Biography-Readers/dp/1647391121  , a w czwartej piszą dosyć obszerne eseje na temat jej życia., Tu nawet nie wiedzą o tym, że taka postać istniała 

Ale to już nie wina PIS, że nauczyciele w szkole Twoich wnuków tego nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Ale to już nie wina PIS, że nauczyciele w szkole Twoich wnuków tego nie wiedzą.

Akurat edukacja podlega całkiem kuratorium tak zwanej "oświaty " i tu  Nowak i Jędraszewski decydują o tym ,że.: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie " .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mayor napisał:

Akurat edukacja podlega całkiem kuratorium tak zwanej "oświaty " i tu  Nowak i Jędraszewski decydują o tym ,że.: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie " .,

Ja w 4 klasie podstawówki też nie pisałem esejów o Marii Curie, a nie rządził wtedy pis, więc myślę, że to jednak coś niezależnego od aktualnie panującej władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

:)

Nie sądzisz, że powinno zależeć?

Nie. Wyglądamy lepiej w rankingach edukacji średniej od USA i nie musimy koniecznie promować tylko jednej uczonej tylko z tego powodu, że była kobietą, bo to seksizm.

Podobnie Hypatia jest wszędzie opisywana, mimo że niczego nie odkryła, ani niczego nie wynalazła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RappaR napisał:

Nie. Wyglądamy lepiej w rankingach edukacji średniej od USA i nie musimy koniecznie promować tylko jednej uczonej tylko z tego powodu, że była kobietą, bo to seksizm.

Podobnie Hypatia jest wszędzie opisywana, mimo że niczego nie odkryła, ani niczego nie wynalazła. 

Rozumiem Twój pkt widzenia. Nie rozumiem wyjaśnienia "bo za moich czasów też nie bylo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Rozumiem Twój pkt widzenia. Nie rozumiem wyjaśnienia "bo za moich czasów też nie bylo".

Ja w sumie też nie rozumiem, bo 6 naszych noblistów za dziecka była wszędzie w każdej gazetce eksponowana do porzygu i jakoś ciężko mi uwierzyć, że obecnie są anonimowi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.