Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

ai3 68 3174,5 46,68 ( 0,08 ) ( 47,04 )

Roger 87 3555,5 40,87 ( -1,68 ) ( 29,27 )

Lu 99 3939 39,79 ( -0,48 ) ( 37,28 )

Robinson 75 2916 38,88 ( 1,05 ) ( 44,42 )

Bastillon 74 2875,5 38,86 ( -0,11 ) ( 38,15 )

Dunk Fan 82 3068,5 37,42 ( -0,84 ) ( 33,94 )

Mar 78 2861,5 36,69 ( -1,55 ) ( 28,92 )

Z33 84 2953 35,15 ( 0,13 ) ( 35,73 )

Radzio 82 2878 35,10 ( -0,20 ) ( 33,92 )

PeWee 66 2307,5 34,96 ( 0,18 ) ( 35,75 )

Marcinek 89 3067 34,46 ( -0,44 ) ( 32,11 )

Popeye 80 2726,5 34,08 ( 0,32 ) ( 35,92 )

GeDDo 84 2851,5 33,95 ( -0,67 ) ( 30,27 )

Lorak 82 2741 33,43 ( 0,22 ) ( 34,50 )

drtoudi 68 2215 32,57 ( -0,26 ) ( 31,05 )

Worldbasket 68 2192,5 32,24 ( -0,59 ) ( 28,80 )

Krzemyk 86 2743,5 31,90 ( -0,88 ) ( 28,03 )

Bulek 75 2300,5 30,67 ( 1,29 ) ( 38,18 )

crackersss 82 2334 28,46 ( -0,73 ) ( 23,77 )

Mythos 82 2272 27,71 ( 0,03 ) ( 27,88 )

FBX#1 (ID# 6978)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejny zonk... O ile w totalu wyglądam naprawdę fajnie, to średnią mam ostro w plecy. Trzeba wykonać jakieś ruchy na rynku transferowym. Zawsze zawodnicy perspektywiczni byli w jako takiej cenie. W konsekwencji do oddania jest pakiet Marvin + Dalembert (Marvin, nie Sammy jako ten perspektywiczny). W zamian oczekuje kogoś solidnego, nieemerytowanego... Oferta rzecz jasna skierowana do rebuildingujących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, dzisiaj miałem pierwszy naprawdę fajny dzień w FBX.

 

Charlie wreszcie zagrał na miarę możliwości (ale jak już wspominałem zawsze tak jest jak wystawiam kogoś na sprzedaż), nowe nabytki bardzo fajnie, Horford nawet zajebiście, Brandon Rush się budzi. Czekam na lepszą formę Mayo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sam nie wiem co sie dzieje ze mam 30 slotow mniej od Lu

gdzie to ulecialo ? 7 JR chyba tyle samo Iverson nie gral no i reszta to Yi i oszczedzany 10 slot na ''cos'' fajnego

 

w sumie ostatnio Jennings napierdala

Ilyasova 50 back2back ;] na brechcie, jak ktos widzial ta kaleke to by sie nigdy nie spodziewal

co dziennie ktos inny mi ciagnie zespol z big3 a Kaman z Noah napierdalaja az milo

do tego Morrow wszedl do S5 tak jakby nie mam na co narzekać ale k**** ta moja pojebana glebia skladu sprawia ze czekam czekam i sie doczekac nie moge na zasranego Yianliana i Curryego

 

co mi ostatnio przyszlo do glowy to ze jak to w sezonie bywa bez kontuzji sie nie obejde i nie wiadomo czemu mam przeczucie ze trafi na Jenningsa, ogolnie to na kogo innego by nie trafilo to jego wartosc potrafie wzglednie oszacowac a tego pierdolca ?

czy to jest obecnie gosc z potencjalem top5 ? jest na rowni z Rosem ? lepszy od Evansa ? ten sam status co Paul? Kevin Durant ?

jesli mialbym zrobic ranking dzis i jutro

1. Lebron

2. Paul

3. Howard

4. Durant

5. Jennings ?

6. Wade/Anthony

7. Deron/Bosh

8. Jefferson/Evans/Rose

czy tak wyglada fantasy top10

ktore jak widac niewiele rozni sie zreszta od trade value top10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w 2012 nie ma takiej opcji. Jennings ma teraz wyjatkowo dobre warunki, bo gra w defensywnym zespole, ktory nie ma absolutnie nikogo, kto potrafilby kreowac dla siebie rzuty. dlatego tez Jennings pelni w ataku jakby byl jakims Wadem, po prostu jest jedynym co potrafi cos zrobic z niczego.

 

w usage jest 10 w lidze.

 

Rk

1 Dwyane Wade

2 Kobe Bryant

3 Carmelo Anthony

4 Gilbert Arenas

5 LeBron James

6 Kevin Durant

7 Chris Bosh

8 Dirk Nowitzki

9 Vince Carter

10 Brandon Jennings

znaczy to tyle, ze pelni teraz bardzo duza role w zespole, a nigdzie indziej nie moglby jej pelnic i dlatego notuje tez zawyzone statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis robi 20-5-4 na 45-45-85

jak dla mnie to nie tyle co statystyczny szal co bardziej szal efektywny 45-45-85 to bardziej te liczby sprawiaja ze jest tak wysoko w fantasy niz 20-5-4

jak narazie ciezko mi go ocenic obejrze go z Nuggets to sie szerzej wypowiem, nie jestem z tych co przegladaja staty, wzrosty i mowia ze to jakis prodigy albo ma upside jak moj huj po miesiacu nie ruchania

 

jest rookiem , ma mega hujowy sklad, jest mega slabo przygotowany na NBA i uwazam ze postep defensyw przeciwko niemu bedzie niewymierny do postepu jego gry przeciwko wlasnie tym defensywom geometryczny vs arytmetyczny mozna by opisowo powiedziec

a juz sam fakt ze jest fantasy studem w wieku lat 19/20 mowi ze w wieku 23-27 bedzie fantasy mega studem a w wieku 28-32 bedzie nadal powyzej normy czy w FB czy w FBX podsumowujac dlugosc jego kariery przezajebistej kariery bije na glowe wielu w tej lidze i jedyne nad czym mozna sie tu zastanawiac to czy bedzie robil kiedykowliek 70(mam przeczuciecie ze jeden sezon taki rozegra) i jaka bedzie jego luzna codzienna forma mam przeczuciecie ze takie 58-65 i samo to ze robi wlasnie az tyle w tak mlodym wieku ztak beznadziejnym towarzystwem to powinien byc raczej plus dla niego szczegolnie ze w Bux sa az dwie osoby do ktorych moze isc pilka Jennings i Bogut.

 

Swoja dorga w trakcie pewnej rozmowy z Lorakiem naszlo mnie ze zawodnicy robiacy career recordy w FB tacy jak James, Paul, Deron sa mocno przeciazani i same punktowanie i ich statystyki pokazuja ze sa mocno nadwyrezani

w rzeczywistym swiecie - tzn w druzynie a nie gdzie gra jest skoncetrowana wokol jednego zawodnika ktory jest atakiem to

Paul powinien robic 65 max ,

Deron - 56

Wade - max 65

Lebron - max 70

Dwight - 62

podsumowujac tamten sezon byl klasycznym przykladem tego jak Wade, Lebron i Paul czy Al Jefferson byli przeciazeni i jak nic to nie dalo w sensie wynikow i chyba nie ma sie co spodziewac by wkrotce to sie powtorzylo czy tez by James i Paul z normlanymi trenerami w normlanym systemie mieli taka sama liczbe ''touches'' i byli tak samo uzywani jak sa dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mysślałem, że to napiszę, ale zgadzam się z shavlo :] Tak w ogóle zaraz się okaże, że teoretycznie słaba klasa draftu wykreuje trzech superstarów na przyszłość (Tyreke, Jennings i mimo wszystko Griffin, choć jeszcze meczu nie rozegrał).

 

Jak kiedyś bym napisał "nie idźcie tą drogą, to teraz na przykładzie Jenningsa można spokojnie polecić gościom po hs Europę i grę w mocnym, euroligowym zespole*. Nauczą się zupełnie innej koszykówki i przede wszystkim wydaje mi się, że więcej im Europa da pod względem obrony niż hs. k**** Skiles jest podjarany nim, Skiles, Scott Skiles, podjarany rookie, dał mu zespół na właśność.

 

* tak wiem, to dopiero 10 meczy sezonu.

 

ps. Nixi mogli spokojnie mieć Brooka Lopeza i Jenningsa. Lepozeros wtedy by się nawet nie zastanawiał gdzie iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden ma na swojej pozycji okrutną konkurencję, bo nawet taki Thabo czy Weaver pokazali w zeszłym roku jak pomocni potrafią być,a że OKC w tym roku może walczyć o spot blisko PO (imo skończą sezon na miejscu 8-9) to muszą grać tymi którzy już teraz zagrają na miarę oczekiwań, Harden ma skill i jest all around ale potrzeba trochę czasu, on jest SG a kreowanie pozycji w NBA to chyba jedno z trudniejszych adjustments. Będziesz jeszcze z niego zadowolony. A jak nie, to ja go chętnie przytulę do swojego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Hardena w FBX3 i jestem zadowolony. z taka iloscia minut jakie gosc dostaje to gra bardzo dobrze. bardzo wszechstronny, w przyszlosci spokojnie 50+. ja w ogole watpie, ze Jennings kiedykolwiek bedzie w takiej sytuacji jak teraz - z zespolem na wlasnosc. takie cos zdarzylo sie tylko dlatego, ze Bucks maja cala kolekcje low-usage role playerow, ktorzy graja bez pilki i nie domagaja sie jej. I mean... tak sie czasami zdarza, ale jest to bardzo rzadkie i watpie zeby sie kiedys powtorzylo do tego stopnia.

 

ogolnie to nie wierze w 60 fp Jenningsa kiedykolwiek. moze bedzie robil te 55 w odp warunkach, that's all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ja sie zawsze zapierdalam w piatki ? co sobote jakies kontuzje, roszady a ja o 12 pobudka i taka czystka na FA

 

z jednej strony jestem zawsze zmeczony tymi statystykami Bastilliona i nigdy tego nie czytam, jest to dla mnie tak belkotliwe i tak uscislone matematycznie ze mam wrazenie ze mozna by pokazac to jakiemus geniuszowi matematycznemu i by wiedzial wiecej o NBA od ludzi ogladajacych 20 meczy tygodniowo

z drugiej strony uwielbiam jak jego druzyny beda wygrywac 60 W w sezonie - Suns , Harden bedzie robil spokojnie +50 a Jennings bedzie hujowy i this is it to jest jego najlepszy sezon i Nate jest przehujowy i jest FA worthy

zdaje sobie sprawe ze to u mnie zawsze jest czarno albo bialo ale poziom wykurwiastosci i motherfuckerowatosci i pewnosci siebie i czarnobialego Bataliona przewyzsza moje najsmielsze oczekiwania - szok

 

musiscie uwielbiac roatcje Dona Nelsona a ja uwielbiam moj sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.