Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Według moich obserwacji sytuacja ma miejsce w momencie, gdy ktoś wziął gracza X z FA i jeszcze w ten sam dzień go z powrotem wyrzucił na FA. Ale czy tak jest zawsze i z czego to wynika, to nie wiem.

No tak to dziala. Jak wezmiesz ziutka z FA i za chwile spowrotem go tam wyslesz to wraca jako FA. Wiec z Douglasem wyjasnione.

 

Nie wiem co myslec o wymianach Loraka. Tutaj by pasowalo posiedziec, analizowac i anlizowac. Moze wtedy by mozna bylo odpowiedziec dac na plus czy na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, teraz w twoim interesie jest, by jak najbardziej zaniżyć wartość moich graczy ;]

a Nate na bank będzie robił podobną ilość FP, jak w zeszłym roku, bo knicks poza Hughesem nie mają w sumie guardów w rotacji. na Duhona narzekają i pierwszym (w sumie jedynym) guardem z ławki jest Douglas. nie ma mowy by Nate nie był przed nim i pewnie Duhonem jeśli chodzi o minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym sezonie Duhon gral 36.8 MPG a Nate 29.9. dlaczego mialby byc przed Duhonem w rotacji ? i kto bylby wtedy PG ? Nate w zeszlym sezonie wchodzil jako 2-guard z lawki, a teraz gra tam lepszy od niego Hughes. on nawet w tym sezonie gral tylko 25 MPG, a jeszcze nie bylo Hughesa ani Douglasa w rotacji wcale.

 

tu nie chodzi o zadne zanizanie wartosci. przeciez juz przy ocenie trejdu mowilem ze Nate jest smieciem. teraz pisze dlatego ze dales jakas smieszna (dla mnie przynajmniej) propozycje ze chcesz za niego 42 fp...a czy stary czy nie to akurat w jego przypadku rowniez nie ma wielkiego znaczenia, bo Nate po odejsciu od Knicks juz nigdzie nie bedzie w stanie zblizyc sie do swoich wynikow z zeszlego systemu, zreszta wystarczy zobaczyc co sie z nim dzialo w erze pred'antoniowskiej... zreszta po co ktos mialby dawac minuty 6'0 SG ? nawet w wakacje nikt go jakos nie podpisywal. gracz na jeden sezon z niepewnymi minutami za 42 fp, nie uwazasz sam tego za naduzycie ? chyba tak uwazasz, bo po co bys go sprzedawal skoro on lada chwila wraca ?

 

a tak w ogole to czekam az ai3 pokaze swoje jaja bo na razie przegrywa z Lu z kretesem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo po co bys go sprzedawal skoro on lada chwila wraca ?

 

bo w myśl niepisanych zasad w tej lidze, za młodego zawodnika można dostać starszego, który teraz robi więcej niż ten młodszy. a chyba widzisz, że mi na "teraz" zależy.

z minutami natomiast chodziło mi o to, że Nate nie jest FA jak ty napisałeś, bo on swoje będzie grał, nawet z Hughesem w rotacji i na pewno nie straci minut na rzecz Duhona, na którego knicks otwarcie narzekają, czy jakiegoś rookie. tak więc nie martw się o miejsce w lidze zawodnika o wzroście 6-0, bo jeśli ma umiejętności, to gra: http://www.basketball-reference.com/pla ... i?id=S1Cil

 

a tak w ogóle wzięty z FA Dampier zrobił 81.5 FP! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Dampier byl tam tak dlugo tylko dlatego ze Hughesa wzialem pare dni wczesniej i robil po 50 fp ;]

 

a co do Nate'a to juz ci pisalem, ze nawet przed przyjsciem Hughesa i Douglasa do rotacji gral tylko 25 MPG, a w rotacji jest raczej za Duhonem, ktory gral o wiele wiecej w zeszlym roku i jest jedynym PG w zespole. chyba, ze D'Antoni wstawi Nate'a jako PG, ale w zeszlym sezonie gral jako SG, wiec watpie. ja jego minuty widze tak, ze skoro bez Hughesa w zeszlym sezonie gral niecale 30, to po jego przyjsciu dostanie jakies ochlapy, bo nikt przeciez nie odszedl.

 

podawanie Iversona jako tego ktory umie grac akurat nie jest zbyt dobre w obecnych czasach, ale rozumiem desperacje or smth :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po 4 dniach wypoczynku w polskich Tatrach i widzę, że moi c***a ugrali...

Jeśli jest w FBX#1 jakiś sympatyk talentu Dalemberta (oprócz PeWeego), to chętnie bym opylił Sammy'ego w pakiecie z jakimś ziutkiem za solidnego gracza. Mogę oddać Kirilenkę, Zacha, Marvina (sprukwialy pedał - trzymam go już chyba czwarty sezon, tj. od jego rookie year licząc, że w końcu predictions z nbadraftnet się sprawdzą i ujawni swój enormous potential). Jak zwykle kwestia ceny, ale myślę, że się uda dogadać...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Dampier byl tam tak dlugo tylko dlatego ze Hughesa wzialem pare dni wczesniej i robil po 50 fp ;]

 

a co do Nate'a to juz ci pisalem, ze nawet przed przyjsciem Hughesa i Douglasa do rotacji gral tylko 25 MPG, a w rotacji jest raczej za Duhonem, ktory gral o wiele wiecej w zeszlym roku i jest jedynym PG w zespole. chyba, ze D'Antoni wstawi Nate'a jako PG, ale w zeszlym sezonie gral jako SG, wiec watpie.

nieprawda, Nate grał jako PG, nawet w lineupie z Duhonem. sprawdź 82games. co zresztą nie dziwi, bo to raczej Duhon bronił przeciw wyższemu z guardów przeciwników, a z klepaniem pewnie (nie mam dokładnych danych, więc trudno powiedzieć, ale na pewno ofensywa - D zresztą też - była lepsza z Natem na parkiecie) mniej więcej po równo się dzielili.

 

podawanie Iversona jako tego ktory umie grac akurat nie jest zbyt dobre w obecnych czasach, ale rozumiem desperacje or smth :D

to spójrz jeszcze raz, bo na liście jest wiele nazwisk zawodników (a nie tylko AI), którzy z powodzeniem grali jako comboguardzi.

 

a tak w ogóle to byś się wstydził. ja ci tak żadnych potencjalnych wymian nigdy nie torpedowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko czekam az bast po tych swoich pogaduszkach wysle mi oferte ktora niewatpliwie odrzuce i bedzie ytrul dupe jak z czegos takiego mozna bylo zrezygnowac jak jestem w tak oplakanej sytuacji

 

widzialem jakies urywki Earla Smitha ;] i powiem wam ze nie wiem jakie to bedzie mialo implikacje fantasy ale szykuje sie nam monster sezon z jego strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 dlaczego ja mialbym ci wysylac jakas oferte ?

przeciez ja wcale nie jestem daleko od ciebie i sam moge z toba powalczyc smialo. pamietajmy, ze jeszcze Love wraca ze swoimi 45-50 fp, co przy mojej glebii skladu da mi ogromny kop. kto wie czy Gortata nie wytrejduja i wtedy dopiero sie zrobi ciekawie. ty ai3 musisz liczyc chyba na season ending Redda i jakies pionki typu Yi czy Ilyasova tylko nie wiem jak masz zamiar odrobic nimi 800 pktow straty do Lu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.