Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Lu moze bys raz wystawil cos wartosciowego na rynek ? ;]

co chwile kogos sprzedajesz i to oglaszasz, ale sa to jakies Randolphy, Feltony itp... moze bys powiedzial co chcesz za Odena ? :D

Odena za prędko na liście transferowej nie uświadczysz. To fundament mojej ekipy na ten sezon (obok Brooksa, C.Brewera, Lu Williamsa i chyba Denga), a z uwagi na to, że należy do grona nielicznych graczy, których lubię, a ponadto jest młody i bardzo perspektywiczny, to nie można wykluczyć, ze w łańcuszku zawodników do oddania będzie na szarym końcu stanowiąc fundament moje ekipy.

A doświadczonym GM-om FBX nie trzeba tłumaczyć, że w pierwszym rzędzie schodzi się z SC poprzez pozbycie się zawodników starszych i cancerowatych (DF i GeDDo są tego modelowymi przykładami)... Czasem się jednak nie da i przez to np. Zach wciąż widnieje w moim rosterze (ale jak widać nie mam co narzekać).

 

PS. Pamiętacie, że oddałem w offseason Harrisa + Crawforda + Varejao + N.Younga za Feltona (poszedł za Garcię) i Lu Williamsa? Damn, na dziś wychodzi na to, że zrobiłem świetny deal (choć ten Felton mnie mocno irytuje... oby przy S-Jaxie nieco się odbił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z uwagi na to, że należy do grona nielicznych graczy, których lubię, a ponadto jest młody i bardzo perspektywiczny

No, tyle pięknych kontuzji wciąż przed nim ;]

W NBA miał na razie chyba 2 poważniejsze kontuzje, więc chyba za wcześnie na uprawianie czarnowidztwa :]

Zresztą chłopak ma dopiero 21 lat, w tym jeden season ending za sobą. Jako center potrzebuje trochę czasu żeby się dostosować do realiów NBA, zwłaszcza że w przeciwieństwie do np. B.Lopeza w swojej grze ma bazować głównie na sile... W tym sezonie spisuje się naprawdę solidnie, a mimo to już zdążono okrzyknąć go nowym Kwame'm czy Olowokandim. Dajmy mu 2 lata - jeśli w tym czasie nie będzie AllStarem, to będzie czas na stawianie takich tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

ai3 100 4643 46,43 ( 0,22 ) ( 68,50 )

Roger 122 4830,5 39,59 ( 0,03 ) ( 40,67 )

Lu 135 5329,5 39,48 ( -0,08 ) ( 34,25 )

bastillon 107 4201,5 39,27 ( 0,23 ) ( 45,13 )

Robinson 114 4350 38,16 ( 0,28 ) ( 53,75 )

DF 123 4457,5 36,24 ( -0,27 ) ( 25,33 )

Mar 106 3828 36,11 ( -0,31 ) ( 4,00 )

Radzio 118 4235 35,89 ( 0,01 ) ( 37,50 )

Lorak 118 4146 35,14 ( 0,26 ) ( 42,63 )

Popeye 117 4072,5 34,81 ( 0,07 ) ( 38,75 )

Z33 116 3950,5 34,06 ( 0,02 ) ( 36,50 )

Geddo 122 4146,5 33,99 ( 0,19 ) ( 41,67 )

world 97 3281 33,82 ( 0,13 ) ( 46,50 )

Marcinek 113 3807,5 33,69 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Pewee 96 3078,5 32,07 ( -0,06 ) ( 26,00 )

drtoudi 100 3205,5 32,06 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Krzemyk 118 3625,5 30,72 ( 0,35 ) ( 50,75 )

Bulek 110 3327,5 30,25 ( 0,08 ) ( 32,50 )

crackersss 114 3357,5 29,45 ( 0,34 ) ( 38,88 )

findek 111 3203 28,86 ( -0,17 ) ( 10,50 )

 

w tydzień do przodu o ponad 2 FP w średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hype'u nad Gadzuricem... Miał on okazję wielokrotnie się pokazywać z uwagi na kontuzje Boguta, ale jakoś od 3 lat nie wykazał się niczym na tyle szczególnym by Skiles miał mu zaufać na więcej niż 20 minut. Pewnie się kończy na smallballu z Warrickiem na C, a w wyniku kontuzji Boguta najwięcej skorzystają takie ziutki jak rzeczony Warrick i Ilyasova...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hype'u nad Gadzuricem... Miał on okazję wielokrotnie się pokazywać z uwagi na kontuzje Boguta, ale jakoś od 3 lat nie wykazał się niczym na tyle szczególnym by Skiles miał mu zaufać na więcej niż 20 minut. Pewnie się kończy na smallballu z Warrickiem na C, a w wyniku kontuzji Boguta najwięcej skorzystają takie ziutki jak rzeczony Warrick i Ilyasova...

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry trejd Lodzer tylko czemu sie nie pochwaliles, dobra masz 9 graczy tylko nie wiem jak granger wyglada na tle rozgrywania 82 meczy w sezonie

 

obejrzalem tyle Beasleya ze juz w niego nie wierze, gosc jest maksymalnym tweenerem w najgorszym tego slowa znaczeniu, cos jakbysmy sie cofneli do epoki Steve Friancisa czy Keitha Van Horna

jak sobie wspomne ze Geddo oddal

Gaya za Thada Younga

Rondo za Beasleya i Augustina

Grangera za Jeffersona(wowczas mega steal i wypierdol)

to nie wie mczy mam sie smiac czy plakac szczegolnie ze za kazdym razem jakmu cos oferowalem to bylem wysmiewany poziomem swojej oferty

 

ostatnio zwiazku z odejsciem Turkoglu, kontuzjami i gra Nelsona troche se odpuscilem Orlando ale czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego Dwight tak gra, to chwilowe czy on juz tak na stale bedzie robil Aldrigdeowe 18-10-1,5

 

Mar odpuszczasz sezon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło :]

 

Generalnie, to poczułem krew, wątpię by z tym składem co miałem utrzymałbym się długo w Top3, a celem na koniec sezonu jest miejsce na podium, więc odszedłem od budowania ekipy od podstaw i wzmocniłem ją nareszcie jakimś liderem z prawdziwego zdarzenia - 60fp w fbx to skarb, co pokazał mi Martin, który do złamania się miał średnią 63, a ja byłem tuż tuż za Tobą w średniej. Zresztą dlatego też szukam kupca na Flynna, trza powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie wspomne ze Geddo oddal

Gaya za Thada Younga

Rondo za Beasleya i Augustina

Grangera za Jeffersona(wowczas mega steal i wypierdol)

to nie wie mczy mam sie smiac czy plakac szczegolnie ze za kazdym razem jakmu cos oferowalem to bylem wysmiewany poziomem swojej oferty

nie byly to jedyne moje wtopy. w fbx2 schodzac z salary, tez oddalem to czego nie powinienem. na szybkiego to odeszli E.Gordon i R.Gay za A.Biedrinisa, M.Gasol i chyba R.Brewer za chyba L.Denga. tak wiec, wymian gdzie ktos zyskiwal a ja tracilem bylo sporo i nie tylko w jednej lidze. zycie, na tamta chwile wygladalo to w moich oczach inaczej. jednak juz sie do tego przyzwyczailem, ze trace i jakos z tego powodu plakal nie bede.

 

natomiast jesli chodzi o twoje proposy, to nie przypominam sobie abys kiedykolwiek cos fajnego co by mnie interesowalo, oferowal mojej osobie. no a teraz widocznie czujesz to w swoich kosciach i c*** Ciebie strzela, ze nigdy nie zrobiles ze mna wymiany gdzie ja bym sporo stracil, a Ty zyskal. tak jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar odpuszczasz sezon ?

Sonduje rynek. A co do odpuszczania sezonu - wiele w nim i tak nie zdzialam, zwlaszcza, ze Paul polamany. Niewiele zrobie nawet z Ripem czy Parkerem zdrowymi, ktorzy nota bene i tak nie graja. A szkoda, bo wynalazki z FA w postaci CDR'a i Hayesa stanowilyby fajne uzupelnienie skladu i pozwalyby na walke o cos wiecej (moze niekoniecznie wygrana, ale jednak o cos).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow cos nie teges z toba Geddo, tzn rob jak chcesz ale biorac pod uwage ze masz sklad na teraz to oddawanie Josha Smitha ktory jest twoim najlepszym zawodnikiem na podstawie mojego niezwykle skomplikowanego przelicznika fp/sc przy czym bierzemy pod uwage jego wiek i to czy jest czy nie jest w CY to naprawde az dziwne ze jeszcze nie dostales 18ofert(mialem cos juz proponowac bo ten Smith jest taki zajebisty, ale potem zobaczylem ze nie mam slotow i nie wiem po co mialbym sobie utrudniac schodzenie z SC), bo na dzien dzisiejszy poza Noah Jenningsem ;] nie ma lepszych zawodnikow ktorzy dadza tak duzo(fp) tak niskim kosztem(sc)

wiec jak dla mnie albo oddajesz kogo nie nalezaloby oddawac a przynajmniej w najmniej odpowiednim momencie (choc przyznac trzeba ze cena Smitha to historycznie najwysza cena za niego i moze tylko spasc badz sie utrzymac, wiec przynajmniej wiesz co opychasz)

albo jak to drzewiej bywalo szykujesz sie znow na nastepny rok mimo iz juz w tym moglbys powlaczyc gdybys poswiecil pare nazwisk

 

nie dziekuj za reklame ale ludzie wciagjacie Smitha, wypierdol Lu na niego pol skladu bo warto czy tam ty Lorak czy tez ty Bast moj czarny koniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.