Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

to samo pomyślałem

 

 

 

a ja qwa jestem zły na siebie bo miałem w składzie z FA D. Jonesa i wywaliłem go za jakiegoś ciecia a teraz wymiata

 

dobrze, że udało mi się Budigera wziąć ponownie z FA. Teraz udało mi się wziąść Bella, choć nie wiem, czy waiver był na to potrzebny, ale wolałem nie ryzykować. Brakuje mi jeszcze jednego steala z FA i mój skład nabierze kształtu.

 

p.s

Wierzy ktoś w Magette? Mogę go tanio oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin out na dwa miechy, ale jest go kim zastępować, nie na darmo zbudowałem skład złożony z 9 gości z pg/sg :wink:

 

Dziś troszkę słabiej i oczywiście w ostatnim momencie musiałem wywalić Afflalo ze składu na rzecz Webstera, a ten wypadł z s5.

 

ps. Jak ktoś chce kupić Clarka, bo wierzy, że kiedyśbędzie dobry, za coś na tu i teraz, to wysłucham propsów :wink:

 

Aha aktualizacja składów w poniedziałek, a tabelkę Bast powinien wrzucić, ja nie mam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak sobie. Pionki z FA cos jeszcze graja, ale za to sklad pelen kontuzji. Po Ripie, VC, przyszla pora na Parkera, ktory cos moze poopuszczac meczy. Na dodatek CDR grypa, Andersena tez cos boli. Niby urazy nie grozne, niby maja wrocic lada dzien, no ale mecze uciekaja i w efekcie odrabiac sloty trzeba bog wie kim. Chyba pora jednego rekonwalescenta wytrejdowac :roll:

 

Jakims pocieszeniem jest fakt, ze Nocioni wskoczyl do s5, w czym pomogla kontuzja Martina, a z kolei K. Martin tez sie polamal, wiec jest szansa, ze Andersen cos pare wiecej minut dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w huj dobry trejd Lorak, ogolnie to nie wiem jak moglismy sie na to zgodzic biorac pod uwage ze dales Rose'a Bynuma i pick za 4 FBXowiczow z czego 2 top20

Bast zbastuj prosze z tymi analizami o slotach, dopoki nie bede mial ich na -50 to nie musisz sie mna martwic, masz zreszta swoj sklad ulep(sz) cos, ja narazie jak Lakers na luzie sezonu nawet nie zaczalem, moge se Lawsona dopisac do listy i bede go przezywal caly rok jak rok temu Marca Gasola ale jakos niespecjalnie sie przejmuje, jakby moj sklad byl uzalezniony od tego jak dobrze zagra Yi Jianlian to rownie dobrze moglbym sie nie pokazywac, tak wiec jak Imperator czekam az moja gwiazda smierci bedzie w full operational power - tzn wroci JR Smith z letargu - srednie oklapna do takich ktorych mozemy sie spodziewac juz na stale i wtedy bede cos organizowal i ulepszal sie kosztem pick mojego czy bulka - pozdro bulek Jennings ma sie swietnie

 

ogolnie zrobilo nam sie pare naprawde dobrych skladow, mozna wrecz powiedziec jak w NBA, czolowka nigdy nie byla tak mocna i chyba dawno tyle druzyn - Lu, Roger, Lorak nie odstawalo od reszty

 

a co do big trio to juz przed sezonem mowilem wrazie kontuzji mozna sie zglaszac beda na opylenie ale bez debilnych ofert, zreszta sam do was przyjde jak bedzie taka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dla kogo ?

 

ja tam Lo nie rozumiem, rok temu we wrzesniu oddal mi Conleya, Hawesa i Thompsona za KG

w polowie sezonu zorientowal sie ze KG sie konczy i nic z tego nie bedzie i dostal chyba Bynuma i kogos jeszcze i mial fajny sklad

Teraz znowu oddaje zajebistego mlodego PG i centra za gosci ktorzy po tym sezonie juz nie beda wiele znaczyc w FB

w tym roku bez podium, za rok juz tylko gorzej, wiec nie wiem co mu to daje

 

zajebiscie przebudowal sie za to DF - Westbrook, Bynum, Rose, Bosh za Duncana, Nowika, JJa i Kobe = za offseason szacun.pl a za rok kandydat do misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałes nosa z tym Jenningsem.

 

Ja coraz bardziej przyzwyczajam sie do mysli ze zjebałem sprzedawajac mój pick. No ale skad mogłem wiedziec, że Al bedzie grał taką hujnie, zwłaszcza po całkiem niezłym zeszłym sezonie. Srednia ok. 20 fpg c'mon ale to jakis niesmaczny żart.

 

Pocieszam sie myslac, iż w przerwie letniej de rozan, gibson czy teague moga byc chodliwym towarem. Jesli Speights czy Hibbert tak wypłyneli, czemu nie oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo pomyślałem

 

 

chyba chłopaki zapomnieliście, że tu trzeba patrzeć na cyferki, a nie na nazwiska.

w najgorszym razie oddałem 120 fp (Rose + Bynum u szczytu kariery, choć nawet teraz Andrew bez Gasola tyle nie robi, a 60 FP w przypadku PG to już w ogóle rzadkość) za 190 - Nate 40, JJ 50, Nene 45, Duncan 55. a trzeba też wziąć pod uwagę to, że całe to gadanie o wieku Tima jest przesadzone, szczególnie jeśli spojrzymy na to, jak grają tacy starcy jak Nash czy Kidd (do których Duncanowi pod względem wieku jeszcze daleko). nie sądzę, aby nawet w ostatnim sezonie swojej kariery Duncan robił mniej niż 50FP. no chyba że będzie grał dłużej niż Malone (który w ostatnim sezonie w utah robił 55, a w lakers 45) - co jest nawet dość prawdopodobne biorąc pod uwagę, że późno zaczął karierę (eksploatacja w NCAA jest mniejsza) i przez jej połowę gra mniej niż 35 minut na mecz.

 

ogólnie to myślałem, że posypią się słowa sprzeciwu, że okradam DF itp, a tu jest wręcz odwrotnie (Bastillon to nawet w środku nocy słał SMS, że "zjebałem wymianę") tylko ai jak widzę trzeźwo ocenił sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dla kogo ?

 

ja tam Lo nie rozumiem, rok temu we wrzesniu oddal mi Conleya, Hawesa i Thompsona za KG

 

za KG oddałem ci dwa picki i Conley'a z Hawesem - pierwszy z nich nie może wyjść ponad 30fp, a drugi ponad 40. tymczasem ja później za KG dostałem Bynuma (wymiana była oczywiście większa, ale to jej sedno), a teraz w konsekwencji wiadomo kogo. a graczy wcale jakichś bardzo starych nie dostałem, bo przed JJ i Nene jeszcze długa kariera (JJ jest od Bynuma starszy o 6 lat, Nene o 5), przed Duncanem krótsza, ale jak napisałem w poście wyżej - nie zapowiada się na wiele gorszą. a, no i jeszcze do tego mam Nate'a. i to wszystko poniekąd za Conley'a i Hawesa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze jakiejs przewagi DF. Owszem fajnych wział młodych, ale też fajnych oddał. Rose i Bynum to niezłe ruchy, ale juz trudno przypuszczac w nagły wzrost nie tylko formy, ale i umiejetnosci Younga czy Telfaira. A pick biorac pod uwage JJ, Nene, Nate'a i Duncana niski nie bedzie.

 

Jak dla mnie trudno uznac, ze Lo zjebał wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chłopaki zapomnieliście, że tu trzeba patrzeć na cyferki, a nie na nazwiska.

w najgorszym razie oddałem 120 fp (Rose + Bynum u szczytu kariery, choć nawet teraz Andrew bez Gasola tyle nie robi, a 60 FP w przypadku PG to już w ogóle rzadkość) za 190 - Nate 40, JJ 50, Nene 45, Duncan 55.

tak moze byc w kontekscie tego sezonu, w ktorym i tak masz raczej niewielkie szanse na zwyciestwo ze wzgledu na dalej plytki sklad. jesli chodzi o przyszlosc(2-3 lata) natomiast to

 

Nate moze byc rownie dobrze FA, bo nie wiem kto by go przyjal do druzyy poza D'Antonim i Nelsonem, ktory juz ma 100 guardow. jak dostanie nawet minuty, to i tak nie widze go robiacego wiele fp. ja tam go widze jako FA.

 

JJ bedzie po podpisaniu nowego kontraktu i 30-stka skonczona. 45-50 fp.

 

Nene jest polamancem, ale powinien utrzymac swoja 45 fp produkcje... w 50 meczach :D

 

Duncan bedzie juz zblizal sie do wieku 35 lat, w ktorym wysocy przezywaja zalamanie. Robinson, Olajuwon, Ewing, Shaq, chyba tutaj przypadkow takich bylo dosc duzo. 50 fp.

 

trade bylby swietny, gdybys mial walczyc w tym sezonie, ale nie wydaje mi sie, ze tak jest. DF przebudowa wow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

1 ai3 46 2116,5 46,01 ( -1,71 ) ( 39,00 )

2 Roger 61 2697 44,21 ( -1,53 ) ( 36,40 )

3 Lu 67 2743 40,94 ( -0,25 ) ( 39,79 )

4 DF 54 2192,5 40,60 ( -0,41 ) ( 39,00 )

6 Mar 52 2041,5 39,26 ( -1,59 ) ( 32,60 )

8 Robinson 53 2000,5 37,75 ( -0,38 ) ( 35,89 )

5 bastillon 50 1865 37,30 ( -0,53 ) ( 35,20 )

11 Z33 61 2129,5 34,91 ( 0,13 ) ( 35,50 )

10 Marcinek 61 2109,5 34,58 ( -1,07 ) ( 27,50 )

9 Geddo 59 2012,5 34,11 ( -1,32 ) ( 27,65 )

7 Pewee 45 1525 33,89 ( -2,11 ) ( 22,43 )

17 world 50 1676,5 33,53 ( 1,23 ) ( 40,00 )

14 Radzio 61 2042,5 33,48 ( 1,44 ) ( 40,05 )

16 Popeye 56 1822 32,54 ( 1,52 ) ( 38,13 )

19 Lorak 60 1952 32,53 ( 1,89 ) ( 43,22 )

13 Krzemyk 56 1813,5 32,38 ( -0,85 ) ( 28,91 )

12 drtoudi 50 1587,5 31,75 ( -0,96 ) ( 28,71 )

15 Bulek 55 1692 30,76 ( 0,34 ) ( 32,30 )

20 findek 54 1522 28,19 ( 0,08 ) ( 28,55 )

18 crackersss 56 1577 28,16 ( -0,49 ) ( 26,14 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres zgadzania się reszty na wymianę dwóch lub więcej bezpośrednio zainteresowanych uczestników mamy dawno za sobą i... chwała Bogu. Już było stado ekspertów, którzy kilka wymian wyśmiali blokując je, a teraz zasłużenie siedzą cicho, ale to na marginesie.

 

Lorak zrobił świetny trade. Nie żebym żałował, bo tylko on zgodził się zaakceptować zysk kilkudziesięciu fp stawiając wszystko na jedną kartę. Ale w tej lidze wielu osobom brakuje jaj i po prostu musiałem dostosować się do tych realiów. Pakiet ode mnie jest wart więcej... aczkolwiek nie mogę narzekać. O Rondo nie było mowy.

 

Kilku contenderów miało zbyt wysokie SC, więc sprawa była utrudniona, a spośród osób z niskim SC tylko Lo chciał zaryzykować w tym sezonie (i w przyszłych, bo Robinson, Nene i JJ to nie emeryci). Przebudowa trwa i jestem w miarę skuteczny, aczkolwiek to nie wszystko. Oddam pewnego Bibbiego, szalejącego Barnesa z niskim SC czy nawet kogoś z młodych.

 

Rok temu oddałem bodajże Jeffersona za Duncana i starczyło na podium, teraz go oddałem (a już miałem z nim zostać do emerytury). W żadnej lidze bez zdecydowanych reakcji nic się nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak zrobił świetny trade. Nie żebym żałował, bo tylko on zgodził się zaakceptować zysk kilkudziesięciu fp stawiając wszystko na jedną kartę. Ale w tej lidze wielu osobom brakuje jaj i po prostu musiałem dostosować się do tych realiów. Pakiet ode mnie jest wart więcej... aczkolwiek nie mogę narzekać. O Rondo nie było mowy.

 

 

Jeżeli jest tutaj aluzja do mnie, to robisz z siebie kretyna. A jeżeli nie, to zapomnij o tym co tutaj napisałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... Jeśli Ty też, to zwolnij z wycieczkami. Ani to nie była aluzja, ani krytyka tylko wnioski z obserwacji ligi.

 

Stwierdzam, że wielu przestaje patrzeć jak Lorak, Ai3 na wymiany (podstawa to fp) w lidze, gdzie walczy się o wygraną poprzez... fp a nie posiadanie określonych nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie duzo duzo osob patrzylo na nazwiska jeszcze dwa lata temu, rok temu powoli sie to zmienialo a w tym roku udowodnic sie musi jedynie Lu, Geddo juz udowodnil jak z nim jest mozna by powiedziec ze Czarny 2.0 z niego czyli mam fajnie wygladaja u mnie w skladzie i niech tak wygladaja do konca swiata albo raczej jak wejdzie laik z zewnatrz to powie ze mam zajebista pake czy tez Geddo idzie spac patrzy na swoj sklad, przybija sobie 5, mysli sobie jaki to jest perspektywiczny i przypina sobie order usmiechu za 2012 - no nic jedni maja 50 zdjec na naszej klasie, inni perspektywiczny sklad a jeszcze inni dziare na glowie dziwic sie nie mozna

tak wiec moze Lu nie zycze ci kontuzji ale chcialbym sie przekonac co tam w spodniach masz jak przyjdzie co do czego

 

co do samego trejdu i filozofii to kazdy ma swoja ja mam najskuteczniejsza ;] turnover zawodnikow jest taki ze czy ma 50 lat czy 15 to i tak za rok pojdzie do contendera ktory tanim kosztem zdobedzie cos na dzis na teraz na ten sezon, za rok taki Duncan znow pojdzie do kogos za mlodziana zeby pozniej isc za kolejnego weterana i tak w kolko

 

jak dla mnie co sprytniejsi mogli pozyskac tego Duncana i reszte od DF'a za badziew zeby go potem samemu takiemu Lorakowi opchanc za Rose'a

lubie FB ale FBX ma tyle mozliwosci i taktyk ze tu sie nie mozna k**** nudzic, mozesz sie budowac na za rok, mozesz fajnie tankowac, mozesz scoutowac draftpicki i je pozyskiwac, mozesz przerobic w rok sklad z zera na contendera, mozesz lowic z FA i opierdalac takich Marquisow za Andrayow Blatchow, nie chce brzmiec jak w reklamie proszku do prania ale k**** ta gra oddaje prawdziwe sytuacje i mozna zajebiscie sie wczuc w to co czuja te jelopy zza oceanu szerokopojeci GMs a juz samo wyszukiwanie mozliwosci trejdu i wysylanie trejd ofert to mi sprawia wieksza przyjemnosc niz patrzenie na tabelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.