Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Harden jak na rzekomego PO-chokera bardzo wysoko :)

to taki sobie zestaw statów do oceny chokowatości (np. cyferki z 1stR nie mają zbytnio wartości w tym kontekście). elimination games lepiej pokazują skąd taka jego reputacja. 5/17 w najważniejszym meczu kariery (gdyby zagrał choć ciut lepiej, to mieliby pewnie tytuł) i poza tym co raz występy w stylu 2/11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

to taki sobie zestaw statów do oceny chokowatości (np. cyferki z 1stR nie mają zbytnio wartości w tym kontekście). elimination games lepiej pokazują skąd taka jego reputacja. 5/17 w najważniejszym meczu kariery (gdyby zagrał choć ciut lepiej, to mieliby pewnie tytuł) i poza tym co raz występy w stylu 2/11.

Wybrałeś najgorszy możliwy przykład. On nie powinien w tej serii z bucks grac w ogole, przez to ze ma jajca do gry zjebal sobie ostatnie lata prajmu wychodząc w ogole na boisko, gdy nie powinien tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, Harden moglby miec teraz dwa pierscienie odprawiajac 2x +- GOAT zespol sezon po sezonie, w pierwszym nie trafili stu czterdziestu trojek w G7 i to bez polamanego CP3, rok pozniej wystarczylo zeby CP3 stawil sie na wiecej meczow, niz jeden ostatni. Dwa razy nie wygral nie ze swojej winy, takze ciezko mi akceptowac latke chokera. Zdobylby jeden z tych pierscieni, to nikt by sie nie zajakal o jakims chokerze, a bylby pewnie TOP15 all time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Nie wiem, Harden moglby miec teraz dwa pierscienie odprawiajac 2x +- GOAT zespol sezon po sezonie, w pierwszym nie trafili stu czterdziestu trojek w G7 i to bez polamanego CP3, rok pozniej wystarczylo zeby CP3 stawil sie na wiecej meczow, niz jeden ostatni. Dwa razy nie wygral nie ze swojej winy, takze ciezko mi akceptowac latke chokera. Zdobylby jeden z tych pierscieni, to nikt by sie nie zajakal o jakims chokerze, a bylby pewnie TOP15 all time.

Tak, Harden to 'średni' playoff performer, który nie jest chokerem, bo ogólnie nigdy nie był w pozycji, żeby realnie wygrać tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vero1897 napisał:

@Raven2156 Czy w tym roku też standardowo organizujesz zabawę, która oddziela znawców koszykówki od zwykłych Januszów, czyli forumowego Playoffs typera?😁 W tym roku się chyba zapowiada najtrudniejsza edycja, dlatego pytam, chętnych raczej nie zabraknie.

Mówisz - masz. Właśnie się pojawił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem to gdzieś wczoraj czy przedwczoraj i było napisane tak jak mówię, aż przecierałem oczy ze zdziwienia, może mieli błędnie wpisane bo teraz faktycznie widzę że mecze są Apr 11th/12th/14th

****

 

P.S. już nawet wiem gdzie, ESPN.com / NBA, tam jest automatyczne przeliczanie na lokalno strefe czaasowo i trochę to niefortunnie wyszło (faktycznie będo w sobotę - skoro chodzi o nasz czas, a nie w piątek, choć póki co podane są w piątek, bo nie ma godzin)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.