Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale on nie ma 37 tylko 33. Wszystko z czystych pozycji. . Więc to jest jego skutecznosć kiedy nikt go nie broni. Więc nie wiem czemu piszesz ,że nikt go nie odpuszcza skoro właśnie odpuszczają go wszyscy a itak skuteczność ma 32-33%

napisałem "nie może odpuszczać" a miało być "nie można odpuszczać"  jak uważasz, że gościa który ma powyżej 30% za trzy można olać to ok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Gdyby był taki fatalny, to nie grałby po 30-40 minut w niektórych meczach.

Oglądam trochę to heat i jeśli on gra tyle minut to oznacza ,że szpital jest większy niż zazwyczaj. Z Nets zagrał 17 minut najmniej w durzynie Z Tunder zagrał 24 minut - najmniej w druzynie. Nie licząc Dedmona , którego Spo wyrzucił . Heat od dawna gra 7osobową rotacją. Czasem 8. Highsmith gra bo jest zdrowy i dobrze broni. Ale poza obroną izadziornością nie oferuje żadnego skilla . To tyle z mojej strony. I dla mnie fajny roles to jednak albo kreuje kolegów , albo potrafi rzucać a Highsmith nie potrafi ani tego ani tego

3 minuty temu, Koelner napisał:

napisałem "nie może odpuszczać" a miało być "nie można odpuszczać"  jak uważasz, że gościa który ma powyżej 30% za trzy można olać to ok ;]

Tu nie ma znaczenie co ja myślę. Ja ci podałem ,że on ponad 90% swoich rzutów za 3 rzuca będąc kompletnie olanym przez obronę . I ma skuteczność 32,8%. Czyli taki jest fakt. Liga go odpuszcza a on rzuca ajk rzuca. Więc nie wiem co tworzyć haseł nie można go odpuszczać skoro cały czas jest odpuszczany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

 

Tu nie ma znaczenie co ja myślę. Ja ci podałem ,że on ponad 90% swoich rzutów za 3 rzuca będąc kompletnie olanym przez obronę . I ma skuteczność 32,8%. Czyli taki jest fakt. Liga go odpuszcza a on rzuca ajk rzuca. Więc nie wiem co tworzyć haseł nie można go odpuszczać skoro cały czas jest odpuszczany

Open three to odpuszczanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tu

Mac McClung, currently a member of the G League's Delaware Blue Coats, has agreed to participate in the 2023 NBA Slam Dunk Contest during All-Star Weekend, according to Shams Charania of The Athletic and Stadium.

Per Charania, he'll join Portland Trail Blazers rookie wing Shaedon Sharpe and Houston Rockets forward Kenyon Martin Jr. in the event.

Unless he's signed by an NBA team, McClung will be the first G League player to compete in the Slam Dunk Contest.

The 24-year-old is averaging 17.6 points and 4.4 assists per game for the Blue Coats this season while shooting 63.8 percent from the field and 41.7 percent from three. He appeared in 27 G League games last season, putting up 21.5 points per contest for the Windy City Bulls and South Bay Lakers.

Jakiś żart. 

Niezależnie jak gość pakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, ely3 napisał:

Wy naprawdę z Alonzo nie widzicie ,ze Hihhsmith wylatuje z rotacji jak tylko Heat ma w miarę zdrowy zespół.

.. a Ty mógłbyś wreszcie dostrzec to, że Highsmith właściwie w swoim pierwszym pełnym sezonie w NBA z marszu wskakuje jak potrzeba na ważnego gracza w tej rotacji i to spokojnie na końcowe minuty. Dziś w końcówce dwie ważne trójki były jego i ostatni osobisty powiększający różnice na 3pkt. też jego. Ogólnie to gracz, który jest bardziej użyteczny w drużynie grając z graczami z podstawowej rotacji. Dziś Caleb Martin złapał szybko z 5 fauli i dlatego Highsmith płynnie wszedł za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

 Prognoza jest taka ,ze raz na kilka meczów trafia wszystko by potem mieć 3-4 mecze ze skutexznością 1/4. 

.. ale bajdurzysz Ely.. Przejrzyj sobie co i ile rzucał/trafiał za 3 Highsmith w tym sezonie. 

W sumie miał:

1 mecz na 1/7 za 3 (ale poza tym 12pkt. 14zb.)

1 mecz na 1/5 za 3

1 mecz na 0/4 za 3

2 mecze na 1/4

a z drugiej strony:

1 mecz na 4/6 za 3

2 mecze na 4/4 za 3

reszta z 0,1 lub 2 trafionymi trójkami w max 3 rzutach.

Heat maja 14 graczy na kontraktach + 2 2way. Z graczy na kontraktach nie ma co liczyć Haslema i Yurtsevena i w sumie młodego Jovicia, co daje 11 graczy z których może normalnie korzystać Spo jak są zdrowi (a wiadomo, że ciągle ktoś wypada, jak na początku sezonu Dipo, czy teraz Duncan). Przy tak wąskiej rotacji, gdyby Spo nie mógł liczyć na Highsmitha, to po prostu podpisaliby na jego miejsce kogoś innego czy to przed sezonem, czy nawet teraz w styczniu, gdy gwarantowali mu całość kontraktu z tego sezonu. To, że będzie w rotacji było zatem raczej rozsądnym założeniem przy wąskim składzie Heat. To samo było rok temu z anonimowymi dla większości Strusiem, czy Vincentem - zatem w decyzjach Heat nie ma przypadku, a jest zaplanowana sciezka dla tych młodych graczy i miło by było, gdybyś wreszcie dostrzegł ta oczywistość i przestał zakłamywać rzeczywistość. :)

Reasumując - Highsmith jest graczem rotacji i był planowany jako gracz rotacji przy ich wąskim rosterze - nawet jak czasami nie gra, to płynnie zastępuje nieobecnych Martina/Butlera/Oladipo, jak jest taka potrzeba. Coraz bardziej się skłaniam to tego, że w playoffs również może dostawać swoje szanse w tym sezonie.

Vincent jak nie było Lowrego, to miał z Bux mecze Van Vleeto podobne, a po jego powrocie znów wrócił do 5-7pkt. - bo tak po prostu wygląda hierarchia graczy w Heat. Na różne pozycje potrzebny jest gotowy gracz, który po prostu wejdzie w buty nieobecnego. Duncana w naturalny sposób wygryzł Strus w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Mnie to bawi

Z jednej strony Wchód ma mocniejszą czołowkę a na Zachodzie kontuzje grają swoja rolę ale to jak gęsto jest w środku jest niesamowite. Czasem 2 mecze sprawiają ,ze z 6 pozycji spadasz na 10

Już drugi czy trzeci sezon jest mega wyrównana stawka, baardzo ciężko przewidzieć kto co pokaże w PO. Kto stawiał na mistrza Warriors w zeszłym sezonie? Raczej mało kto, w tym sezonie też zdecydowankie nie jesteś w stanie powiedzieć kto jest faworytem, jasne są jacys Bucks, Celtics którzy odstają nieco poziomem od reszty, ale mowię teraz o byciu takim FAWORYTEM przez duże F np Warriors w latach z Durantem, czy Lebron w Heat. Fajnie że jest taki trend i liga idzie w tym kierunku, te finały Warriors Cavs co roku, to była nuuuda..  

Mamy chyba serio w tym roku z 8-9 drużyn które mają papiery na to żeby zdobyć mistrzostwo, powinny być zajebiste PO, oby wszyscy co maja wyzdrowieć, wyzdrowieli i bedzie zajebiscie w kwietniu :D zobaczymy jeszcze co trade deadline przyniesie bo może się to zmienić oczywiście…

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 20:38, RonnieArtestics napisał:

Już drugi czy trzeci sezon jest mega wyrównana stawka,

Na Zachodzie 4 Clippers mają 26 porażek a 12 Thunder 27. Tam to się jeszcze długo moga dziać cuda i w tydzień da się przesuwać okilka pozycji jak np Suns ostatnio z 10 na 5

I jeszcze jedno Boston jest najsłabszym nr 1 od 20 lat( jeśli chodzi o dominacje gry)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mich@lik napisał:

Też tego życzę Heat, po tym co oglądaliśmy w LAL...

Bev idealnie pasuje do kultury organizacji Heat. Co ciekawe w drafcie wybrali go kiedyś Lakers i sprzedali do Heat. Heat podpisali go w sezonie jak przyszedł do nich LeBron na 2-letnim gwarantowanym ontrakcie bodajże, ale zwolnili po kontuzji Mikea Millera, żeby podpisać jakiegoś weterana na teraz (Stackhouse -> Dampier). 

Lowry ma problemy zdrowotne i Heat mogą bardziej od tej powszechnie ogłaszanej czwórki potrzebować właśnie kogoś takiego jak Bev. Niech Clippers biorą Westiego (żeby Heat nie korciło) i wtedy mam nadzieję, że Bev do Heat. Zresztą jakoś w offseason Bev mówił, że przydałby się Heat. 

No nic.. obaczymy kto tam będzie dostępny i co ostatecznie Heat zrobią. ja obstawiam Beva, przeconvertowanie Orlando Robinsona i grę zdrowego Yurtsevena obok Bama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.