Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ely3 napisał:

A co on niby robi fajnego? Bo może i ma sporo energii tylko ,że ani nie trafia robi 4 pkt na TS 47%  Nie powiem ,że to totalny kastan ale przy pełnej rotacji facet nie będzie wstawał z ławki nawet. Więc z ciekawości gdzie Ty widzisz w nim wartość dodaną?

Ma więcej strat niż asyst. Z linii ma bodajże 37% . Właściwie to on odsunięty od kosza nie trafia praktycznie niczego.. 

Świetnie broni i switch uje wszystko. Walczy pod koszem - zbiera, zbija. Dobrze broni graczy na piłce itp. - fajny hustle player. Jego ewidentnym problemem jest rzut - to fakt, ale to taki gracz pjtuckerowatograntowilliamsowy.  W statsach z bbref to pewnie dobrze nie wygląda, ale jako że oglądam prawie wszystko Heat, to ja jestem z jego gry bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Świetnie broni i switch uje wszystko. Walczy pod koszem - zbiera, zbija. Dobrze broni graczy na piłce itp. - fajny hustle player. Jego ewidentnym problemem jest rzut - to fakt, ale to taki gracz pjtuckerowatograntowilliamsowy.  W statsach z bbref to pewnie dobrze nie wygląda, ale jako że oglądam prawie wszystko Heat, to ja jestem z jego gry bardzo zadowolony.

Jest tak fatalny  w ataku ,że z nim Heat grają w czwórkę. Te jego zbiórki są ok ale też znowu bez szału. Obrona rzeczywiście jest dobra ale biorąc pod uwage jak fatalny jest w ofensywie to nie dzie ,że ma koszmarne pluso minusy

Nie chodzi nawet o bbref ale co oglądam Heat to facet w ataku jest odpuszczany bo wiadomo ,ze i tak nie trafi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

to fakt, ale to taki gracz pjtuckerowatograntowilliamsowy.

Nie wiem jak ci wyszło porównanie do tych graczy bo oni akuat zawsze słynęli z dobrego rzutu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Jest tak fatalny  w ataku ,że z nim Heat grają w czwórkę. Te jego zbiórki są ok ale też znowu bez szału. Obrona rzeczywiście jest dobra ale biorąc pod uwage jak fatalny jest w ofensywie to nie dzie ,że ma koszmarne pluso minusy

Nie chodzi nawet o bbref ale co oglądam Heat to facet w ataku jest odpuszczany bo wiadomo ,ze i tak nie trafi

Nie wiem jak ci wyszło porównanie do tych graczy bo oni akuat zawsze słynęli z dobrego rzutu 

Highsmith trójkę ma nie najgorszą, a jak go będą odpuszczali, to po prostu będzie trafiał. Ok tez dobija spod kosza - bo bardzo dobrze walczy pod obręczą. To ogólnie bardzo użołoży rzemieślnik z wysokim boiskowym IQ.

I nie, Grant Williams w swoim drugim sezonie - pomimo świetnej obrony od sezony debiutanckiego - miał fatalny rzut. Pracował nad nim w offseason. Kibice Celtics mocno go krytykowali, że odrzucił wtedy zaproszenie do Summer League, bo wolał indywidualnie pracować nad rzutem. Tam się na niego pomyje wylewały, bo coś na tweeterze wtedy napisał z jakiejś tropikalnej wyspy, gdzie odpoczywał.

Heat znają słabości Highsmitha i z pewnością pracują nad jego rzutem. Pewnie będzie stał sporo w rogu grożąc trójką właśnie tak jak PJ Tucker, czy Grant Williams .

Patrzysz na niego Ely pewnie z perspektywy stats, natomiast ja oglądam go jeszcze od poprzedniego sezonu i to jest gracz, który w systemie Heat czuje sie naprawdę mocno. Jasne, że jak będą mieli zdrowy cały skład, to jego minuty poleca w dół. Juz teraz starają się kończyć piątką Lowry/Herro/Oladipo/Butler/Adebayo, a   są jeszcze Caleb Martin i Max Struś, ale Haywood w normalnych warunkach spokojnie jest u nich 9-10 graczem rotacji. Ogólnie ma profil fightera idealnie pasującego do Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Spłycasz, ale w uproszczeniu nie mam czasu na kopanie się z końmi. :)

nie no czaję że łatwiej w swojej głowie walczyć (i wygrywać!) z tezami które samemu się wymyśliło

ot - śmieszne

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

aaaa czyli już na zawsze sobie ustaliłeś że 'nie bycie spaloną ziemią' (kontr-teza do tezy Alonzo) = contenderowanie? xD

W sumie to co tu napisałeś bardzo dobrze wkomponowuje się w wyławianie tych no nameów przez Heat, bo właściwie dopiero po LeBronie zaczęto w nich tak mocno inwestować i to z powodzeniem - co widzimy zresztą na bieżąco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Highsmith trójkę ma nie najgorszą

32% to jest nie najgorsza trójka?

 

9 minut temu, Alonzo napisał:

Ok tez dobija spod kosza - bo bardzo dobrze walczy pod obręczą.

No o tym piszę przecież.. Że ma sporo energii . Taki walczak ale bez rzutu. Bez kreowania kolegów. Z duża ilością strat i fatalnym rzutem ( 37% z linii pokazuje ,że ta jego trójka na pozmie o32,8% to i tak może być ponad stan) . Ja nie widze w jego grze niczego co by mu pozwoliło utrzymać się w ldize za 3-4 sezony. Sama obrona to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

32% to jest nie najgorsza trójka?

To i tak lepiej, niż tak wybitnego strzelca jak Trea Young 31,4%

3 minuty temu, ely3 napisał:

 Ja nie widze w jego grze niczego co by mu pozwoliło utrzymać się w ldize za 3-4 sezony. Sama obrona to za mało

Mam deja vu. Dwa lata temu Qcin mnie przekonywał, że Grant Williams z powodu słabego rzutu tez szybko zniknie z ligi, a przyszłość w NBA czeka Wielkiego Miye Oni :)

 

Ciężko wyrokować jaka go czeka przyszłość. Jak będzie miał ta trójkę na 35-37% to ze swoja naprawdę fajną gra w obronie może parę lat pograć. Skąd bierzesz Ely:

9 minut temu, ely3 napisał:

 Bez kreowania kolegów. Z duża ilością strat

Highsmith ma 0,9 straty na mecz- nie jest to jakaś zatrważająca liczba i  mój eye test tez mi tu nie pokazuje nic alarmującego. Natomiast z tym kreowaniem - to nie przytrzymuje piłki w systemie Heat gdzie ona sporo krąży i gra hand offy fajnie stawiając zasłony jak Bam (Bam super z Duncanem Robinsonem to gra do tej pory). No i po tych zbiórkach w ataku tez przecież od razu dobrze odgrywa. Wydaje mi się, że masz mała próbkę jeżeli chodzi o oglądanie go, ale spoko - wiem, że starasz sie oglądać sporo teamów. ja potrafię Highsmitha tunelowo oglądać, bo go po prostu bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

tak, to nie jest super ale gościa nie może odpuszczać. poniżej 30% można sobie takie rzuty odpuszczać, w tym wypadku nie ma szans.

Co innego jest tez chlop, ktory oddaje 2 trojki na mecz na 32%, a co innego Trae ktory pewnie oddaje ich z 10 nie patrzac w staty i z zupelnie innych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Co innego jest tez chlop, ktory oddaje 2 trojki na mecz na 32%, a co innego Trae ktory pewnie oddaje ich z 10 nie patrzac w staty i z zupelnie innych pozycji.

koleś gra na 3/4 ( jak to w Miami :) ) i jak najbardziej grozi trójką. ma warunki fizyczne i tylko kwestia czasu aż stanie się przyzwoitym rolersem ( w sumie już trochę jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

To i tak lepiej, niż tak wybitnego strzelca jak Trea Young 31,4%

Od kiedy porównanie do innego słabego wynika sprawia ,ze słaby wynik staje się dobrym? To nie konkurs urody gdzie średnio ładna na tle brzydkich staje się pięknościa a na tle ładnych brzydką . Tylko tak naprawdę ona cały czas jest średnio ładna

Godzinę temu, Koelner napisał:

tak, to nie jest super ale gościa nie może odpuszczać. poniżej 30% można sobie takie rzuty odpuszczać, w tym wypadku nie ma szans.

Ale go odpuszczają. Przecież jak jest open to trafia za 3 z 17% skutecznoscią. Jak w ogóle go olewają to ma 37%. I 92% jest rzutów za 3 jest open lub wide open. wiec o czym Ty piszesz? 

On jest odpuszczany non stop. Już bardziej się go nie da odpuszczać. Może ja mam pecha ale ja nie widziałem by jakaś obrona sie nim przejmowała na obwodzie

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Highsmith ma 0,9 straty na mecz- nie jest to jakaś zatrważająca liczba i  mój eye test tez mi tu nie pokazuje nic alarmującego

A zaawansowane statystyki pokazują ,ze w co 10 swojej akcji ma stratę. Zależy jak na to spojrzeć ale on ma poziom 12-15% strat . I tylko 5-6% asyst.

JAk sobie ten rzut wyrobi na poziomie 36-37% to tak będzie fajnym graczem. Ale ja oceniam to co widze a widzę obecnie walczaka który do gry wnosi zadzironość i obronę. Ale koszykarskiego skilla to już prawie nic

I tak w ogóle to Grant Willimas w swoim drugim sezonie rzucał za 3 z 37% skutecznością. 

A @Qcin_69 miał swoje fiksacje na temat ONI ale finalnie to on nigdy się w rotacji nie mógł przebić bo miał słabą trójkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ely3 napisał:

Ale go odpuszczają. Przecież jak jest open to trafia za 3 z 17% skutecznoscią. Jak w ogóle go olewają to ma 37%. I 92% jest rzutów za 3 jest open lub wide open. wiec o czym Ty piszesz? 

On jest odpuszczany non stop. Już bardziej się go nie da odpuszczać. Może ja mam pecha ale ja nie widziałem by jakaś obrona sie nim przejmowała na obwodzie

jeśli 37% za trzy bierzesz na klatę to ok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Od kiedy porównanie do innego słabego wynika sprawia ,ze słaby wynik staje się dobrym? To nie konkurs urody gdzie średnio ładna na tle brzydkich staje się pięknościa a na tle ładnych brzydką . Tylko tak naprawdę ona cały czas jest średnio ładna

Ale go odpuszczają. Przecież jak jest open to trafia za 3 z 17% skutecznoscią. Jak w ogóle go olewają to ma 37%. I 92% jest rzutów za 3 jest open lub wide open. wiec o czym Ty piszesz? 

On jest odpuszczany non stop. Już bardziej się go nie da odpuszczać. Może ja mam pecha ale ja nie widziałem by jakaś obrona sie nim przejmowała na obwodzie

A zaawansowane statystyki pokazują ,ze w co 10 swojej akcji ma stratę. Zależy jak na to spojrzeć ale on ma poziom 12-15% strat . I tylko 5-6% asyst.

JAk sobie ten rzut wyrobi na poziomie 36-37% to tak będzie fajnym graczem. Ale ja oceniam to co widze a widzę obecnie walczaka który do gry wnosi zadzironość i obronę. Ale koszykarskiego skilla to już prawie nic

I tak w ogóle to Grant Willimas w swoim drugim sezonie rzucał za 3 z 37% skutecznością. 

A @Qcin_69 miał swoje fiksacje na temat ONI ale finalnie to on nigdy się w rotacji nie mógł przebić bo miał słabą trójkę

.. ale żonglujesz Ely zaawansowanymi statsami, które tak naprawdę nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości. Gdyby był taki fatalny, to nie grałby po 30-40 minut w niektórych meczach. Zresztą Heat mu co dopiero zagwarantowali tegoroczny kontrakt. Mogli go zwolnić i podpisać przecież kogoś innego gdyby byli z jego gry niezadowoleni. Możesz myśleć o Highsmithie co chcesz, ale fakty są takie, że jest dobrym rotacyjnym graczem pasującym do Heat. Ma 26 lat wygląda na to, że będzie kolejnym po tych wszystkich Duncanach Robinsonach, czy Gabeach Vincentach graczem, który będzie sporo grał w Miami.

Nie wiem z czego wynikają te jego zaawansowane straty - czasami się za bardzo zaganiacie w jakichś randomowych statsach - może traci w co 10 z tego powodu, że rzuca się za piłka i walczy o nią wyrywając przeciwnikowi - zaliczają mu przechwyt, ale za chwile w ferworze walki ona gdzies trafia w inne ręce. Nie wiem. ja to tak widzę, bo Highsmith to cholernie dobry walczak - kryje graczy na piłce, kryje Duranty tej ligi, idzie często do podwojeń (i to z dobrym skutkiem).

Ty piszesz Ely o jakichś statsach, a ja pisze  to co widzę, a widzę bardzo fajnego rolesa ze słabym rzutem, ale z bardzo dobrą defensywą. Highsmith całą obronę potrafi ustawiać na boisku!!! - takich rzeczy pewnie nie wyczytasz w żadnych z tych swoich stats. :) Tak - roles, którego tak nie szanujesz ustawia na boisku defensywę i bardziej doświadczonych kolegów. :)

Z Grantem Williamsem znów pokazałeś, że piszesz na podstawie stats, a nie gry gracza. W drugim swoim sezonie podstawowym problemem Granta był rzut - jego obrony nikt nie kwestionował, tylko to, że można go było zostawiać bez krycia, bo rzucał mało i słabo. Może i miał 37% - nawet mi sie nie chce tego sprawdzać, ale to wtedy było 37%, które stawiało jego przydatność w NBA pod dużym znakiem zapytania w ataku. - mówimy o graczu, którego śledzę baaaaaaaaaaaardzo dokładnie jeszcze od jego gry na Uniwerku, a mecze Bostonu zacząłem oglądać dla Granta a nie Tatuma  - więc jak Ciebie szanuję, to pitolisz tu głupoty :) 

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo a wiesz coś co się dzieje z goat7? Chyba by się przydał bardziej niż ten no-skill Highsmith, bo chociaż midrange miał zacny. Co uważasz ? 

A kto to jest Goat7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale żonglujesz Ely zaawansowanymi statsami, które tak naprawdę nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistości. Gdyby był taki fatalny, to nie grałby po 30-40 minut w niektórych meczach. Zresztą Heat mu co dopiero zagwarantowali tegoroczny kontrakt. Mogli go zwolnić i podpisać przecież kogoś innego gdyby byli z jego gry niezadowoleni. Możesz myśleć o Highsmithie co chcesz, ale fakty są takie, że jest dobrym rotacyjnym graczem pasującym do Heat. Ma 26 lat wygląda na to, że będzie kolejnym po tych wszystkich Duncanach Robinsonach, czy Gabeach Vincentach graczem, który będzie sporo grał w Miami.

Nie wiem z czego wynikają te jego zaawansowane straty - czasami się za bardzo zaganiacie w jakichś randomowych statsach - może traci w co 10 z tego powodu, że rzuca się za piłka i walczy o nią wyrywając przeciwnikowi - zaliczają mu przechwyt, ale za chwile w ferworze walki ona gdzies trafia w inne ręce. Nie wiem. ja to tak widzę, bo Highsmith to cholernie dobry walczak - kryje graczy na piłce, kryje Duranty tej ligi, idzie często do podwojeń (i to z dobrym skutkiem).

Ty piszesz Ely o jakichś statsach, a ja pisze  to co widzę, a widzę bardzo fajnego rolesa ze słabym rzutem, ale z bardzo dobrą defensywą. Highsmith całą obronę potrafi ustawiać na boisku!!! - takich rzeczy pewnie nie wyczytasz w żadnych z tych swoich stats. :) Tak - roles, którego tak nie szanujesz ustawia na boisku defensywę i bardziej doświadczonych kolegów. :)

Z Grantem Williamsem znów pokazałeś, że piszesz na podstawie stats, a nie gry gracza. W drugim swoim sezonie podstawowym problemem Granta był rzut - jego obrony nikt nie kwestionował, tylko to, że można go było zostawiać bez krycia, bo rzucał mało i słabo. Może i miał 37% - nawet mi sie nie chce tego sprawdzać, ale to wtedy było 37%, które stawiało jego przydatność w NBA pod dużym znakiem zapytania w ataku. - mówimy o graczu, którego śledzę baaaaaaaaaaaardzo dokładnie jeszcze od jego gry na Uniwerku, a mecze Bostonu zacząłem oglądać dla Granta a nie Tatuma  - więc jak Ciebie szanuję, to pitolisz tu głupoty :) 

A kto to jest Goat7?

Yurtseven

Ostatnio co widziałem to marzec, ale może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Yurtseven

Ostatnio co widziałem to marzec, ale może coś się zmieniło.

W Yursevena w tym sezonie nie wierzę.

Pewnie backupem Bama będzie Orlando Robinson i możliwe, że jeszcze kogoś pozyskają podczas trade deadline lub podpiszą kogoś jako FA.

Ogólnie o udział Heat w playoffs jestem raczej spokojny pomimo tych kontuzji. Fajnie, że Dipo dochodzi do siebie - powinien być sporym upgradem w drugiej części sezonu.

Ogólnie jeszcze odnośnie Highsmitha, czy Orlando Robinsona - Heat sobie rozwijają graczy wg utartego juz schematu - podczas jednego sezonu ich podpisują, później sztab Heat pracuje z nimi, a efekty zaczyna być widać dopiero podczas następnego sezonu. Tak było z Duncanem Robinsonem i Nunnem, a w kolejnym sezonie ze Strusiem i Vincentem + to samo z Yurtsevenem (ale jego zatrzymała kontuzja, bo raczej to on byłby teraz backupem Bama). Okpala nie wypalił - broni świetnie, ale rzutu nie poprawił. W tym sezonie jest to Highsmith i o dziwo fajnie się prezentuje juz teraz Orlando Robinson. Nie wiem też, czy nie wrócą do Dru Smitha, bo to tez fajny roles. No i są plotki o Justinie Champagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

jeśli 37% za trzy bierzesz na klatę to ok ;]

Ale on nie ma 37 tylko 33. Wszystko z czystych pozycji. . Więc to jest jego skutecznosć kiedy nikt go nie broni. Więc nie wiem czemu piszesz ,że nikt go nie odpuszcza skoro właśnie odpuszczają go wszyscy a itak skuteczność ma 32-33%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.