Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Liga zmierza w zła stronę. Zawsze przed PO co rozumiem było unikanie urazów w ostatnich meczach RS. Ale te uśmieszki głupkowate z ławki młodszych graczy gdy wystawiony jest dużo starszy i mniej zarabiający Bismack któremu strzela kolano budzą moje zniesmaczenie. Dlaczego? Bo obecnie to oszczędzanie graczy to trwa już od grudnia. Z perspektywy kibica dramatyczne to jest. 

No i wypada dziękować za Reavesa bo to świetny gracz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis nie gral bo rest po prostu?

Lebron slabiutki

Russell bdb, Hachimura to samo

Beasley sie odblokowal w koncu widac jakies sharpness w jego grze, mysli, scina, pracuje na nogach juz nawet nie chodzi o sama skutecznosc ze dzisiaj akurat trafial

ciezko sie napiac na przeciwnika ktory sadza 4 gwiazdy

jedno co cieszy to to co maja Lakers zawsze odkad sa w nowym skladzie, runy i stretche gdzie zamykaja przeciwnika na 3-4 minuty kompletnie i punktuja po drugiej stronie, tak sie wygrywa mecze w PO

rozumiem ze juz mamy prawie ze przyklepane ze gramy z Grizz?

jesli przejdziemy play ina oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że Clippers wtopią jeden z dwóch ostatnich meczów( a mają b2b) a Lakers i Pelicans wygrają to mamy wtedy znowu trzy zespoły z wynikiem 43:39. I wtedy chyba jest możliwość, że Lakers spadną na 8 seed?

Lakers - Pelicans 3:1

Lakers - Clippers 0:4

Pelicans - Clippers 3:0

 

 

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BMF napisał:

Czyli siódmy seed. Wciąż bardzo fajnie, tak jak pisał Jendras, jeszcze 2 miesiące temu byłoby to marzenie. Chyba lepiej byłoby wpaść na Sotę niż na Pelicans, to może być najciekawszy dylemat końcówki regulara. 

Ja bym chyba jednak wolał Pelicans. Wolves są trochę nieobliczalni, w pełnym składzie wydają się mieć wyższy upside, jak im się rzutowo trafi dzień, to może być ciężko.

Tak czy inaczej bardzo ważne jest, żeby od razu w pierwszym meczu zamknąć temat i mieć jeszcze kilka dni przerwy przed startem pierwszej rundy. Lakers mają ostatnio bardzo napięty grafik - 6 meczów w 10 dni i kolejny w mniej niż dwie doby. Davisowi i Jamesowi bardzo by się przydał jakiś ekstra odpoczynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jendras napisał:

Ja bym chyba jednak wolał Pelicans. Wolves są trochę nieobliczalni, w pełnym składzie wydają się mieć wyższy upside, jak im się rzutowo trafi dzień, to może być ciężko.

Tak czy inaczej bardzo ważne jest, żeby od razu w pierwszym meczu zamknąć temat i mieć jeszcze kilka dni przerwy przed startem pierwszej rundy. Lakers mają ostatnio bardzo napięty grafik - 6 meczów w 10 dni i kolejny w mniej niż dwie doby. Davisowi i Jamesowi bardzo by się przydał jakiś ekstra odpoczynek

No tu nie ma nawet dyskusji, nie wiem skad ta opinia @BMF ale tysiac razy bardziej wole grac z Pelicans niz Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgadzam z tym co napisal Jendras ale ja akurat nie chce Pels i wole Minny

Minny to zbieranina gosci, Pels to dobrze trenowany zespol z legitnym superstarem w postaci Ingrama

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

cały sezon? przecież on w Magic wyglądał solidnie, Wy lepiej oddawajcie te 2ndy za tego trojana Bryanta

c***owo gra za kazdym razem jak gra, nawet trojki rzuca kolo kosza gosc jakby w ogole nie trzymal cisnienia, nie umie zastawic zbiorki bez faulu, tragiczny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

ja sie zgadzam z tym co napisal Jendras ale ja akurat nie chce Pels i wole Minny

Minny to zbieranina gosci, Pels to dobrze trenowany zespol z legitnym superstarem w postaci Ingrama

Akurat o Pels mozna wiele powiedziec, ale w tym sezonie to trenowani sa bardzo kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant to bardzo dobry finisher, ale bardzo słaby obrońca, trzeba więc mocno eksponować jego atuty ofensywne, żeby granie nim miało sens. W Lakers był dokarmiany przez Westbrooka i LeBrona, a w Nuggets tak się składa, że najlepszy playmaker gra na jego pozycji. Nie oglądałem go za bardzo w Denver, ale podejrzewam, że tu może tkwić sedno problemu.

A Bamba jest OK. To był jego pierwszy mecz po przerwie, miał fajne momenty, według mnie może być z niego pożytek, choć chyba dopiero w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

j**owo gra za kazdym razem jak gra, nawet trojki rzuca kolo kosza gosc jakby w ogole nie trzymal cisnienia, nie umie zastawic zbiorki bez faulu, tragiczny jest

tylko będąc sprawiedliwy on najpierw miał zawieszenie, potem shutdown przed trade deadline, a teraz wraca po kontuzji, on potrzebuje zaufania i gry, zawsze taki był i wolno się rozkręcał 

1 minutę temu, Jendras napisał:

Bryant to bardzo dobry finisher, ale bardzo słaby obrońca, trzeba więc mocno eksponować jego atuty ofensywne, żeby granie nim miało sens. W Lakers był dokarmiany przez Westbrooka i LeBrona, a w Nuggets tak się składa, że najlepszy playmaker gra na jego pozycji. Nie oglądałem go za bardzo w Denver, ale podejrzewam, że tu może tkwić sedno problemu.

Może tak być, on miał bardzo mało z gry, bo nie mamy nikogo z dobrym playmankingiem prócz Murraya, który jest wciąż taki se w każdym aspekcie zresztą, wygląda na to, że Malone go skreślił na dobre, a on sam chyba miał zbyt duże przeświadczenie o swojej wartości po tym dobrym okresie w Lakers skoro marzyło mu się s5 w nowym klubie 

No to teraz czekamy, aż za jakiś czas Bryant odpali gdzie indziej jak Vanderbilt czy Hartenstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamba to jest spoko gracz dla Lakers, tzn. ma skillset (shooting i shotblocking), żeby zrobić z niego dobrego rolesa, ale do tego trzeba czasu, a Mohamed Karlakwan Damala Bamba go nie dostał (i pewnie już nie dostanie). 

Pelicans ostatnio grają po prostu lepiej od Soty, tu nie było większej logiki z tym, że wolałbym tych drugich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota gra ostatnio koszmarnie u siebie, ale bardzo dobrze na wyjeździe, a w play in z Lakers prawdopodobnie mieliby właśnie wyjazd ;]

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tylko będąc sprawiedliwy on najpierw miał zawieszenie, potem shutdown przed trade deadline, a teraz wraca po kontuzji, on potrzebuje zaufania i gry, zawsze taki był i wolno się rozkręcał 

Może tak być, on miał bardzo mało z gry, bo nie mamy nikogo z dobrym playmankingiem prócz Murraya, który jest wciąż taki se w każdym aspekcie zresztą, wygląda na to, że Malone go skreślił na dobre, a on sam chyba miał zbyt duże przeświadczenie o swojej wartości po tym dobrym okresie w Lakers skoro marzyło mu się s5 w nowym klubie 

No to teraz czekamy, aż za jakiś czas Bryant odpali gdzie indziej jak Vanderbilt czy Hartenstein

Ja to trochę nie kupuję tej informacji, że Bryant chciał wymiany z powodu roli. Gość był starterem pod nieobecność AD, po jego powrocie nadal podstawowym backupem, według mnie całkiem komfortowa sytuacja dla wysokiego walczącego o swój byt w lidze. Nie wiem, nie spina mi się to, wygląda trochę jak typowa ściema dla mediów, ale cholera wie, może faktycznie wydawało mu się, że jest starterem. No nie z takimi ograniczeniami w obronie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ladnie to 'spreparowali', tego twitterka. 'obronca nastawiony na defensywe' (czyt. wafel, co do ktorego w jednym mozna miec pewnosc - bedzie 'biegac' za offensive-minded vis-a-vis) + 'weteran z doswiadczeniem w play off' (czyt. aktualnie nie mozemy o nim powiedziec nic pozytywnego). mozna?! 😁...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.