Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karpik napisał:

LeBron bardzo źle wyglądał w pierwszej połowie, jakby mu nogi nie nadążały, był strasznie wolny w rotacjach w obronie, a ławka Clippers mocno kręciła tempo

No ja właśnie to samo widziałem, tylko nie rozumiem po co on wtedy był na boisku. Bez niego gorzej by nie było, a może nawet lepiej...

A ta rozmowa o Gabrlielu i Bambie to mnie bawi, bo gdyby po drugiej stronie grał Jokic, Embiid, Bam ale tu grali Zubac z Plumlee. O czym tu dyskutować, jak się nie umie takich graczy zatrzymać trójka Davis, Bamba i Gabriel... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy zobaczymy na pewno macie kazdy ma po troche racji

anyway z tego meczu nie ma co wyciagac zbyt duzo wnioskow, ale Lebron to co zrobil w 2 polowie gdzie wszyscy byli wyraznie zajechani to geba opada

lot opozniony przez sniezyce, b2b po dogrywce, troche taki mecz w plecy jak Boston rozjebal Bucks, tez po b2b, szkoda tylko ze tak wazny dla ustawienia byl ten mecz

Lue tez sie nie pierdolil Kawhi 43 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings szykują się do posadzenia podstawowych graczy, więc wygląda na to, że play-in jest nieunikniony. No trudno, pozostaje wygrać dwa ostatnie mecze i utrzymać siódmą pozycję, którą miesiąc-dwa temu pewnie i tak bralibyśmy w ciemno, więc dramatu nie ma. Wygrana w pierwszym meczu nadal daje te 3-4 dni przerwy przed play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the_secret napisał:

Serio Queens wolą grać z obrońcami tytułu którzy będą w pełnym składzie? Beka z nich

 

10 minut temu, Jendras napisał:

Kings szykują się do posadzenia podstawowych graczy, więc wygląda na to, że play-in jest nieunikniony. No trudno, pozostaje wygrać dwa ostatnie mecze i utrzymać siódmą pozycję, którą miesiąc-dwa temu pewnie i tak bralibyśmy w ciemno, więc dramatu nie ma. Wygrana w pierwszym meczu nadal daje te 3-4 dni przerwy przed play-off.

Ja z tego co czytam dali wszystkich na questionable, w zależności od tego czy będą mieli szansę na 2 seed po dzisiejszym meczu Memphis z Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ja z tego co czytam dali wszystkich na questionable, w zależności od tego czy będą mieli szansę na 2 seed po dzisiejszym meczu Memphis z Bucks.

Tak, ale Bucks sadzają swoich na ten mecz, więc raczej nie ma co się łudzić.

8 minut temu, the_secret napisał:

Serio Queens wolą grać z obrońcami tytułu którzy będą w pełnym składzie? Beka z nich

Być może - biorąc pod uwagę, że mieliby HCA, a Warriors w tym sezonie wygrali na wyjeździe 9 razy, jestem w stanie to zrozumieć.

Albo jest im wszystko jedno, więc wolą dać odpocząć zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, the_secret napisał:

Serio Queens wolą grać z obrońcami tytułu którzy będą w pełnym składzie? Beka z nich

Żadna beka, raczej wybranie mniejszego zła. Nie to, żeby Kings byli jacyś zajebiście mocni (chociaż moim zdaniem są mocno niedoceniani) ale będą mieli HCA z ekipą, która na wyjazdach jest lepsza tylko od Spurs, Rockets i Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maruda99 napisał:

Nie patrzcie na pryzmat GSW w sposób taki że skoro przegrywali wyjazdy to oni nadal je będą przegrywać bo to jest tylko sezon regularny. 

dokładnie, ja np nie patrzę przez ten pryzmat.

Patrzę bardziej przez pryzmat tego, że nawet w decydującej części sezonu nie byli w stanie zrobić runa, który zapewniłby im spokój & ominięcie play inu, co dałoby im potrzebną (przy ich wątłym zdrowiu & zaawansowanym wieku) chwilę wytchnienia przed PO. Na ten przykład w szalenie ważnym dla nich meczu nie byli w stanie wygrać z Nuggets które grało bez  najlepszego zawodnika. Więc zdaje się, że zwyczajnie są cieńcy.

A że mogo wygrać z teamem pokroju Sacto - no mogo, Sacto może się obesrać, Curry może zagrać serię z 40ppg w wygranych meczach. Ale dużej kasy bym na to nie postawił. Małej zresztą też.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, rw30 napisał:

dokładnie, ja np nie patrzę przez ten pryzmat.

Patrzę bardziej przez pryzmat tego, że nawet w decydującej części sezonu nie byli w stanie zrobić runa, który zapewniłby im spokój & ominięcie play inu, co dałoby im potrzebną (przy ich wątłym zdrowiu & zaawansowanym wieku) chwilę wytchnienia przed PO. Na ten przykład w szalenie ważnym dla nich meczu nie byli w stanie wygrać z Nuggets które grało bez  najlepszego zawodnika. Więc zdaje się, że zwyczajnie są cieńcy.

A że mogo wygrać z teamem pokroju Sacto - no mogo, Sacto może się obesrać, Curry może zagrać serię z 40ppg w wygranych meczach. Ale dużej kasy bym na to nie postawił. Małej zresztą też.

Kursy raczej  małe będą na wygrana Gsw w ewentualnej serii, więc nie ma co stawiać. 

Edytowane przez Eliasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

dokładnie, ja np nie patrzę przez ten pryzmat.

Patrzę bardziej przez pryzmat tego, że nawet w decydującej części sezonu nie byli w stanie zrobić runa, który zapewniłby im spokój & ominięcie play inu, co dałoby im potrzebną (przy ich wątłym zdrowiu & zaawansowanym wieku) chwilę wytchnienia przed PO. Na ten przykład w szalenie ważnym dla nich meczu nie byli w stanie wygrać z Nuggets które grało bez  najlepszego zawodnika. Więc zdaje się, że zwyczajnie są cieńcy.

A że mogo wygrać z teamem pokroju Sacto - no mogo, Sacto może się obesrać, Curry może zagrać serię z 40ppg w wygranych meczach. Ale dużej kasy bym na to nie postawił. Małej zresztą też.

niby tak ale

rolesi zaczeli u nich grac ostatnio bardzo dobrze w czas

draymond to samo 

Poole gra fenomenalnie

wraca Wiggins

Curry tez rozkurwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Albo jest im wszystko jedno, więc wolą dać odpocząć zawodnikom.

Ja myślę że Sacto nawet jak chciałoby kalkulować z kim wola grać wybiorą zdrowy rozsądek czy strach przed tym co by było gdyby zagrali w takim meczu starterami i któryś by się połamał. To jest coś co przyświeca wg mnie wszystkim w takiej sytuacji jako główny czynnik.

To oczywiście nie oznacza, że rezerwy nie mogą i tak wygrać widzieliśmy jak niewiele brakło żeby Lakers przegrali z Jazz czy nawet męczarnie Suns z rezerwami Nuggets.

W takiej sytuacji dla takiej drużyny jak się uda super bo jeszcze daje ci pewność siebie przed PO, że masz więcej wartościowych graczy, a jak nie to who cares? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś teraz spojrzy na końcowy wynik może pomyśleć, że spokojna wygraną z rezerwami Suns, ale nic bardziej mylnego. Większość meczu to Suns dzięki swojemu zaangażowani byli po prostu lepsi, w Lakers ostatecznie ilość talentu przeważyła, ale nie tak to powinno było wyglądać. Nic jest W i pozostaje kibicować Blazers w ostatnich meczach i oby z Jazz nie wyszli z takim samym nastawieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD i zwłaszcza Lebron dzisiaj słabiej wypadli. W ocenę Lebrona fizycznie nie będę się bawił, ale faktem jest, że rzutu wciąż szuka po kontuzji i pozostaje mieć nadzieję, że go znajdzie do chwili rozpoczęcia kluczowych gier. 

Cieszy to, że nawet gdy ta dwójka wyżej ma problemy, to nowym rozdaniu po all-star jesteśmy w stanie dzięki głębi wygrywać takie mecze. 

Sacramento skorzystało z możliwości dania odpoczynku graczom i GSW łatwo wygrali, więc ostatnia nadzieja na 6 miejsce to Portland. Trzeba się nastawić jednak powoli na 7  i konieczność zmierzania się z jednym z dwójki Minnesota - Pelicans. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.