Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 1.09.2022 o 09:12, Szulim napisał:

Dla jasności - poza zawodnikami o których pisałem wyżej również udostępniam Pick #3 w rozmowach o sprawdzonych all-stars

 

W dniu 1.09.2022 o 09:41, Szulim napisał:

Murray, Ivey, Smith - mogą iść po 40+ na luzie 

Po czym sprzedales pick za Sextona -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiLQ napisał:

Musze przyznac, ze masz oryginalne wyceny ;-]
Za sama #3 bys nie wzial lepszego gracza od Sextona?

 

2 minuty temu, wiLQ napisał:

Po czym sprzedales pick za Sextona -_-

mamy SC 460 - co już samo w sobie jest ograniczeniem sporym

owszem - mialem ciekawszych zawodników, ale ni uja nie zmieściłbym się w SC a rzeźba z FA na 15stkach które może coś zrobią, a może nie to nie mój styl 

zostawiam to @evitacre XD

Sexton ma przyjemne salary i będzie tank commander w Uta więc potencjał na zwrot jest duży 

Teraz, Lu- napisał:

O wow, ale dymanko.

sam to proponowałem - żadne dymanko ;) 

strategia przemyślana i przegadana z kimś do kogo mam duże zaufanie w FBX 

 

chciałbym przypomnieć, że robię tu nieszablonowe ruchy, trochę risky ale miałem zatankować sezon - done

miałem mieć allstars w składzie na atak w topke: perfect (Embiid, Irving, KLeo, Sexton) 

do tego młodzież Giddey już sprawdzony + Zaire (beneficjent JJJ out) i Muprhy III w którego akurat wierzę

reszta to będą dodatki ;) 

high risk, high reward ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

mamy SC 460 - co już samo w sobie jest ograniczeniem sporym

Piszesz to bedac ponizej limitu... dorzucajac #3 i wywalajac Rui wciaz jestes pod kreska.

2 minuty temu, Szulim napisał:

owszem - mialem ciekawszych zawodników, ale ni uja nie zmieściłbym się w SC a rzeźba z FA na 15stkach które może coś zrobią, a może nie to nie mój styl 

Jasne, ze sa rozne filozofie budowania skladu, ale #3 ma nizsza pensje od Sextona!

2 minuty temu, Szulim napisał:

Sexton ma przyjemne salary i będzie tank commander w Uta więc potencjał na zwrot jest duży 

Tzn jaka produkcje od niego zakladasz?

2 minuty temu, Szulim napisał:

sam to proponowałem - żadne dymanko ;)

Czyli nie dosc, ze Roger przyfarcil z trejdem w NBA to jeszcze rozmnozyl to na dalsze assety, gratki i zazdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lu- napisał:

Nie wątpię, że z Rogerem 🙃

Oj, akurat z Rogerem nie za bardzo się znam, więc kontakt mamy nikły :D są lepsi 😜 

1 minutę temu, wiLQ napisał:

Jasne, ze sa rozne filozofie budowania skladu, ale #3 ma nizsza pensje od Sextona!

Tzn jaka produkcje od niego zakladasz?

Czyli nie dosc, ze Roger przyfarcil z trejdem w NBA to jeszcze rozmnozyl to na dalsze assety, gratki i zazdro!

zakładam, że jako tank commander zrobi ok 50fp przez sezon - co jest na pewno więcej niż picki z draftu 

I tak - Roger może i przyfarcił, ale ten pakiet rozesłałem do kilku GM w kontekście interesujących mnie zawodników - akurat Roger się zgodził na Sextona - inni nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

zakładam, że jako tank commander zrobi ok 50fp przez sezon - co jest na pewno więcej niż picki z draftu 

Na potrzeby dyskusji przyjmijmy, ze #3 zrobi 40 wazac 30, a Sexton zrobi 50 wazac 40... to gdzie tu zysk warty Dorta?

Cytat

I tak - Roger może i przyfarcił, ale ten pakiet rozesłałem do kilku GM w kontekście interesujących mnie zawodników - akurat Roger się zgodził na Sextona - inni nie :D 

Aj, to lamentuje niczym @Chytruz , ze sie nie zalapalem na taka promocje ;-]

Ale dzieki za info jak to wyglada z Twojej perspektywy!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej perspektywy wygląda to tak:

Dort w zeszłym roku zrobił super USG bez SGA i cześciowo bez Giddeya - i co? ma 36fp średnio 

w tym sezonie przewiduje spadek USG bo zajmie się bardziej defensywą więc pewnie koło 30fp średnio zrobi

Murray czy Smith - tak - to mółgbyć fajny pickup i może nawet na więcej niż +10fp ale pozostawienie picku powodowało konieczność innych ruchów i stworzenia wielu 15tkowych miejsc z FA - w co osobiscie nie lubię się bawić

no i po 3 - zwykle to ja inicjuje deale i szukam zawodników których chcę - niestety @wiLQ jak wiesz rozmawialiśmy, ale nie było za bardzo pola do negocjacji :D 

no i na koniec - sezon mnie obroni :D 

1 minutę temu, PeWee napisał:

Ktoś dzwonił już na Policje?

mam wrażenie, że rokrocznie będę wzbudzał kontrowersje :D 

tylko, że albo robisz bold moves i walczysz o coś, albo jesteś przeciętny - ja konsekwentnie idę w bold moves i liczę że nie wypali mi to w twarz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szulim napisał:

z mojej perspektywy wygląda to tak:

Dort w zeszłym roku zrobił super USG bez SGA i cześciowo bez Giddeya - i co? ma 36fp średnio 

w tym sezonie przewiduje spadek USG bo zajmie się bardziej defensywą więc pewnie koło 30fp średnio zrobi

To tlumaczy dlaczego go nie chciales...

29 minut temu, Szulim napisał:

Murray czy Smith - tak - to mółgbyć fajny pickup i może nawet na więcej niż +10fp ale pozostawienie picku powodowało konieczność innych ruchów i stworzenia wielu 15tkowych miejsc z FA - w co osobiscie nie lubię się bawić

... ale rownie dobrze mogles wywalic Dorta, Rui i zostawic pick majac jeszcze nizsze salary ;-]
Do oceny brakuje co dobierzesz z waiverow do uzupelnienia skladu.

29 minut temu, Szulim napisał:

no i po 3 - zwykle to ja inicjuje deale i szukam zawodników których chcę - niestety @wiLQ jak wiesz rozmawialiśmy, ale nie było za bardzo pola do negocjacji :D 

no i na koniec - sezon mnie obroni :D 

mam wrażenie, że rokrocznie będę wzbudzał kontrowersje :D 

tylko, że albo robisz bold moves i walczysz o coś, albo jesteś przeciętny - ja konsekwentnie idę w bold moves i liczę że nie wypali mi to w twarz :D 

Tak naprawde ta dyskusja sie bierze z zeszlorocznego bold move czyli Dort nad Curry...

Wlasciwie samo #3 za Sextona pewnie przeszloby bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PeWee napisał:

Ktoś dzwonił już na Policje?

Ja dzwoniłem, jak zobaczyłem Harden / Wiggo ; ) 

59 minut temu, wiLQ napisał:

Tak naprawde ta dyskusja sie bierze z zeszlorocznego bold move czyli Dort nad Curry...

Wlasciwie samo #3 za Sextona pewnie przeszloby bez echa.

Robienie głupoty bo rok temu zrobiło się głupotę to jednak jeszcze większa głupota :) 

Co z tego ze rok temu wziął dort over Curry, teraz jest teraz, nie dostajemy ekstra fpp za błędy i sukcesy przeszłości. To co @Szulim napisał o Dort to 100% prawdy - gości dostał 30% usg i zrobił 36fpp w lidze z cap 460 - no wooooow. Jak patrzę na ten deal to dla mnie właśnie pick 3 za Sexton a to jest ok (tzn ja bym chyba nie robił bo widze net worth + 10 wiec wole pick i taki sam zwrot), ale rozumiem argumentacje. 
 

Dla mnie nie ma różnicy czy Szulim pisze ze Rui out na Fa czy zrobi to Roger tbh 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, evitacre napisał:

Co z tego ze rok temu wziął dort over Curry, teraz jest teraz, nie dostajemy ekstra fpp za błędy i sukcesy przeszłości. To co @Szulim napisał o Dort to 100% prawdy - gości dostał 30% usg i zrobił 36fpp w lidze z cap 460 - no wooooow.

Ma tez 23 lata i wlasnie podpisal wielkie extension sugerujace stale miejsce w rotacji, wiec mimo wszystko nie jest to bezwartosciowa wrzutka.

Cytat

Jak patrzę na ten deal to dla mnie właśnie pick 3 za Sexton a to jest ok (tzn ja bym chyba nie robił bo widze net worth + 10 wiec wole pick i taki sam zwrot), ale rozumiem argumentacje.

Wlasnie w tym rzecz jaki odsetek by wolalo strone Rogera ;-]

Ale na tej roznicy w opinii polega urok tej gry, pick moze sie okazac niewypalem, a Sexton ciepac zalozona 50tke i sie to spokojnie wybroni, zobaczymy.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lu- napisał:

Roger wziął Sextona z FA. Z trzecim pickiem wybrany został Michael Jordan (real life), jak i choćby Damian Lillard. Nie piszcie zatem, że rebuilding przez FAsów nie ma sensu.

Też mi się wydawało że wziąłem go z fa, ale jednak pozyskałem go w trejdzie za Pata Beverleya. No ale koszt żadny, więc prawie jak z fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.