Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja rozumiem, że Bazley i Gafford nie wywołują stanu erekcyjnego, ale naprawdę aż tak c***owo jest u mnie, że nikt do mnie nie pisze? Smuteczek.

PS. WilQ, nie wziąłem od Ciebie Siakama za Lonzo rok temu, ale teraz też bym nie wszedł w ten deal. Tym niemniej Twój skład podoba mi się bardzo, dużo bardziej niż rok temu. Fajnie, że Bulkowi udało się zbudować contendera, szkoda tylko, że w Bostonie.

14 minut temu, evitacre napisał:

ztych całych hardych agibaji'ów i diengów to jakoś nie cenie specjalnie

Tylko Sochan. A z miejsca to Mathurin powinien wejść na poziom 35-40fp/mecz.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lu- napisał:

Panowie, ja rozumiem, że Bazley i Gafford nie wywołują stanu erekcyjnego, ale naprawdę aż tak c***owo jest u mnie, że nikt do mnie nie pisze? Smuteczek.

Czasem zagadalbym nawet dla zasady, ale..

Cytat

PS. WilQ, nie wziąłem od Ciebie Siakama za Lonzo rok temu, ale teraz też bym nie wszedł w ten deal.

... niektorzy nie dostrzegaja dobrej promocji nawet jak im sie ja podstawi pod nos ;-]
Teraz to ja bym tego nie zaoferowal... bo czy wiadomo kiedy tam Lonzo wraca?

Choc jak slusznie zauwazyles czasem warto samemu zainicjowac rozmowe a noz sie dostanie prezent od nowego GMa... (-;

55 minut temu, Lu- napisał:

- Bazley za pick nr 15

Cytat

Tym niemniej Twój skład podoba mi się bardzo, dużo bardziej niż rok temu. Fajnie, że Bulkowi udało się zbudować contendera, szkoda tylko, że w Bostonie.

Z jednej strony dzieki, ale z drugiej czy moglbys rozwinac dlaczego z KD i Morantem zamiast Tatuma i Shai moja druzyna by Ci sie nie podobala?

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wiLQ napisał:

Z jednej strony dzieki, ale z drugiej czy moglbys rozwinac dlaczego z KD i Morantem zamiast Tatuma i Shai moja druzyna by Ci sie nie podobala?

Tu nie ma co robić długiej analizy. Tatum i Shai są i będą hot jeszcze długo. KD jest prawie nietrejdowalny plus odpuszcza mecze, a dodatek z wiekiem staje się coraz większym freakiem. Morant jest zajebiście fajny i taki będzie, ale też będzie odpuszczać, bo przy jego stylu gry musi się łamać.

PS. Lonzo jest na blocku, bo mam chytry plan na swój zespół w nowym sezonie, więc będę chciał / musiał poszukać za niego kogoś tańszego (tak dokładnie nieważącego więcej niż 36,75 FP) za niego. Jeśli ktoś ma pomysł, to zapraszam na skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiLQ napisał:

Potwierdzam.. i jakby ktos chcial #2 to moj sklepik jest otwarty do deadline na jego wybranie 😉

Szczególnie polecam tankerom paczke Chet i JJJ!

 Btw @wiLQ zrobiliśmy deal ! Chyba 5 lat minęło ! ; ) 

——————

Panowie, Steph Curry, pick 16, CJ na bloku - każda oferta będzie rozpatrzona*, możemy te asety łączyć w pary możemy każdy traktować osobno :)
 

@Lu- no oferta za Gafford’a będzie bardzo szybko rozpatrzona ; ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.