Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

PRzecież myśmy sprowadzli ok 10 tys Afgańczykom kiedy się wycofywaliśmy z tego kraju. Ci ludzie są umieszczeni w hotelach i część z nich już wyjechała do Niemiec. Skąd pomyśl ze to będzie relokacja w obozie? Co innego Grecy czy Włosi jak oni mają tam miliony i to raczej cięzko ustawić a co innego Polska która dotychcas lokowała uchodzćów w budynkach należacych do państwa

Dla wyjaśnienia oni są w hotelach ale należacych do wojska albo poaństwowego holdingu i nie były uzywane komercyjnie

Niemcy nie mają hoteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

Niemcy nie mają hoteli?

Majom, majom :) Ale dla grubych portfeli. Własnych emerytów, tysiącami gonią na saksy w "Polisza" (ku uciesze polskich sieci).

Osobiście zaczyna mnie to mocno wk......

Tak czy inaczej, są kraje wyznające podobne wartości, bogatsze niż Polska, które mają to w d....e. Nie wiem dlaczego mielibyśmy się dobrowolnie wypinać, bo ten cały burdel pod nazwą EU, zaczyna bardziej przypominać pralnię $, niż wspólny rynek. 

Jak uchodźcy trafili do EU, to wielki ambaras o relokację. Jak miliony trafiły do Polski, to serdecznie Was podziwiamy i bardzo dziękujemy.

Praworządności uczy nas skorumpowana banda, która dla $ ze ślimaka zrobi rybę, z banana rogala i która legalnie bierze torby petrodolarów, za reprezentowanie Arabów, którzy mają innych Arabów w du.....e, ale chcą abyśmy my ich kochali.

Życie straciła Polka. Czyjaś córka, wnuczka. Zamęczona na śmierć. Jeżeli to jest jeden przypadek na 1000 (a dzieje się to w całej europie), to jestem za wyp.....m wszystkich co do jednego.

Chcą mieć swoje prawa, natomiast masa kobiet też ma prawo żyć i nie konać w łapach buszmena, który gdyby nie wspaniała EU ganiałby spokojnie dalej rogate kozy.

Może czas kończyć z filmami o pe......ch na każdym kroku. Dofinansowaniach, które z naszych podatków trafiają w prywatne łapy ( kompletnie nie mam pojęcia jakim prawem), oczywiście po potrąceniu wypłat w Brukseli, rodzimych polityków i dalszych rozdzielaczy.

Zachowajmy wspólny rynek (przepływ kapitału i ludzi), a uszczęśliwianie na siłę musi się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DRK napisał:

Ja nigdzie nie napisałem że z Ukraińcami nie ma żadnych problemów. 

Napisałem, że są mniejsze niż z tymi, których taxówki podwożą przez Środziemne. Czy Ty uważasz inaczej ,tzn  że przybysze Ukraińcy generują w UE więcej problemów niż przybysze z Południa??? W takim razie Polska powinna dostać więcej kasy na ich utrzymanie. 

Dlaczego UE robi inaczej i na tych z Afryki jest większa kasa? Jakie inne względy decydują? Czy to nie rasizm?

 

 

Obyś miał rację. Ale wiesz, handel dziećmi, kobietami i narządami to niestety domena Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 14:35, starYfaN napisał(a):

Jeżeli to jest jeden przypadek na 1000 (a dzieje się to w całej europie), to jestem za wyp.....m wszystkich co do jednego.

Chcą mieć swoje prawa, natomiast masa kobiet też ma prawo żyć

popieram, zacznijmy wypierdalanie od konfederatów

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał:

Arabska wiosna wychodzi trochę bokiem xD

Nie używanie granic do tego do czego powinny być też wychodzi...masakra.

 

No i łódeczka podwodna z joystickiem i dwoma monitorami dosłownie prysła pod wodą...smutne, ale ja bym do tego nie wlazł, a typy 250K $ placili. Jedyne co jest dziwne, to niby byly jakies dzwieki pukania zarejestrowane, ale przy implozjji to nie ma mowy o czyms takim. Moze orkiestra na Titanicu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matek napisał:

W ogóle trochę dziwi mnie, że jest tak duży szum wokół tego Titana. Chyba wszędzie o tym wczoraj gadali. 

Rzekomo USA już od niedzieli wiedziało, że był wybuch

https://www.wsj.com/articles/u-s-navy-detected-titan-sub-implosion-days-ago-6844cb12

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.