Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jack napisał(a):

Ty, bredzący o tym czego by chcieli inni 

Czyli wyborcy PO/Lewicy nie chcą mieć zachodnich standardów w sądownictwie i demokracji?

Pierwsze słyszę, ale to od tej pory wiem, że taki wyborcy Lewicy jak Ty chce mieć standardy wschodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

nypost.com/2024/01/24/news/bryn-spejcher-the-california-woman-who-fatally-stabbed-boyfriend-108-times-sentenced-to-probation-community-service/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=nyposte 

podejrzane:

Spejcher, who turned 33 last Thursday, also stabbed her dog during the rampage, according to the outlet.

za psa jednak powinna dostać coś więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czyli wyborcy PO/Lewicy nie chcą mieć zachodnich standardów w sądownictwie i demokracji?

Pierwsze słyszę, ale to od tej pory wiem, że taki wyborcy Lewicy jak Ty chce mieć standardy wschodnie :) 

skoro nie widzisz różnic w systemach sądowniczych w różnych krajach zachodnich no to ja już nic nie poradzę na Twoją niewiedzę. 

I Przecież to Tobie się w Polsce nie podoba i chcesz się wynieść do kraju zachodniego więc chyba sam chcesz takich standardów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

 

I Przecież to Tobie się w Polsce nie podoba i chcesz się wynieść do kraju zachodniego więc chyba sam chcesz takich standardów.

Ja chcę się wynieść do kraju POŁUDNIOWEGO

1 minutę temu, jack napisał(a):

skoro nie widzisz różnic w systemach sądowniczych w różnych krajach zachodnich no to ja już nic nie poradzę na Twoją niewiedzę. 

Czyli teraz kraje zachodnie be? 

Czy jakieś są dobre(jakie?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

nypost.com/2024/01/24/news/bryn-spejcher-the-california-woman-who-fatally-stabbed-boyfriend-108-times-sentenced-to-probation-community-service/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=nyposte 

to jest kluczowe: "Under California law, a person is seen as responsible for their actions when impaired by drugs or alcohol unless their intoxication is involuntary."

tutaj chłopak zmusił ją do ćpania i dlatego taki wyrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

Nie flaberyzuj. Zamorskie terytoria Francji to cześć zachodu. 

Motywacją moją(o ile skończę tam, podróżuję po świecie i przy okazji badam czy mi się uda coś coś innego znaleźć) nie jest ich bycie na zachodzie, ale ich bycie na południu.

Jak wszystko się będzie toczyć jak ja planuję, to emigracja i tak dopiero za 6 lat, a poza Francją, będę miał także opcję statków pasażerskich, która mnie też kusi(idealnie speckę i uprawnienia także robię pod to).

Celem jest kierunek południowy. 

11 minut temu, lorak napisał(a):

to jest kluczowe: "Under California law, a person is seen as responsible for their actions when impaired by drugs or alcohol unless their intoxication is involuntary."

tutaj chłopak zmusił ją do ćpania i dlatego taki wyrok.

"Zmusił"? Siłą jej podał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kraj celujesz? Bo patrzyłem kiedyś na ABC na Karaibach gdzie istotne jest to ze jesteśmy obywatelami Unii i mamy równe prawa co do zatrudnienia i ubezpieczenia zdrowotnego. Nawet mapy huraganów ściągałem i analizowałem kwestie erozji wybrzeża. 

https://podrozezantena.pl/news/158370/aruba-bonaire-curaao-czyli-wyspy-abc.html/3

https://totutotam.blog/karaibski-island-usa-hopping/martynika-unia-europejska-na-karaibach/#content
 

https://www.boataround.com/pl/blog/zeglowanie-po-karaibach-idealny-wypad

7-A76-CC92-8505-40-DF-B012-1-D181-BBED09
 

D9-D4-E0-B5-F9-DC-4053-9138-A22-A277-DD8
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mam do zrobienia speckę, MBA z zarządzania i organizacji medycyny, nauczenie się francuskiego mi w niczym nie zaszkodzi. Zależy ile hajsu będę miał, w jakiej sytuacji, po drodze chcę sobie zrobić jeszcze "gap year" na podróżowanie i poznanie trochę lepiej klimatów Azji Południowo-Wschodniej. W skrócie - przygotowuję się ogólnie i poznaję świat i możliwości. Jeszcze nawet nie byłem ani na Reunion, ani na Gwadelupie

2 minuty temu, lorak napisał(a):

na to wygląda i sąd uznał to za wiarygodne.

I na to są tylko jej słowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

Przy tej calej 'zdroworozsadkowosci' nie czujesz pewnego dyskomfortu w tym ze laska z potencjalem na mordowanie po dwoch buchach zielska bedzie smigac na wolnosci?

Oczywiście, że nie.

Czemu miałby?

Nie mieszka w Kalifornii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał(a):

I na to są tylko jej słowa? 

skąd mam to wiedzieć?

48 minut temu, julekstep napisał(a):

Przy tej calej 'zdroworozsadkowosci' nie czujesz pewnego dyskomfortu w tym ze laska z potencjalem na mordowanie po dwoch buchach zielska bedzie smigac na wolnosci?

co maje odczucia mają tu do rzeczy? przecież sednem jest to, iż Rappar wrzucił dwa przypadki mające pokazywać, jak to faceci są niesprawiedliwie traktowani w porównaniu z kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał(a):

co maje odczucia mają tu do rzeczy? przecież sednem jest to, iż Rappar wrzucił dwa przypadki mające pokazywać, jak to faceci są niesprawiedliwie traktowani w porównaniu z kobietami.

Trzebaby znalezc analogiczny wyrok w sprawie gdzie typo zabil typiare a potem wylgal sie tym ze zmuszala go do zjarania sie 🙃

No i w drugim linku nie chodzilo o typ vs typiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Trzebaby znalezc analogiczny wyrok w sprawie gdzie typo zabil typiare a potem wylgal sie tym ze zmuszala go do zjarania sie 🙃

 

Obstawiam, że takowego przypadku mogło w historii USA nie być.

I nawet postawiłbym, że nie będzie, chyba że jakiś czarny transeksualista 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.