Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, RappaR napisał:

Dokładnie, świetnie liczyłem. Coś jeszcze? 

Za projekt płaciłem bodaj ~9 tysięcy. 

 

W dniu 13.04.2022 o 16:13, RappaR napisał:

Meble 40k, okna 15, drzwi 7, projektantka 18, robocizna 55, agd liczę koło 15k, na razie na materiały poszło 45k i nie wiem ile jeszcze.

Do tego 10k wynajem mieszkania.

Pinokio :)

Mam nadzieje, ze z Chilijką nie klamales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

 

Pinokio :)

Mam nadzieje, ze z Chilijką nie klamales :)

Projekt kosztował 9k:

Chyba, że chcesz interpretować dosłownie, to jak dla mnie kupienie sobie niewolnika 18 tysięcy złotych uważam za niesamowitą okazję :)

Jak zwykle poległeś na czytaniu ze zrozumieniem. Zero zdziwienia, serio - idź do tej niemieckiej podstawówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Projekt kosztował 9k:

Chyba, że chcesz interpretować dosłownie, to jak dla mnie kupienie sobie niewolnika 18 tysięcy złotych uważam za niesamowitą okazję :)

Jak zwykle poległeś na czytaniu ze zrozumieniem. Zero zdziwienia, serio - idź do tej niemieckiej podstawówki 

W poscie, ktory cytowalem czegos nie zrozumialem? 

Sam napiseles, ze 18k.

Tylko wszyscy Cie wysmiali, to potem zmieniles na 9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

W poscie, ktory cytowalem czegos nie zrozumialem? 

Sam napiseles, ze 18k.

Skrótu myślowego? Wcześniej pisałem dokładnie za co płaciłem, nie pisałem za każdym razem wszystkiego. 

 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Tylko wszyscy Cie wysmiali, to potem zmieniles na 9 :)

I chciało mi się pisać zmyślony cennik usług? Nie jestem aż tak pojebany jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Masz przecież wypisane, co ile kosztowało. Jak możesz tego nie rozumieć? Dlaczego za wszelką cenę dążysz do uzyskania łatki forumowego przygłupa? 

W poscie, ktory cytowalem jest napisane, ze projektankta 18. Czego nie rozumiesz samozwanczy terapeuto?

Raz pisze 18 raz 9. @fluber ciezko Ci to pojac?

Wyraznie napisalem, ze za projektantkę. Piszesz, ze za projekt dales 9, po czym wrzycasz link, ze zaplaciles projektantce w sumie 18. @RappaR super czytasz ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Wyraznie napisalem, ze za projektantkę. Piszesz, ze za projekt dales 9, po czym wrzycasz link, ze zaplaciles projektantce w sumie 18. @RappaR super czytasz ze zrozumieniem.

Za projekt dałem 9 tysięcy, za świadczenie innych usług nie związanych z byciem projektantką dałem kolejne 9 tysięcy. 
Naprawdę, idź do tej podstawówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego za wszelką cenę dążysz do uzyskania łatki forumowego przygłupa? 

mordzia zrobi wszystko żeby choć na chwilę zabić tę samotność w Hoffenheim, czy gdzie on tam siedzi xD (a to grzebanie w postach sprzed x lat to już w ogóle hardkur)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Za projekt dałem 9 tysięcy, za świadczenie innych usług nie związanych z byciem projektantką dałem kolejne 9 tysięcy. 
Naprawdę, idź do tej podstawówki 

Ja?

Pisze o.projektantce, Ty podajesz cene projektu, po czym wrzucasz potwierdzenie, ze mialem racje i projektantka wziela tyle, ile pisalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pablo81 napisał:

W poscie, ktory cytowalem jest napisane, ze projektankta 18. Czego nie rozumiesz samozwanczy terapeuto?

Raz pisze 18 raz 9. @fluber ciezko Ci to pojac?

Wyraznie napisalem, ze za projektantkę. Piszesz, ze za projekt dales 9, po czym wrzycasz link, ze zaplaciles projektantce w sumie 18. @RappaR super czytasz ze zrozumieniem.

Masz wypisane za co dał 18 tysięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Cena projektu 9 tysięcy. Wrzuciłem

A ja pisalem o projektantce, ktorej zaplaciles 18k, co sam potqoerdzasz. 

Dostales promocje dla lekarzy. Jak w salonie samochodowym. "Sprzedajemy auto po kosztach p. doktorowi, zeby budowac prestiz marki" :)

Teraz, fluber napisał:

Masz wypisane za co dał 18 tysięcy. 

No przeciez pisalem o projektantce, a nie projekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

A ja pisalem o projektantce, ktorej zaplaciles 18k, co sam potqoerdzasz. 

Dostales promocje dla lekarzy. Jak w salonie samochodowym. "Sprzedajemy auto po kosztach p. doktorowi, zeby budowac prestiz marki" :)

Nie wprowadzajmy materiału z klasy 4-6 dla osoby, która poległa na liczeniu do 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.